درباره استاد دومانی شیراز

leila

22 June 2021

درباره استاد دومانی شیراز


درباره استاد دومانی شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  درباره استاد دومانی شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

استاد دومانی شیراز

استاد موثقی می گفتند که در شیراز شخصی به نام حاج آقا دومانی زندگی می کنند. که وقتی بعضی از شیراز نزد حضرت آیت الله بهجت رحمه الله علیه .می رفتند برای آموزش اخلاق و عرفان ایشان می فرمودند :

شما شخصی مثل آقای دومانی را در شیراز دارید چرا به من مراجعه نموده اید؟!ایشان می گفتند که آقای دومانی روحانی (ملبس به لباس روحانیت) نیستند و شغلشان در آموزش و پرورش بوده و وقتی شهید دستغیب به شهادت رسیدند ریاست حوزه ایشان و همینطور حوزه حکیم شیراز را به ایشان دادند و صالح تر از ایشان سراغ نداشتند.https://shizyab.ir/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: درباره استاد دومانی شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلاستاد دومانی شیراز

ایشان می گفتند که آقای دومانی روحانی (ملبس به لباس روحانیت) نیستند و شغلشان در آموزش و پرورش بوده و وقتی شهید دستغیب به شهادت رسیدند ریاست حوزه ایشان و همینطور حوزه حکیم شیراز را به ایشان دادند و صالح تر از ایشان سراغ نداشتند.

علی الظاهر در حال حاضر هم علی رغم سن بالای ایشان ، در منزل علاوه بر حوزه جلسات اخلاقی برای خواهران دارند.

در اینترنت سرچ کردم هیچ اثر و نشانه ای از زندگی و کلاس های درس و بحثشان ندیدم. (البته اینطور که از خود این استاد موثق شنیدم علی الظاهر خود حاج آقا نخواستند اثری و نشانه ای از ایشان در جایی از جمله اینترنت باشه که خودش می تونه یک اثر از اخلاصشون باشه).

بیشتر بدان  آمپول لاغری

مطالب بیشتر:

 


0 نظر

دسته‌بندی نشده
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
خرید کرم ضد جوش بیواکوا x بخوانید...