درباره matca.ir

leila

06 May 2020

درباره matca.ir


درباره matca.ir

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  درباره matca.ir را در اختیار شما قرار دهیم.

matca.ir

ما با ایجاد سایت ماتکا شاید براتون سوال شده باشد که ماتکا به چه معناست کلمه ماتکا به زبان اسلواکی به معنای مادر است ما با هدف ایجاد سایت برای فروش محصولات زنان سرپرست خانوار و حمایت از زنان سرپرست که مشغول فعالیت هستند بتوانیم در جلب رضایت و ترغیب شما عزیزان باشیم.

تلفن تماس

۰۹۳۶۱۹۸۲۷۰۸

ایمیل

[email protected]

آدرس ما
ایران اصفهان


https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: درباره matca.ir در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلموسس تیم ماتکا با داشتن دغدغه ای طولانی برای کار آفرینی اجتماعی و ایجاد یک کسب و کار برای زنان نیازمند و سرپرست خانوار و هم چنین داشتن دغدغه هایی برای  فرهنگ سازی به سبک زندگی سالم به فکر ایجاد بستری برای تأمین و عرضه محصولات با کیفیت و خاص برای مردم و هم چنین فراهم کردن خریدی آسان و مطمئن برای افرادی که در فضای مجازی به دنبال خرید محصولات باکیفیت هستند. یک کسب و کاری اجتماعی ایجاد کرده تا بتوان این دغدغه هارا پوشش دهد.ماتکا به همراه داشتن تیم مجرب و حرفه‌ای در تلاش است که همواره بهترین محصولات و با مناسب ترین قیمت ممکن به دست مشتریان خود برساند، ما به بهترین بودن و بهترین شدن از نگاه مشتری معتقدیم و برای آن تلاش خواهیم کرد.

ما به سؤالات شما در مورد فروش آنلاین در وبسایتمان پاسخ خواهیم داد

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، خدمات
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
فروشگاه اینترنتی جانبازان قم x بخوانید...