یاسمن رئیسی شیراز

یاسمن رئیسی شیراز
تبلیغات در شیراز

یاسمن رئیسی شیراز

سلام به همراهان گرامی شیرازیاب، تیم شیرازیاب خرسند است ازاینکه با ارائه مطالب به روز درباره مشاغل شهر شیراز در خدمت شما همراهان همیشگی این وب سایت می باشد. در این مطلب به ارائه اطلاعاتی در رابطه با کلینیک زیبایی یاسمن رئیسی شیراز می پردازیم، کلینیک زیبایی یاسمن رئیسی، اولين كلينيک تخصصی پوست، ميكروپيگمنتنشن و ميكروبلدينگ در شيراز می باشد که خدمات متنوعی در زمینه زیبایی به همشهریان عزیز ارائه می دهد. در ادامه اطلاعاتی اعم از آدرس اینستاگرام، خدمات ارائه شده، آدرس و شماره تماس کلینیک زیبایی یاسمن رئیسی آورده شده است. تا انتها با ما همراه باشید.

یاسمن رئیسی شیراز

میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی ابروها است که از طریق قلمی که متشکل از چندین سوزن است ، خطوط نازک و باریکی شبیه به تار موهای طبیعی ابرو را با استفاده از رنگدانه ها در نواحی خالی ابرو ایجاد می کند . این تکنیک سبب پرتر به نظر رسیدن ابروها می شود و زیبایی آن را دو چندان می کند. کلینیک تخصصی ميكروپيگمنتيشن یاسمن رئیسی به ارائه ی خدماتی در این زمینه می پردازد.

کلینیک زیبایی یاسمن رئیسی شیراز

کلینیک تخصصی ميكروپيگمنتيشن یاسمن رئیسی

  • تنها نماينده شركت امياجنوب
  • اولين كلينيک تخصصی پوست، ميكروپيگمنتنشن، ميكروبلدينگ در شيراز
  • مدرس اتحاديه اصناف

خدمات ارائه شده در کلینیک زیبایی یاسمن رئیسی

  • میکروپیگمنتیشن
  • میکروبلیدینگ
  • تاتو صورت – ابرو – چشم – لب
  • هاشور ابرو

آدرس و شماره تماس کلینیک زیبایی یاسمن رئیسی شیراز

آدرس : شيراز، معالی آباد، خیابان خلبانان، ساختمان پزشكی ميرداماد، طبقه 5

شماره تماس: 07136242777  ، 07136363777

اینستاگرام کلینیک زیبایی یاسمن رئیسی شیراز

اینستاگرام: clinic.yasaman.raesi  ، micropigmentationyasamanshiraz

بیشتر بدان  مرکز ژنتیک شیراز

 https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل:یاسمن رییسی شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلمیکروپیگمنتیشن چیست؟

میکروپیگمنتیشن القای ریزدانه‌های رنگی در حد فاصل قسمت رویی (اپیدرم) و زیرین(درم) پوست است. این کار برای رنگین کردن نواحی مورد نظر انجام می‌شود.

امروزه بیشتر خانم‌ها دلشان می‌خواهد همیشه آراسته باشند اما شاید فرصت و حوصله اینکه هر روز دستی به‌صورت ببرند نداشته باشند. شاید به همین دلیل تاتو و بعدها میکروپیگمنتیشن طرفداران زیادی پیدا کرده است.

تفاوت میکروپیگمنتیشن با تاتو

میکروپیگمنتیشن با تاتوی سنتی تفاوت‌هایی دارد. اولین تفاوت در دستگاه میکروپیگمنتیشن است. امروزه دستگاه‌هایی برای این کار استفاده می‌شود که ارتباط اجزای ثابت آن با قسمت‌های قابل‌تعویض و یکبار مصرف‌شان قطع شده و اصطلاحا جریان برگشتی به عقب ندارند و تضمینی بر سلامت انجام آن از نظر انتقال نیافتن بیماری از فردی به فرد دیگر است.

سوزن یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در کیفیت میکروپیگمنتیشن محسوب می گردد.  کارتریج دستگاه میکروپیگمنتیشن است که یکبار مصرف است و به جای سوزن‌های یکبار مصرف در دستگاه‌های سنتی تاتو به کار می‌رود که با سیستم بسته‌ای که دارند، تضمین‌کننده عدم‌برگشت خون و انتقال ترشحات از فردی به فرد دیگر است. سوزن کارتریج های استاندارد کاملا تیز بوده و با حداقل تخریب بافت، کاشت رنگدانه ها را به نحو مناسبی انجام میدهند.

منبع: بیتوته

 

در صورت تمایل از مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

تبلیغات در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.