گل فروشی تارا استان فارس,شیراز

گل فروشی تارا استان فارس,شیراز

گل فروشی تارا استان فارس,شیراز

گل فروشی تارا استان فارس,شیراز

وقت بخیر بازدیدکنندگان محترم.سایت شیرازیاب مفتخراست که باردیگر به شما همراهان گرامی اطلاع رسانی کند.دراین پست می خواهم یک گل فروشی برای تهیه گل برای مراسم هایتان معرفی کنم وهرآنچه مورد نیاز شما عزیزان است را در اختیارتان قرار دهم.

سپاس ازاین که تا آخرپست با شیرازیاب همراه خواهید بود.

 

این گل فروشی در منطقه یک شیراز واقع شده است.

توزیع انواع گل وکاکتوسhttps://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: گل فروشی تارا استان فارس،شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلآدرس و شماره تلفن گل فروشی تارا شیراز

آدرس:شیراز ، خیابان آزادی ، حدفاصل کوچه 15 و 17

موقعیت روی نقشه:

[mappress mapid=”160″]

شماره تلفن:07132294450

ساعات کاری:تمام ایام هفته از ساعت 8:30 صبح تا 11 شب

 

گُل یا شکوفه ساختار زایشی در گیاهان گل‌دار یا نهان‌دانه است. کارکرد زیست‌شناختی گل به هم رسانیدن یاختهٔ زایشی نر (اسپرم) و یاخته زایشی ماده (تخم) است. این فرایند با گرده‌افشانی توسط حشرات آغاز و پس از لقاح به تشکیل دانه می‌انجامد. گل‌ها برای روحیه انسان بسیار مؤثر هستند.

گل را می‌توان جوانه‌ای تصور کرد که برای تولیدمثل گیاه مادر تغییر شکل یافته‌است. در جریان تبدیل برگ به گل، برگ از نظر شکل و رنگ دستخوش تغییرات فراوانی می‌شود. این برگ‌های تغییرشکل‌یافته را قسمت‌های گل می‌نامند.

گل‌ها می‌توانند پیوند دو نژاد را آسان کنند (تلفیق اسپرم و تخم گل‌های مختلف در یک گونه) یا درون گونه خود افزایش یابند (تلفیق اسپرم و تخم در همان گونه). بعضی از گل‌ها بدون لقاح، دیاسپور تولید می‌کنند (parthenocarpy). گل‌ها دارای اسپورانژیا هستند، جاییکه محتوی گامتوفیت می‌باشد. گل‌ها منجر به تولید میوه و دانه می‌شوند. بعضی از گل‌ها در دوره تکامل خود برای حیوانات جذاب هستند و این دلیلی است که حیوانات را عامل گرده افشانی آن‌ها می‌کند. علاوه بر تسهیل تولید مثل گیاهان گلدار، گل‌ها مدت طولانی است؛ که توسط انسان‌ها تحسین شده و برای زیباسازی محیط، نشانه‌ای از عشق، آیین، مذهب، پزشکی و به عنوان منبع غذایی استفاده می‌شوند.

منبع:ویکی پدیا

امیدوارم مطالب مفید بوده باشد.

با تشکر فراوان,شیرازیاب.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغات در سایت ما و اینترنت بیشتر دیده شوید.