کلاس کوهنوردی شیراز

kazemi

21 December 2020

کلاس کوهنوردی شیراز


کلاس کوهنوردی شیراز

در این مقاله از سایت شیرازیاب  به بیان و معرفی مراکز و کلاس کوهنوردی شیراز خواهیم پرداخت.با ما همراه شوید.

کلاس کوهنوردی در شیراز

گروه كوهنوردي آرش

گروه كوهنوردي آرش شيراز در سال 1355 با نام « خرد » بصورت غير رسمی فعاليت خود را در رشته هاي غار نوردي ، صعود قله ، سنگنوردی و با عضويت 12 نفر آغاز نمود و در سال 1360 با تصويب هيات مؤسس بنام « آرش » تغيير نام يافت و در سال 1377 با مجوز دائم از سوي فدراسيون كوهنوردي جمهوری اسلامي ايران رسمأ فعاليت خود را ادامه داده و در حال حاضريكی از گروه های مطرح در سطح كشور می باشد. تاریخ جلسات ماهیانه باشگاه آخرین سه شنبه هر ماه میباشد .

بلوار امیرکبیر _ روبروی باغ جنت _ سالن جلسات مجتمع ایرانیان. طبقه زیر زمین

tel:071-32305516   tel:09176405702

[email protected]https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: کارگزاری مفید در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلکلاسهای کوهنوردی در شیراز

باشگاه طبیعت دوست

در ابتدای دھه ۶٠ تعدادی از علاقمندان و دوستداران طبیعت ، گرد ھم جمعآمدند و به سرپرستی آقای ھدایت الله مھدی زاده گروه کوھنوردی طبیعت دوسترا بنیان نھادند، از آن زمان تاکنون حدود ۴٠٠ نفر به عضویت این مجموعھ درآمدند. ھمچنین بانوان نیز از سال ١٣٨٢ با حضور مستمر خود و بھ ثبترساندن گروه بانوان طبیعت دوست ھمواره در ھمھ زمینھ ھا مشارکت داشتھ اند. با اجرای قانون فدراسیون و تبدیل گروھھا باشگاه ، گروه طبیعت دوست درسال ١٣٩۵ باشگاه کوھنوردی طبیعت دوست را تاسیس نمود و ھمیشه اخلاق ،آموزش و تلاش را سرلوحھ ورزش کوھنوردی خود قرار داده است.

کوهنوردی در شیراز

کمیته کوهنوردی سازمان نظام پزشکی شیراز

 

کمیته کوهنوردی سازمان نظام پزشکی شیراز یکسال بزرگتر شد و به پنج سالگی رسید. این گروه با هدف ارتقاء سلامت جسمی و روحی روانی خانواده بزرگ نظام پزشکی شکل گرفته است.کوهنوردی فقط ورزش ما نیست ، کوهنوردی باور ماست ، روش زندگی ماست .
 تلفن سرپرست گروه کوهنوردی سازمان نظام پزشکی شیراز
 دکتر سید محمد اوجی همواره پاسخگوی شما : 09173135115

تاريخچه باشگاه كوهنوردی و اسكی شيراز جوان

وايل سال  1376 اولين انديشه هاي تاسيس يك گروه كوهنوردي با هدف پيشرفت ورزش كوهنوردي فارس و جايي كه انديشه هاي مترقي و پوياي مربيان جوان ، ميادين لازم را بيابد شكل گرفت و همان سال با حضور تني چند از همنوردان از جمله : امير حسين اردبيلي ، شهرام زندي ، وحيد شرافتي ، محمد رضا چالاك ، اصغر تهراني ،‌ نادر كرمي و محمد حسين جلالي فعاليتهايي آغاز شد ، در سال 77 گروه منسجم تر شده و نشست های هفتگي در محل كار آقاي تهراني برگزار و برنامه ها نيز طبق گاهنامه ورزشي منظم تر انجام مي شد.

بالاخره با تلاش و پيگيري اعضاي هيأت موسس گروه در سال 1378 مجوز رسمي فعاليت خود را از فدراسيون كوهنوردي دريافت نمود و موج تازه اي از فعاليتهاي فرهنگي ورزشي شكل گرفت. از اين زمان بود كه تقويم برنامه ها رونق خاصي گرفت و هموندان گروه تا دو برابر افزايش يافت.

بیشتر بدان  باشگاه صارمی در شیراز

لازم به ذكر است كه اعضا هيأت موسس گروه شيراز را افراد فوق الذكر تشكيل داده اند كه در واقع بنيانگذاران اين گروه بوده و مجوز رسمي تاسيس و به نام آقايان نادر كرمي ، محمد حسين جلالي و محمد رضا چالاك ثبت و صادر گرديده است.

اين گروه نوپا با بهره مندي از تجارب مربيان خود و تلاش فراوان و عليرغم وجود گروههاي با سابقه در سطح شيراز توانسته است همواره در زمره بهترين گروه هاي كوهنوردي شيراز مطرح باشد و در كنار گروه هاي مطرح و با سابقه هم استاني، نام كوهنوردي فارس و شيراز را در كشور مطرح سازد.

تماس

آدرس دفتر امور اداری باشگاه :  شیراز – خیابان داریوش ، پاساژ وحدت ، طبقه اول ، پلاک ۴

آدرس همایش های هفتگی : بوستان خلدبرین ساختمان کلاه فرنگی

پست الکترونیک : [email protected]

شماره تلفن :tel:۰۷۱۳۲۳۴۶۲۶۸

شماره همراه مدیر باشگاه و مسول کارگروه طبیعتگردی – نادر کرمی : tel:۰۹۱۷۲۶۱۸۷۱۷

شماره همراه مسوول روابط عمومی باشگاه – پیمان صادقی :tel:۰۹۱۷۷۱۰۱۲۵۱

شماره همراه مسول کارگروه کوهنوردی – شاهپور امرالهی: tel:۰۹۱۷۹۱۷۶۸۸۵

شماره همراه مسول کارگروه فنی تخصصی- حسین شریفی: tel:۰۹۱۷۳۱۲۹۶۷۵

همایش های هفتگی باشگاه یکشنبه هر هفته ساعت ۱۹ در بوستان خلدبرین , ساختمان کلاه فرنگی برگزار میگردد تمامی دوستداران می توانند برای هموندی(عضویت)، هماهنگی برنامه ، شنیدن و ارائه گزارش برنامه ها و استفاده از کلاس های آموزشی و آگاهی نامه های ورزشی شرکت کنند.

 

 

در شیرازیاب بیشتر بخوانید:

 

 

 

 

 

 

 


0 نظر

باشگاه
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
کلاس شطرنج شیراز x بخوانید...