کلاس تیراندازی در شیراز

re

16 February 2020

کلاس تیراندازی در شیراز


کلاس تیراندازی در شیراز

درود به بازدیدکنندگان سایت شیرازیاب.ممنونم که همراه ما هستید.در این پست میخواهیم به شما را با  کلاس تیراندازی در شیراز آشنا کنیم و آدرس آنها را با شما به اشتراک بگذاریم.

آموزش تیراندازی در شیراز

کلاس آموزش تیراندازی با تفنگ بادی، تپانچه و تیر و کمان برای رده‌های سنی ۷ تا ۷۰ سال تحت آموزش مربیان مجرب فدراسیون تیراندازی، برگزار می شود.

امروزه با انجام پژوهش‌های علمی و عملی در ورزش تیراندازی و اثرات مثبت آن بر سلامت جسم  و روان، اهمیت والای این رشته ورزشی را نسبت به سایر رشته‌ها کاملا ثابت کرده است.

با توجه به تاکید اسلام به ورزش تیراندازی، این فعالیت به عنوان بهترین سرگرمی حاکی از اهمیت آن به عنوان یک تفریح سازنده روح و جسم می‌تواند مفید باشد.
تا جایی اسلام برای تیراندازی اهمیت قائل شده که به پدر آموزش تیراندازی را بر فرزند واجب دانسته و این نشان از اهمیت آن دارد.
امروزه با پرداختن به ورزش تیراندازی می‌توان سالم‌ترین ومناسب‌ترین تفریحات را برگزید

کلاس تیراندازی بانوان  در شیراز

متاسفانه در این بخش نتوانستیم مکانهایی  که مختص بانوان باشند  را پیدا کنیم. با عرض پوزشhttps://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل:کلاس تیر اندازی در شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلکلاس تیراندازی با کمان  در شیراز

تیراندازی با کمان یا تیر و کمان فعالیتی است که می‌تواند به عنوان ورزش یا برای شکار یا برای جنگ استفاده شود. ابزار تیراندازی از یک کمان منحنی شکل ویک تیر که سرش یک سنگ یا فلز نوک تیز بود تشکیل می شد وفرد تیرانداز با گذاشتن تیر درکمان وکشیدن آن تیر را پرتاب می‌کرد.

بیشتر بدان  سینما هنر شهر آفتاب خلیج فارس شیراز

اولین دوره مربیگری تیمهای ملی در زمین المپیکی مجوعه ورزشی آزادی تهران زیر نظر فدراسیون تیراندازی با کمان جمهوری اسلامی و با مدرسی توماس بیل مدرس رسمی فدراسیون جهانی با حضور 30 نفر از برترین مربیان کشور به انتخاب فدراسیون ایران در حالی برگزار گردید که آقایان علی اصغر جوینده و محمد افشار و خانم فریده شمسی از شیراز در این کلاس حضور داشتند .

کلاسهای تیراندازی در شیراز

باشگاه تیراندازی فجر شیراز

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، حسینیه عاشقان ثارالله، جنب دانشگاه امام حسین

باشگاه شهید دستغیب

آدرس: بلوار سیبویه، نرسیده به خیابان قاآنی شمالی

باشگاه تراپ

آدرس: شهرک گلستان، جنب نمایشگاه بین المللی فارس

تیراندازی (به انگلیسی: Shooting) به پرتاب یا شلیک کردن تیر به وسیلهٔ کمان یا تفنگ (تفنگ، تپانچه) گفته می‌شود.

منبع:ویکی

 

 

 


0 نظر

تفریحی سرگرمی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
نمایندگی ال جی x بخوانید...