کرم حسن ترک

***09031005468***

09178009389

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

📱09031005468📱

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید

جناب اقای کاظمی:09031005468

.کرم حسن ترک

سلام و درودی دوباره به شما همراهان عزیز و همیشگی سیتی بین. کرم حسن ترک عنوان محصولی است که ممکن است نام ان را با رها شنیده باشیدو یا تاکنون تجربه استفاده زا ان را داشته باشید. در این پست به بررسی دقیق تر و معرفی این محصول به شما دوستان ارزشمند خواهیم پرداخت پس تا پایان با ما همراه باشید.

کرم حسن ترک یا صابون حسن ترک

 این کرم نیز مانند دیگر کرم هایی مثل فائزه دارای نمون های تقلبی زیادی است، اگر تمایل به تهیه و استفاده از آن دارید پیشنهاد میکنیم کرم اصل را تهیه و استفاده کنید.

حسن ترک که نام آن از یکی از فیلم های معروف ترکیه ای برگرفته شده است در واقع یک کرم. معجزه گر بوده و پوست را در مدت کوتاهی روشن، شفاف، بدون جوش و تیرگی میکند.

این کرم دارای دو نوع تیوپ و کاسه است که در تهران تخفیف ما نمونه کاسه ای که طرفداران بیشتری دارد را عرضه کرده ایم. بیشترین طرفداران این محصول خانم ها هستند، اما برخی آقایانی هم که به پوست و ظاهر خود اهمیت میدهند از آن استفاده میکنند. مدت زمان تاثیرگذاری آن بر روی پوست آقایان به دلیل مقاومت بیشتر پوست آنها کمی طولانی تر می باشد. مثلا اگر در خانم ها حدود 5 تا 7 روز پس از شروع به استفاده آثار آن مشخص میشود در آقایان بین 10 تا 15 روز ممکن است زمان نیاز باشد.

این محصول در یک پک کامل ( کرم و صابون ) است و برای استفاده و تاثیرگذاری بهتر باید هردوی آنها همزمان استفاده گردد. در واقع از صابون برای شستن صورت بعد از چند ساعت که از استفاده ی کرم میگذرد استفاده میشود و همچنین این کرم را باید در شب استفاده کرد. در روز نیازی به استفاده از آن نبوده و باید از مرطوب کننده های مناسب و یا ضد آفتاب در طول روز استفاده کنید.

کرم حسن ترک

کرم حسن ترک را چگونه استفاده کنیم؟

همان اندازه که اصل بودن کرم برای پوست مهم است، طرز استفاده صحیح از آن هم مهم می باشد و باید به طور صحیح از آن استفاده کرد. اول به این نکته توجه کنید که اگر قبلا از کرم دیگری در این رابطه استفاده میکرده اید و حال میخواهید. این کرم را تست یا جایگزین آن کنید پیشنهاد میشود کرم قبلی را به طور کامل کنار گذاشته و حدود 21 تا 30 روز منتظر بمانید تا تاثیرات کرم قبلی به طور کامل از بین برود.

در واقع در روز استفاده از ضدآفتاب های گیاهی مانند آلوئه را شاید بهتر از پوست شما محافظت کند.

اگر پس از چندبار استفاده پوست شما کمی خشک یا قرمز شد معمولا به دلیل استفاده بیش از حد از صابون ممکن است چنین عملی روی دهد، در نتیجه باید مصرف صابون آن را کاهش دهید.

نکته: اگر پوست شما خیلی مقاوم است و پس از گذشت چند روز هیچ. تاثیری برروی پوست شما نداشته است میتوانید مصرف آن را کمی بیشتر کنید. همچنین اگر پوست شما خیلی نازک و حساس است میتوانید به جای. استفاده هرشب مصرف آن را هردو شب یک بار یا هرچندشب یک بار انجام دهید.

زمان تاثیر گذاری کرم بر روی پوست: ( چه مدت طول میکشد تا شاهد تاثیرات کرم باشیم؟ )

این سوال برای اغلب افرادی که تازه میخواهد این کرم را تست یا استفاده کنند پیش می آید، به طور کلی تاثیر مواد. سفید کننده بر روی پوست هر شخصی متفاوت بوده و به عوامل مختلفی. مانند: سن افراد، جنسیت، ویژگی های ژنتیکی و ارثی، مقاومت پوست و مواردی از این قبیل بستگی دارد. اما به طور معمول تاثیرات. این محصول بر روی پوست بین 5 تا 10 روز کاملا مشهود است، البته برروی خود کرم مدت 5 روز درج شده است.

به ندرت پیش می آید که برخی از افراد اظهار میکنند تاثیری بر روی پوست آنها نداشته است و دلیل آن این است که پوست این گونه افراد به دلیل. اینکه زیاد در معرض تابش نور آفتاب و یا شرایط محیطی و همچنین تغذیه و موارد ژنتیکی خاص. بوده است مقاومت بالایی دارد و باید مدت زمان بیشتری از آن استفاده کنند تا شاهد آثار آن باشند.

همچنین آقایانی که میخواهد از این کرم استفاده کنند باید بدانند که به دلیل مقاومت بیشتر پوست آقایان نمیتوان از کرم انتظار این را. داشت که مدت تاثیرگذاری آن مانند خانم ها سریع باشد و باید حداقل 10-14 روز از زمان شروع استفاده از آن بگذرد.

***09031005468***

09178009389

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

📱09031005468📱

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید

جناب اقای کاظمی:09031005468

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *