کتاب فروشی خرد شیراز

Alireza Mirshamsi

03 April 2020

کتاب فروشی خرد شیراز


کتاب فروشی خرد شیراز

با سلام خدمت بازديدکنندگان سايت شيرازياب هاي عزيز، در اين پست قصد داريم به بررسي کتاب فروشی خرد شیراز به همراه آدرس و شماره تماس ادامه مطلب در اختيار شما کاربران عزيز قرار دهيم از همراهي شما سپاسگزاريم.

کتاب‌فروشی

کتاب‌فروشی، محلی است که در آن کتاب فروخته می‌شود و مردم می‌توانند در آن کتاب خریداری کنند.

کتاب‌فروشی‌ها انواع مختلفی دارند. برخی کتاب فروشی‌ها تخصصی هستند یعنی در یک زمینه خاص مانند هنر، ادبیات، روانشناسی، حقوق، فنی مهندسی و … فعالیت می‌کنند. همچنین کتابفروشی‌هایی وجود دارند که در بسیاری زمینه‌ها مانند دانشگاهی، عمومی، کودک و نوجوان و… دارای کتاب هستند. گاهی ممکن است کتاب‌فروشی به خرید و فروش کتاب‌های دستِ دوم نیز بپردازد.

در سالهای اخیر و با توجه به گسترش روزافزون اینترنت، کتاب فروشی‌های آنلاین هم به بازار کتاب وارد شده‌اند. از قدیمی‌ترین و بزرگترین کتابفروشی‌های اینترنتی در ایران می‌توان به فروشگاه کتاب ادب سرا،کتاب استور آدینه بووک و فردا بوک اشاره کرد.

در سالهای اخیر باپیگیری‌هایی که از سالهای قبل توسط اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تهران می‌شد و همکاری دولت کتاب فروشی‌ها (و تمام مشاغل مرتبط با تولید کتاب) از معافیت مالیاتی برخوردار شده‌اند. البته با توجه به روند افت علاقه به کتاب ، اکثر کتاب فروشی ها رو به برشکستگی هستند.

منبع: ویکی پدیاhttps://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: کتابفروشی خرد شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلکتابفروشی دنیای کتاب خرد شیراز

عرضه کننده کتاب های درسی ، کمک درسی ، کنکور ، دانشگاهی ،  زبان ، عمومی ، روانشناسی ، حقوقی ، پزشکی ، تاریخی ،  مذهبی ، داستان ، نفیس و …

بیشتر بدان  کتابفروشی خرد شیراز

مدیریت : احسان عرب

سایت کتاب فروشی خرد 

ادرس کتاب فروشی خرد شیراز

شیراز ، خیابان مشیرفاطمی ، نبش معدل ، ساختمان 110 ، طبقه زیر زمین

شماره کتاب فروشی خرد شیراز

شماره تماس:
32335169 – 32355440 – 32306524
 پست الکترونیک: [email protected]

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با شيرازياب سپاس گزاريم.

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:


0 نظر

اماکن ، کتابخانه و کتابفروشی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
لیست خرید تجهیزات پزشکی در ساری x بخوانید...