کافه و فست فود کافه چی

zahra jaafari

18 May 2020

کافه و فست فود کافه چی


کافه و فست فود کافه چی

آیا به دنبال کافه و فست فود با بهترین کیفیت هستید؟با شیرازیاب همراه باشید.

کافه گردی از جمله کارهایی است که اکثر مردم دنیا علاقه زیادی به آن دارند. یکی از مهمترین چیزها در انتخاب کافه محیط آن و منوهای جذاب آن می باشد.شیرازیاب در این پست می خواهد کافه‌و فست‌فود کافه‌چی که رفتن به آنجا باعث خوب شدن حالتان و بازگرداندن انرژی که از دست داده اید می شود را معرفی کند. در دو دهه اخیر یکی از محبوب ترین و جذاب ترین کسب و کارها کافه های تهران است. کافه ها این روزها به پر تقاضاترین مکان از نظر مردم عنوان شده اند، به طوری که اکثر قرارهای دوستانه یا کاری، جشن تولد ها و ساگردها و یا حتی استراحت های کوتاه بین مسیرهای طولانی در کافه ها انجام می گیرد. به همین دلیل محیط کافه و غذا و نوشیدنی که در آنجا میل می شود از اهمیت بالایی برای مخاطبان کافه گرد برخوردار است. اگر ساکن شیراز هستید حتما سری به کافه های معروف شیراز بزنید، چرا که با محیط های بسیار دلنشینی روبرو خواهید شد.

آدرس کافه و فست‌فود کافه‌چی

کافه و فست فود کافه چی با انواع منوی غذا،کافی‌شاپ و نوشیدنی‌های خوش‌طعم در خدمت شماست.کافه‌چی با محیطی صمیمی و دوستانه می‌توانید از کنار هم لذت ببرید و ساعاتی خوش را با دوستانتان بگذرانید.با کافه چی تفاوت در نوشیدنی‌های خوش طعم را احساس کنید.

مشاهده ادرس و شماره تلفن کافه و فست‌فود کافه‌چی در پایین

آدرس:منطقه ۵، شیراز، استان فارس،خیابان تندگویان

ساعت بازدید: 8تا 14 _14:30 تا 22:30

بیشتر بدان  لیست كافي شاپ شيراز

تلفن:071 3826 0379

کافه رستوران کافه‌چی

کافه و فست فود کافه‌چی

کافه‌نشینی مفهومی فراتر از رفتن به کافه، قهوه‌خانه، چایخانه، کافی‌شاپ و مانند آن‌ها دارد و معمولاً به کنشی اجتماعی اشاره دارد که ریشه‌های آن به سده‌های هجده و نوزده اروپایی و دوران انقلاب فرانسه و انقلاب‌های سیاسی این پهنه بر می‌گردد.

منبع:https://fa.wikipedia.org/

 

 

 


0 نظر

کافه
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
بهترین کافی شاپ های مشهد x بخوانید...