کافه موزه زرنگار شیراز

leila

28 December 2020

کافه موزه زرنگار شیراز


کافه موزه زرنگار شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  کافه موزه زرنگار شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

کافه (به فرانسویCafé) محلی است عمومی؛ که در آن نوشیدنی غیرالکلی و گاه غذاهای سبک عرضه می‌شود. کافه در برخی از کشورها جایی برای معاشرت و گفتگوی مردم است.

کافه و کافی شاپ در کلمه کاملا شبیه به هم هستند؛ اما نباید کافه را با کافی‌شاپ اشتباه کرد. کافی‌شاپ محل عمومی آمریکایی است که در آن معمولاً فقط قهوه عرضه می‌شود.

 https://shizyab.ir/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: کافه موزه زرنگار شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گل 

کافه موزه زرنگار

توضیحات کافه موزه زرنگار اولین موزه نگارگری شیراز است که با محیطی خاص و تاریخی، امکان تجربه غذاهای اصیل و خوش طعم ایرانی را در خانه ای قاجاری فراهم آورده است. این بنای میراثی با برخورداری از اتاق های زیبا ی شاهنشین ، پنج دری، گوشواره، مطبخ، سرداب، ایوان مشرف به حوض و حیاتی دلنشین و پشت بام زیبا با دید به مسجد نصیرالملک و گنبدهای فیروزه ای در قلب بافت تاریخی-گردشگری شیراز قرار دارد. چه اهل شیراز باشید و چه میهمان این شهر پر شور و عشق می توانید بهترین غذاهای سنتی و نوشیدنی های خوش طعم و عطر شیراز را در این کافه موزه پیدا کنید.

اگر دوست دارید با حال و هوای شیراز قدیم و خانه های تاریخی شیراز آشنا شوید پیشنهاد می کنیم سری به این کافه بزنید . به محض ورود به کافه موزه صدای موسیقی سنتی شما را به گذشته‌ها می‌برد. دکوراسیون عتیقه و آنتیک و ظروف قدیمی، تا حتی منو نوشیدنی‌ها و غذاهای اصیل ایرانی به گونه ای انتخاب شده اند تا همگی به قدمت صد و اندی ساله این عمارت تاریخی وفادار باشند.

بیشتر بدان  آدرس شعب بانک رسالت شیراز

کافه موزه شیراز

مطمین باشید که با انتخاب کافه موزه زرنگار تجربه ای بی .نظیر از فضا و غذا را در خاطره خود ثبت خواهید کرد. این خانه تاریخی با محیط بی نظیرش همچنین قابلیت. برگزاری میهمانی های رسمی و غیررسمی و جشن های تولد، نامزدی، عقد و سایر مراسم های خاص را هم دارد. بنابراین در صورتی که تمایل دارید این عمارت تاریخی را به صورت اختصاصی و در اختیار رزرو کنید و حتی با توجه به سلیقه خودتان، منوی دلخواهتان را سفارش بدهید می توانید با شماره 09179355003 تماس بگیرید. این کافه موزه، هفت روز هفته از ساعت 8:00 تا 24 به صورت یکسره میزبان شما است.

 

آدرس: خیابان لطفعلی خان زند کوچه 33 پلاک 14

شماره تلفن: 09179355003


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، آموزشی ، غذا و خوراکی
برچسب ها :
در اینترنت بیشتر دیده شو
فروشگاه اینترنتی جانبازان قم x بخوانید...