چشم پزشکی شیراز

چشم پزشکی شیراز

چشم پزشکی شیراز

با سلام خدمت بازديدکنندگان سايت شيرازياب هاي عزيز، در اين پست قصد داريم به بررسي چشم پزشکی شیراز به همراه آدرس و شماره تماس ادامه مطلب در اختيار شما کاربران عزيز قرار دهيم از همراهي شما سپاسگزاريم.

چشم‌پزشکی

چشم‌پزشکی
چشم‌پزشکی

چشم‌پزشکی یا افتالمولوژی (به انگلیسی: Ophthalmology) شاخه‌ای از پزشکی است که با آناتومی، فیزیولوژی و بیماریهای چشم، پلک و مجرای اشکی سر و کار دارد. یک متخصص چشم در تشخیص و درمان بیماریهای طبی و جراحی چشم انسان مهارت دارد. چشم انسان می‌تواند دچار حوادث و بیماریهای مختلف گردد مانند عفونت میکروبی چشم، آب سیاه، آب مروارید، گل مژه، دکولمان شبکیه و … از آنجا که چشم‌پزشکان بر روی چشم جراحی هم انجام می‌دهند این تخصص تخصصی جراحی و طبی است.

منبع: ویکی پدیا

چشم پزشک شیراز دکتر خدادوست

دکتر علی‌اصغر خدادوست بیمارستان خدادوست شیراز را با استعانت از خدای متعال و به‌منظور ارائه خدمات بیمارستانی با تخصص چشم‌پزشکی از سال ۱۳۸۲، رسماً بنانهاده، تجهیز و راه‌اندازی کردند. این مرکز فوق تخصصی چشم با بهره‌گیری از مجرب‌ترین و متعهدترین پزشکان و جراحان چشم در کشور باهدف ارائه بالاترین سطح خدمات جراحی و درمانی، همچنان در حال فعالیت است. در همین راستا و به‌منظور ارتقا کیفیت و بهبود مستمر خدمات درمانی و پرستاری خود، اقدام به بهره‌گیری الزامات استاندارد نموده، سیاست و رویکردهای اصلی خود را جهت اطلاع تمام طرف‌های ISO 9001 ،2008 اعتباربخشی، ایمنی و استاندار بین‌المللی ذینفع (کارکنان، مراجعین و …) تعیین نموده و اقدامات رسیدن به اهداف کیفی و ایمنی مرتبط با آن‌ها را توسط کلیه  پزشکان، مدیران و کارکنان بیمارستان را متعهد می‌شود.

آدرس وب‌سایت بیمارستان: https://khodadoust.info

تلفن: ۰۷۱۳۶۲۷۷۰۷۰

 آدرس: فارس، شیراز، بلوار مطهری، نبش تقاطع ستارخان

چشم پزشکی شیراز پوستچی

درمانگاه و بیمارستان فوق تخصصی چشم پوستچی واقع در استان فارس، شهرستان شیراز درمانگاه و بیمارستانی است آموزشی و درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز که در سال ۱۳۳۷ شمسی تأسیس گردید.

آدرس: شیراز،بولوار زند،روبروی دانشکده پزشکی،ابتدای خیابان اسدآبادی

تلفن: ۳۲۳۳۰۰۷۳- ۰۷۱

فکس:  داخلی ۱۱۱ و ۱۰۵

پست الکترونیک: [email protected]https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: چشم پزشکی شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلچشم پزشکی شیراز دکتر فروردین

متخصص چشم پزشکی-فلوشیپ فوق تخصصی ویتره و رتین ، شبکیه

زمینه فعالیت :

  • نشانی مطب 1 :شیراز – خیابان ملاصدرا، حد فاصل ملاصدرا و فلسطین، کلینک فوق تخصصی چشم پزشکی فروردین

 

اميدوارم مطالب براي شما سودمند واقع شده باشد از همراهي شما با شيرازياب سپاس گزاريم.

 

در صورت علاقه مندی از مطالب زیر دیدن فرمایید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.