پاساژ کازرونی ها در شیراز

پاساژ کازرونی ها در شیراز

پاساژ کازرونی ها در شیراز

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما شیرازیاب های عزیز.ما در این پست میخواهیم به معرفی پاساژ کازرونی ها در شیراز و آدرس آن بپردازیم درادامه با ما همراه باشید.ممنونم از همراهی شما دوستان عزیز.

پاساژ های کازرون

پاساژ قیصرانی قدیم

آدرس: استان فارس، كازرون، خیابان شهدای شمالی

طلا فروشی راسخی

آدرس:كازرون، میدان شهدا، پاساژ جدید قیصرانی

نقره فروشی بشیر

آدرس:فارس،کازرون، پاساژ قیصرانی جدید،طبقه پایین

تلفن:07142210108

گالری رسالکس

آدرس: فارس – كازرون – کازرون:پاساژ قیصرانی جدید طبقه زیرزمین از طرف کفش ملی نبش راهرو اول

 مدیر مسئول: نادرروزبخش

موبایل:09178236522https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: پاساژ کازرونی ها در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلادرس پاساژ کازرونی ها در شیراز

پاساژ کازرونی شیرازعرضه کننده ی انواع لوازم ورزشی و لباسهای ورزشی میباشد.
آدرس پاساژ کازرونی ها شیراز:خیابان داریوش
مرکز خرید

مرکز خرید یا پاساژ خرید یا مجتمع خرید در دوران گوناگونگذرهای، با جای دادن حجره‌ها و مغازه‌ها در درون خود نقش نوعی بازارچه یا مرکز خرید را ایفا می‌کردند، می‌گفتند.یک نمونه از این پاساژها پاساژ کازرونی ها در شیراز میباشد.

 

امروزه پاساژها در درون یک ساختمان یا مجموعه‌ای از ساختمان‌ها قرار دارند؛ که شامل فروشگاه‌های گوناگون هستند و با راهروهای مرتبط با هم باعث آسانی دیدار مشتریان از فروشگاه‌ها می‌شوند.

واژه “پاساژ” در فارسی جای خود را باز کرده است و به مجموعه ای از واحدهای فروشگاهی اطلاق می شود که در یک مجتمع ساختمانی قرار دارد که به همین منظور در جایی از شهر – غالباً در قطعه زمینی در راستای یک خیابان – ساخته شده باشد. نزدیکترین و قدیمی ترین نمونه ها، پاساژهای خیابان لاله زار و سعدی اند که در نیمه اول قرن اخیر با الهام از نمونه های مشابه در رم، میلان و پاریس، وحتی باکو و بیروت آن زمان ساخته شده اند. امروز این پاساژها جنبه فروشگاهی خود را حفظ کرده اند اما در گرایش کلی در ایران به سوی راسته ای شدن، به صورت بورس کالای خاص در آمده اند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.