هتل قدس بندرعباس

هتل قدس بندرعباس

هتل قدس بندرعباس

اگر به دنبال هتل با قیمت مناسب،محیطی پاکیزه و امن و امکانات خوب نظیر اینترنت رایگان هستید شیرازیاب به شما هتل قدس بندرعباس را پیشنهاد میکند.

بارزترین ویژگی هتل قدس بندر عباس ذکر می‌ شود، نزدیکی‌ هتل به اسکله شهید حقانی‌ است. اسکله‌ ای که قایق‌ ها و لنج‌ هایی برای رفتن به قشم و هرمز دارد و شما می توانید با رفتن به اسکه و سوار شدن به لنج ها اوقات جذاب و لذت بخشی را در ذهن خود به یادگار ثبت نمایید.

قیمت و آدرس هتل

“بندرعباس، بلوار امام خمینی، جنب داروخانه هلال احمر.”

شروع قیمت اتاق در این هتل از 185000تومان است

امکانات هتل قدس بندرعباس

هتل قدس بندر عباس برای رفاه حال مسافران و گردشگران عزیز امکاناتی  تدارک دیده است. شامل:  خدمات خانه‌داری، روم سرویس، خدمات تهیه بلیط، کتابخانه،اعلام حریق، خود پرداز، صرافی، جعبه کمک های اولیه، روزنامه، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، کپسول آتش‌نشانی در لابی، فکس، پارکینگ سرپوشیده، دستگاه واکس کفش، اطفای حریق، پله اضطراری، اینترنت رایگان و نامحدود می باشند که در این میان اینترنت نامحدود به همه این امکانات می‌ارزد.
تنوع اتاق ها به سه دسته تقسیم می شود؛ اتاق سه تخته که (دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره می باشد). اتاق دو تخته که ( دارای یک تخت دو نفره می باشد). اتاق یک تخته که برای افراد مجرد یا کسی که تنها سفر کرده مناسب است.
فاصله ای که شما باید از هتل قدس بندر عباس تا سیتی‌ سنتر و مجتمع ستاره شهر طی نمایید حدود ۱۰ دقیقه پیاده راه است. برای رفتن به مرکز خرید ستاره جنوب و بازار قدیم هم ۱۵ دقیقه در راه هستید.

“بندرعباس، بلوار امام خمینی، جنب داروخانه هلال احمر.”

هتل قدس بندرعباس
هتل قدس بندرعباس

درجه‌بندی هتل‌ها اغلب برای طبقه‌بندی هتل‌ها با توجه به کیفیت آنها استفاده می‌شود. از اهداف اولیه این نوع رتبه‌بندی، اطلاع‌رسانی به مسافران در مورد امکانات اساسی است که می‌توان انتظار داشت. امروزه، اصطلاحات «درجه‌بندی»، «رتبه‌بندی» و «طبقه‌بندی» به‌طور کلی به یک مفهوم مشترک اشاره می‌کنند، یعنی درجه‌بندی هتل‌ها.در جه هتل برای بسیاری از مسافران اهمیت زیادی دارد.

منبع:https://fa.wikipedia.org/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *