نمایندگی bmw در مازندران

نمایندگی bmw در مازندران

نمایندگی bmw در مازندران

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  نمایندگی bmw در مازندران را در اختیار شما قرار دهیم.

نمایندگی bmw در مازندران

بایرشه موتورِن وِرکه آگ (به آلمانیBayerische Motoren Werke AG) که به‌اختصار با نام بِ‌اِم‌وِ (به آلمانیBMW) (تلفظ آلمانی: [ˈbe:ˈʔɛmˈve:] (دربارهٔ این پرونده شنیدن)) و در ایران با نام‌های بی‌ام‌دبلیو و بی‌ام‌وی نیز شناخته شده،[۱][۲] یک ابرشرکت خودروسازی آلمانی چندملیتی است که از تولیدکنندگان بنام خودروهای لوکس و موتورسیکلت در جهان به‌شمار می‌آید. دفتر مرکزی این ابرشرکت در شهر مونیخ قرار دارد.

ب‌ام‌و در سال ۱۹۱۶ توسط فرانتس یوزف پوپ برای تولید موتورهای هواگرد تأسیس شد و تا سال ۱۹۴۵ در این زمینه فعال بود.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: نمایندگی bmw در مازندران در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلنمایندگی bmw در مازندران

پرشيا خودرو مرکزی مازندران

 

نمايندگي فروش وخدمات پس از فروش

BMW وMINI در مازندران

فروش:آمل، خ هراز جنب فرمانداري 

خدمات:آمل،خ نور بعد از شركت كاله 

📞44246020_011

www.persiakhodro.ir

نمایندگی bmw در استان مازندران

ابرشرکت ب‌ام‌و مالک شرکت‌های رولز-رویس موتور کارز و مینی است. در سال ۲۰۱۵ ب‌ام‌و با ۲٬۲۷۹٬۵۰۳ دستگاه وسیلهٔ نقلیه دوازدهمین تولیدکننده بزرگ خودرو در جهان بود. این ابرشرکت اکنون در کشورهای آلمان، برزیل، چین، هند، آفریقای جنوبی، انگستان و ایالات متحده آمریکا کارخانه تولید خودرو دارد.

امروزه بیشتر سهام ب‌ام‌و در اختیار خانوادهٔ کوانْدْت قرار دارد (اشتفان کواندت ۲۹٪، و سوزان کوانْدْت کلاتن ۲۱٪). حدود نیمی از سهام این ابرشرکت نیز در بازار بورس فرانکفورت در دسترس عموم سهامداران است.

نمایندگی بی ام و مازندران

تاریخچه ب‌ام‌و با شرکت رپ موتورن ورکه آغاز می‌شود. در آوریل سال ۱۹۱۷ وقتی کارل رپ شرکت را ترک کرد، اسم آن به بایریش موتورن ورکه تغییر یافت. نخستین محصول کارخانه، موتور هواپیمای ب‌ام‌و ۳آ بود. این موتور به مصرف کم سوخت و کارکرد مناسب در ارتفاعات بالا معروف بود. در نتیجهٔ سفارش‌های بسیاری که ارتش آلمان برای موتور ب‌ام‌و ۳آ داشت، شرکت به سرعت توسعه یافت.

 

در سال ۱۹۱۸ و با پایان جنگ جهانی اول، کارخانه به دلیل پیمان ورسای مجبور شد، تولید موتور هواپیما را متوقف کند. برای ادامه فعالیت، شرکت به ساخت تجهیزات کشاورزی، لوازم خانگی و ترمز قطار روی آورد.

 

مطالب بیشتر:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.