نمایندگی های ایران خودرو در اصفهان

leila

18 April 2020

نمایندگی های ایران خودرو در اصفهان


نمایندگی های ایران خودرو در اصفهان

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  نمایندگی های ایران خودرو در اصفهان را در اختیار شما قرار دهیم

نمایندگی ایران خودرو اصفهان عابدی

ایران خودرو (با نام تجاری ایکو، IKCO) شرکت خودروسازی ایرانی است که دفتر مرکزی آن در تهران قرار دارد و در مرداد ۱۳۴۱ برادران خیامی آن را بنیان نهادند. این شرکت نخست ایران ناسیونال نام داشت و نخستین گروه تولیدات آن، گونه‌ای اتوبوس بود.

نمایندگی ایران خودرو اصفهان سیدنا

ردیف نام صاحب امتیاز کد نمایندگی نشانی تلفن
۱ رحمت اله هاشم زاده ۴۰۰۲۰۰۹ اصفهان – جی شرقی ۳۵۲۱۱۱۷۶
۲ سیدجواد قنادیان ۴۰۰۲۰۱۲ خیابان کاشانی شمالی – نمایندگی ۲۰۱۲ ۳۳۳۶۲۵۰۳


https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: نمایندگی های ایران خودرو در اصفهان در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلنمایندگی ایران خودرو اصفهان خیابان جی

۳ غلامحسین مدنیان ۴۰۰۲۰۲۰ خیابان امام خمینی شاهپور جدید انتهای خیابان عطاء الملک ۳۳۸۷۳۵۹۸
۴ سیدامیر چاوشی زاده ۴۰۰۲۰۳۸ خیابان آتشگاه – ۲۰۰ متر بعد از منارجنبان ۳۷۷۳۳۰۰۰

نمایندگی ایران خودرو اصفهان خیابان ارتش

۵ خودرو اسپادانا (مرتضی) ۴۰۰۲۰۷۸ خیابان کاوه – سه راه ملک شهر ۳۴۵۱۳۴۰۰

نمایندگی ایران خودرو اصفهان قاسمی

۶ سیدجواد قنادیان ۴۰۰۲۰۸۰ بعد از سپاهان شهر – روبروی شماره گذاری ۷-۳۶۵۴۱۰۰۶

نمایندگی ایران خودرو اصفهان مرغ

۷ محمدرضا نصراصفهانی ۴۰۰۲۰۷۳ خیابان امام خمینی حدفاصل تابلوخانه اصفهان و بلوار امام رضا ۳۳۳۴۰۳۳۳

نمایندگی ایران خودرو اصفهان خیابان مصلی

۸ علی نجفی ۴۰۰۲۰۴۶ خیابان کهندژ بعد از دانشگاه پیام نور ۳۳۶۵۴۴۴۲
بیشتر بدان  شماره تلفن قالیشویی ساری

نمایندگی ایران خودرو اصفهان صاعد

در سال ۱۳۴۵، با قراردادی با شرکت روتس انگلستان، ایران ناسیونال برنامه‌ریزی تولید پیکان را انجام داد و از ۲۴ اردیبهشت ۱۳۴۶ کارخانهٔ ویژهٔ آن گشایش یافت و ساخت انبوه آن کلید خورد. از سال ۱۳۴۶ تا ۱۳۵۷ پیکان در مدل‌های کار، لوکس، جوانان، استیشن و وانت ساخته شد. انواع اتوبوس، مینی‌بوس و آمبولانس نیز در این سال‌ها با همکاری دایملربنز در این شرکت تولید می‌شد. در سال ۱۳۵۲، شرکت هدف‌گذاری کرد که به خودکفایی برسد و محصولاتی تمام ایرانی به فروش برساند. در این راستا، چندین کارخانه و شرکت تامین‌کننده در سراسر ایران تأسیس شد. شرکت در سال ۱۳۵۶ دارای قصد جدی برای تولید جایگزین پیکان بود که با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ و جنگ ایران و عراق، پروژه برهم زده‌شد و پس از جنگ، این شرکت با پژو فرانسه و شرکای خارجی برای تولید خودروهای جدید در ایران به توافق رسید.

نمایندگی ایران خودرو اصفهان دولت اباد

در دهه ۱۳۶۰، این شرکت با توجه به بحران‌های اقتصادی ایران، تا نزدیکی تعطیلی کامل پیش رفت که با اعلام آمادگی پژو برای همکاری، ایران خودرو دچار تحولی بزرگ شد. پژو به شریک ایران خودرو در ایران تبدیل شد و محصولات این شرکت را در شمار بسیار بالا در ایران به فروش رساند. پژو ۴۰۵، ۲۰۶، ۲۰۷ و پارس توانستند بخش بزرگی از بازار ایران را در اختیار بگیرند که سود قابل توجهی برای شرکت فرانسوی داشت. ایران خودرو با رنو، دیگر شرکت خودروسازی فرانسوی نیز همکاری کرد و ال۹۰، از محصولات ارزان‌قیمت این شرکت را به شکلی موفق در بازار ایران به فروش رساند. بسیاری از کارشناسان ایرانی باور دارند که با عدم مدیریت صحیح، ایران خودرو از شرکتی خودکفا به یک ابزار فروش برای شرکت‌های خارجی تبدیل شده‌است. با این وجود، این شرکت دو خودروی کاملاً اختصاصی سمند (۲۰۰۲) و دنا (۲۰۱۵) را تولید کرده‌است. سمند محصول سال ۲۰۰۲، نخستین خودروی ملی ایران نامیده شد.

بیشتر بدان  لیست مشاوره حضوری شیراز

نمایندگی ایران خودرو اصفهان میدان قدس

شرکت ایران خودرو در مرداد ۱۳۴۱ با سرمایه‌ای نزدیک به یک‌صد میلیون ریال توسط برادران خیامی بنیان نهاده شد و در شهریور همان سال با شماره ثبت ۸۳۵۲ و شناسهٔ ملی ۱۰۱۰۰۳۶۰۷۹۴ در ادارهٔ ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید. نخستین گروه تولیدات این شرکت، اتوبوس‌های معروف به «ال‌پی» بودند که شاسی آن‌ها از آلمان وارد می‌شد.

 

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، نمایندگی ایران خودرو ، نمایندگی خودرو
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
تولید و فروش عمده تخته شاسی عکس x بخوانید...