نحوه کار با میله پیلینگ صورت

نحوه کار با میله پیلینگ صورت

***09031005468***

09178009389

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

📱09031005468📱

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید

جناب اقای کاظمی:09031005468

نحوه کار با میله پیلینگ صورت

با سلام و درود به همه شما همراهان خوب و دوستداران همیشگی سیتی بین. نحوه کار با میله پیلینگ صورت و فواید و مزایای ان همواره ممکن است برای بسیاری از شما سوال شده باشد. در این پست به بررسی دقیق این محصول و نحوه کار با ان خواهیم پرداخت پس تا انتها ما را همراهی کنید.

 

قلم کومدون چیست؟

قلم کومدون ابزاری است که برای برداشتن جوش های سرسیاه و سرسفید استفاده می شود. این گونه قلم ها معمولاً میله های کوچک شبیه به هم و همراه با حلقه های متصل به انتها هستند و گاهی یک نوک تیز دارند. این ابزار برای خارج کردن هسته جوش بدون آسیب زدن به پوست شما طراحی شده است.

نحوه کار با میله پیلینگ صورت
نحوه کار با میله پیلینگ صورت

قبل از استفاده از این ابزار، باید کارهایی برای آماده سازی پوست انجام شود تا از آسیب زدن به پوست یا عفونت آن جلوگیری گردد:

مراحل آماده سازی و ضدعفونی کردن صورت

1- پاک سازی مناسب پوست

دو بار شستن صورت در روز مهم ترین کاری است که شما می توانید برای پاک سازی پوست خود انجام دهید. در مواقعی که می خواهید از ابزار تخلیه جوش استفاده کنید، قبل از استفاده مطمئن شوید که پوست شما تمیز است.

  • صورت خود را هرروز صبح و هر شب قبل از رفتن به رختخواب و هر زمان که عرق کردید بشویید.
  • صورت خود را نسابید. تنها با نوک انگشت یا پارچه پنبه ای نرم به آرامی مواد پاک کننده را به صورت ماساژ روی پوست خود بمالید. پس ازآن آب را با دو دست روی صورت خود بپاشید تا مواد پاک کننده روی آن شسته شود.
  • صورت خود را پس از اتمام شستشو به آرامی با حوله خشک کنید.

2 – منافذ پوست را باز کنید

نرم کردن جوش ها قبل از استفاده از ابزار تخلیه جوش باعث راحت تر شدن برداشتن جوش می شود. گرفتن دوش آب گرم یا قرار دادن حوله خیس داغ بر روی صورت 2 تا 3 دقیقه قبل از انجام کار منافذ پوست شما را باز می کند. البته مراقب باشید پوست صورت خود را به خاطر استفاده از آب بیش ازحد داغ نسوزانید.

3 – دست های خود را ضدعفونی کنید یا دستکش بپوشید

برای جلوگیری از وارد شدن باکتری به پوست در اثر تماس دست با صورت، دست های خود را با آب و صابون ضد باکتری بشویید یا می توانید از دستکش های یک بارمصرف استفاده کنید.
ضدعفونی کردن دست به جلوگیری از عفونت پوست کمک می کند. این کار در مقابله با جوش ها حائز اهمیت است زیرا وجود باکتری جوش ها را در طول زمان بدتر می کند.

نحوه کار با میله پیلینگ صورت
نحوه کار با میله پیلینگ صورت

4 – آکنه را ضدعفونی کنید

قبل از استفاده از ابزار برداشت آکنه می بایست جوش های خود را به گونه ای ضدعفونی کنید که باکتری سهواً وارد منافذ پوست شما نشود. برای ضدعفونی می توانید پدهای الکلی را بر روی پوست صورت بمالید.

5 – قلم کومدون را نیز استریلیزه کنید

اگر ابزار شما ضدعفونی نباشد، ممکن است باکتری بیشتری را به پوست شما انتقال دهد. الکل یا پنبه زخم پاک کن را برای استریلیزه کردن ابزار قبل از استفاده روی آن بمالید.

مراحل خارج کردن جوش با استفاده از قلم کومدون

از قلم کومدون متناسب با جوش های خود استفاده کنید

جوش های سرسیاه باید با قلم های کومدون خارج شوند درحالی که جوش های سرسیاه قبل از خارج شدن باید با یک نیشتر نوک تیز سوراخ شوند. معمول ترین ابزار برداشتن جوش قلم کومدون دو سر است که هر سر سایز متفاوتی دارد. شما می بایست قلمی را انتخاب کنید که سایز آن با اندازه جوش های سرسیاه شما متناسب باشد.

یک از گزینه های انتخابی برای ابزار آکنه استفاده از قلم دو سر است که یک سر آن مخصوص خارج کردن جوش سرسیاه و طرف دیگر یک نیشتر نوک تیز برای باز کردن جوش های سرسفید قبل از خارج کردن آن ها است. اما استفاده از این ابزار به مهارت نیاز دارد. با خاطر داشته باشید که از ترکاندن و بی مقدمه درآوردن جوش های سرسفید به خاطر خطر عفونت پرهیز کنید. درصورتی که جوش های سرسفید شما زیاد است به متخصص پوست مراجعه کنید.

 

درصورتی که از نوک تیز به شکل نامناسب استفاده کنید، ممکن است باعث ایجاد زخم یا آسیب در پوست صورت خود شوید. اما سر حلقه ای این ابزار خطر بسیار کمتری دارد و می توان از آن در منزل استفاده کرد.

نحوه کار با میله پیلینگ صورت
نحوه کار با میله پیلینگ صورت

جوش های سرسیاه خود را با قلم کومدون خارج کنید

مرکز حلقه قلم کومدون را روی جوشی که می خواهید آن را خارج کنید قرار دهید. در حالیکه دست خود را اندکی به صورت حرکت پس و پیش تکان می دهید آن را به آرامی روی پوست فشار دهید.

اگر جوش سرسیاه با فشار ملایم خارج نشد، سعی نکنید با فشار زیاد آن را خارج کنید. این کار ممکن است باعث ایجاد عفونت یا زخم شود. در صورتی که جوش های سمجی دارید که نمی توانید به سادگی آن ها را خارج کنید به متخصص این امر مراجعه کنید.

جوش های سرسفید را درصورتی که در استفاده از نیشتر نوک تیز تجربه دارید، خارج نکنید. برای خارج کردن جوش های سرسفید شما ابتدا می بایست جوش های سرسفید را با نوک تیز ابزار سوراخ کنید تا روی آن باز شود. زمانی که سر آن باز شد، حلقه ابزار را روی جوش قرار دهید و به آرامی دست خود را به این سو و آن سو تکان داده و روی پوست فشار دهید. فشار را به آرامی ادامه دهید تا زمانی ماده چرکی جوش از فولیکول خارج شود.

درصورتی که در استفاده از نیشتر تردید دارید، بهتر است به افراد متخصص این امر مراجعه کنید و از خطایی که ممکن است باعث ایجاد زخم شود جلوگیری می کنید.

رفع خونریزی

در برخی از موارد، پوست شما ممکن است بعد از استفاده از قلم کومدون اندکی خونریزی داشته باشد. گاز پانسمان را روی زخم بزنید تا خون را به خود جذب کنید. در صورتی این کار را به درستی انجام دهید خونریزی پس از چند لحظه متوقف می شود.

ضدعفونی محل تخلیه

با ضدعفونی کردن محل تخلیه جوش کار خود را تمام کنید. درباره جلوگیری از عفونت احتیاط زیادی به خرج دهید. بر روی پوست عاری از آکنه خود پد الکلی بمالید. شما باید قبل از کنار گذاشتن ابزار آکنه آن را ضدعفونی کنید. به خاطر داشته باشید که رعایت بهداشت موفقیت شما را در درمان آکنه افزایش می دهد.

***09031005468***

09178009389

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

📱09031005468📱

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید

جناب اقای کاظمی:09031005468

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *