میکروشیدینگ ابرو

kazemi

08 May 2020

میکروشیدینگ ابرو


میکروشیدینگ ابرو

در این مقاله از سایت شیرازیاب در رابطه با میکروشیدینگ ابرو صحبت خواهیم کرد.با ما همراه شوید.

میکروشیدینگ ابرو چیست

میکروشیدینگ ورژن ملایم‌تر میکروبلیدینگ و یکی از تکنیک‌های آرایش نیمه ‌دائم است. از این روش برای اصلاح نواقص ابروهای کم‌پشت و خالی شده استفاده می‌کنند.

بر خلاف میکروبلیدنیگ، در روش میکروشیدینگ، فضای خالی ابروها با نقطه‌های ریزی پر می‌شود. در روش‌های دیگر تارهای باریک ابرو در فضاهای خالی کشیده می‌شوند. روش میکروشیدینگ برای پوست‌های چرب یا پوست‌های بسیار حساس، گزینه مناسب‌تری است.

هر کدام از آرایشگرانی که در زمینه میکروشیدینگ ابرو تخصص دارند، سبک و سیاق خاصی برای کار خود دارند. بنابراین قبل از اینکه آرایشگر مورد نظر را برای کار خود انتخاب کنید، نمونه کارهای انجام شده را ببینید و با توجه به نوع پوست خود و فرم صورت و ابروهای خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

تکنیک‌هایی که به عنوان آرایش نیمه‌دائمی ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرند، تقریبا روش یکسانی دارند. مثلا میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ، هر دو عبارت‌اند از تزریق پیگمنت یا رنگ زیر پوست. در شیدینگ ابرو رنگ‌ها به شکل نقطه‌های ریز وارد پوست می‌شوند. در نتیجه، این روش که آسیب کمتری به پوست وارد می‌کند، برای پوست‌های حساس بهتر است.

علاوه بر این، شیدینگ ابرو برای کسانی مناسب است که فقط می‌خواهند بخش‌های خالی ابرو را پر کنند و دنبال ظاهری طبیعی‌تر هستند و نیازی به این ندارند که ابروهای آنها به طور کامل از ابتدا طراحی شود. در واقع نقطه‌هایی که در روش میکروشیدینگ در پوست ایجاد می‌شود، نمی‌تواند در ظاهر کلی ابرو را تغییر چندانی ایجاد کند. بلکه بیشتر برای پر کردن فضاهای خالی مورد استفاده قرار می‌گیرد

بیشتر بدان  بهترین مرکز لیزر در اصفهان

عوارض میکروشیدینگ ابرو

واکنش آلرژیک:

در حالیکه واکنش های آلرژیک مربوط به رنگدانه های آلی استفاده شده در این روش نادر هستند, اما ممکن است رخ دهد. بنابراین چنانچه در بخش دنیای مد نمناک اشاره شده است مهم است که بپرسیم آن ها از چه نوع رنگدانه ای استفاده می کنند و امکان بروز چه آلرژی هایی وجود دارد.

عفونت:

از زمان پاره شدن پوست توسط میکروبلیدینگ, خطر جدی برای انتقال بیماری های عفونی از جمله عفونت hiv و عفونت های پوستی وجود دارد. ابزارها و سایر تجهیزات استریل نشده، باعث ریسک های اصلی انتقال عفونت هستند. لازم به ذکر است که تمام تجهیزات قبل از شروع میکروبلدینگ، استریل شوند

قیمت میکروشیدینگ ابرو

هزینه شیدینگ ابرو بسته به مواد به کار رفته و قلم های استفاده شده در آن تعیین می شود. و همچنین گزینه بعدی که بر قیمت میکروشیدینگ ابرو تاثیر گذار است فردی است که این کار را انجام می دهد از آنجا که شناخت فرم کلی صورت و انتخاب بهترین مدل برای ابرو یکی از عوامل مهم می باشد انجام این کار بهتر است توسط فردی انجام شود که شناخت کاملی در مورد موارد بالا داشته باشد.  از دیگر عواملی که بر قیمت آن تاثیر گذار است مکانی است که شیدینگ در آن انجام می شود. از آنجایی که برای این کار باید بر روی پوست خراش ایجاد شود مانند یک زخم باز بوده و باید اصول بهداشتی رعایت شودhttps://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: مراکز میکروشیدینگ ابرو در گوگل و اینترنت دیده شود.

بیشتر بدان  میکروشیدینگ

اینجا کلیک کنید.گلمدل میکروشیدینگ ابرو

مدت زمان انجام میکروشیدینگ ابرو

مدت زمان انجام شیدینگ بسته به سرعت دست متخصصی که این کار را انجام می دهد بین یک الی دو ساعت به طول می انجامد.

 

تعداد جلسات شیدینگ ابرو

تعداد جلسات شیدینگ با توجه به پوست شما تعیین می شود. افرادی که دارای پوست چرب هستند قابلیت رنگ پذیری کمتری نسبت به پوست های خشک دارند. برای نتیجه گیری شیدینگ همان یک جلسه کافیست اما برای نتیجه گیری بیشتر، بهتر است بعد از ترمیم زخم ناشی از شیدینگ مجدد ترمیم انجام شود.

میکروشیدینگ ابرو

دستگاه شیدینگ ابرو

این دستگاه شامل  سوزن شیدینگ می باشد که یکی سوزن پاور و دیگری سوزن فلت است که از سوزن های فلت برای پر کردن داخل ابرو استفاده می شود

در شیرازیاب بیشتر بخوانید:

 


0 نظر

ارایشی و زیبایی و بهداشتی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
آموزشگاه مراقبت زیبایی مانا x بخوانید...