مشاوره نیروانا شیراز

kazemi

26 December 2020

مشاوره نیروانا شیراز


مشاوره نیروانا شیراز

در اینم مقاله از سایت شیرازیاب ابتدا درباره اهمیت استفاده از مشاوره در زندگی صحبت خواهیم کرد سپس به معرفی مشاوره نیروانا شیراز خواهیم پرداخت.

اهمیت مشاوره خانواده در زندگی

همه ما می دانیم که برای داشتن رابطه سالم با همسر هر دو طرف باید تلاش کنند و مهارت های زندگی را یاد گرفته و به کار ببرند.

از طرفی هیچ دو نفری کاملا با هم هم نظر نیستند و اختلاف نظر و عقیده حتما در رابطه وجود دارد، مساله مهم این است که این اختلاف نظر در رابطه را چگونه کنترل کنیم تا باعث دعوا و اختلاف بزرگتی نشود؛

رابطه ای سالم و عاشقانه زمانی پایدار خواهد بود که زوجین در صورت بروز تعارضات در رابطه پا پس نکشند و برای حل این مشکلات تلاش کرده و آن ها را حل نشده باقی نگذارند؛

مشکلاتی که حل نشده روی هم تلمبار می شوند، ممکن است در زمانی دیگر دوباره بروز پیدا کرده و باعث ایجاد دعوا و اختلاف بزرگتری در رابطه شوند. با کمک گرفتن از مشاوره خانواده در مرکز نوا مشاور می توانید مشکلات خود را به تدریج رفع کنید.

گاهی اوقات مشکلات به ظاهر کوچک و ساده روز به روز رشد کرده و بزرگتر می شود و ناگهان باعث ایجاد معضل بزرگی در خانواده می شود؛ بهترین کار این است که مشکلات به ظاهر کوچک را بی اهمیت تلقی نکنیم؛ آن ها را جدی گرفته و برای حلشان قدمی برداریم.

زوجین

زمانی که بین زوجین اختلاف و مشکلی ایجاد شود، ممکن است به دلیل فشار روانی زیاد و شرایط سخت در رابطه، ذهن افراد نتواند مسائل را درست تحلیل کند و همین امر باعث عکس العمل های هیجانی شده و حتی اختلاف را عمیق تر کرده و صمیمت زوجین را کمتر کند.

بیشتر بدان  مرکز مشاوره رائین اصفهان

حال تصور کنید بعد از این شرایط مشکل حل نشده باقی بماند و این فرایند بارها تکرار شود؛ مسلما اگر در چنین موقعیت هایی برای حفظ رابطه تلاشی انجام نشود، احتمال از دست رفتن رابطه بسیار است.

اینجاست که اهمیت کمک گرفتن از مشاورین و روانشناسان پر رنگ می شود. زمانی که زوجین به دلیل اختلافات پیش آمده و فشارهای روانی قادر نیستند مشکلات خود را دو نفری حل و فصل کنند، مشاور به عنوان فردی بی طرف به زوجین کمک می کند تا ابتدا علت اختلاف را پیدا کرده و برای حل آن به زن و شوهر مذکور کمک می کند.

در جلسات مشاوره حل اختلافات خانوادگی نوا مشاور مشکلات مربوط به زندگی مشترک طی چند جلسه مشاوره حل و فصل می شود؛

در این جلسات افراد ممکن است متوجه ابعادی از زندگی شوند که پیش از این از آن بی خبر بوده اند.

گاهی اوقات افراد مهارت های زندگی را بلد نیستند و یا از انتظارات همسرشان بیخبرند؛

همین جلسات مشاوره خانوده و کمک گرفتن از متخصصین آموزش دیده افراد را نسب به زندگی مشترک آگاه تر کرده و به آن ها کمک می کند تعارضات را حل کرده و برای ساختن رابطه ای سالم و عاشقانه قدم به قدم پیش بروند.

مشاوره خانواده چه مزایایی دارد؟

گاهی اوقات زوجین علت اختلاف آمده را می دانند اما عکس العمل غیر منطقی از خود نشان می دهند و یا به خاطر عدم آگاهی به روشی اشتباه برای حل اختلافات پیش آمده تلاش می کنند.

گاهی اوقات نیز دخالت خانواده ها مساله را بغرنج تر کرده و اختلاف را عمیق تر می کند.

بیشتر بدان  شیراز مراکز مشاور

در این شرایط بهترین کار این است که زوجین تصمیم بگیرند مشکلات به وجود آمده را با کمک متخصصین آموزش دیده در این حوزه حل کنند و با روشی اصولی برای حل اختلافات ایجاد شده، تلاش کنند.

از طرفی حل بعضی از مسائل نیاز به دانش و تخصص دارد و زوجین قادر نیستند به تنهایی این مشکلات را برطرف کنند.

مسائل مربوط به روابط زناشویی از این دست مسائل هستند. بخش مشاوره زناشویی در نوا مشاور هم آماده خدمت رسانی به شماست.

همان طور که میدانید، رابطه زناشویی سالم صمیمت زوجین را عمیق تر می کند و اگر مشکلات مربوط به این حوزه نادیده گرفته شود، در طول زمان ممکن است مشکلات عمیق تر شده و حتی باعث دلزدگی در ازدواج شود.

عدم شناخت کافی

عدم شناخت کافی از همسر و نیازهای او یکی دیگر از مسائلی است که احتمال دارد باعث ایجاد اختلاف و دعوا شود. بسیاری از زوجین گفتگو با یک دیگر را بلد نیستند و به همین دلیل از نیاز های همسرشان بی خبرند و یا طبق حدس و گمان برای شادی همسرشان کارهایی انجام می دهند که خوشایند همسر نیست و بالعکس آتش تعارض و دعوا را بیشتر می کنند.

 

در چنین شرایطی، اگر زوجین متوجه شدند که به اصطلاح حرف یک دیگر را نمی فهمند و یا با این که نیاز خود را به همسرشان گفته اند اما باز هم مشکلی برطرف نشده؛ بهتر است برای حل این مشکلات هر چه زودتر اقدام کنند.

زوج درمانی و بهره گرفتن از مشاورین مجرب خانواده مسیر حل شدن این تعارضات را هموارتر کرده و به کمک توصیه های مشاور و البته همکاری زوجین قدم به قدم به رابطه ای سالم و عاشقانه نزدیک تر شده و آرامش به خانواده برمی گردد.

بیشتر بدان  بهترین روانشناس بالینی کودک و نوجوان ارومیه

 https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: مشاوره نیروانا شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلمرکز مشاوره نیروانا شیراز

کلینیک مشاوره و روانشناختی نیروانا با مدیریت جناب آقای امین نصیری (کارشناس ارشد روانشناسی بالینی) و مجوز رسمی از طرف سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران آماده ی ارائه ی خدماتی در زمینه های مشاوره (خانواده، ازدواج، تحصیلی، شغلی، کودک و نوجوان، فردی، و…)

درمانی (اختلالات جنسی، افسردگی، وسواس، اضطراب، و…) و روانسنجی (هوش، استعداد، شخصیت، و…) می باشد.

علاوه بر این ما برای شما کارگاه های آموزشی مختلفی را در زمینه های عمومی و تخصصی در نظر گرفته ایم که توسط برجسته ترین اساتید مشاوره و روانشناسی تدریس می شود. قابل توجه متقاضیان گرامی شما علاوه بر مشاوره ی حضوری به صورت تلفنی نیز می توانید از خدمات مشاوران و روانشناسان ما بهره مند شوید. کادر مجرب ما همه روزه به غیر از روزهای تعطیل پذیرای شما شهروندان محترم می باشند.

مرکز مشاوره نیروانا در شیراز

شماره تماس

آدرس
شیراز، بلوار چمران، بالاتر از کوچه ۵، ساختمان نیروانا
در شیرازیاب بیشت بخوانید بهتر دیده شوید:

 

 

 

 


0 نظر

مرکزمشاوره
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
مرکز مشاوره اصفهان x بخوانید...