مجتمع تندیس شیراز

مجتمع تندیس شیراز
تبلیغات در شیراز

مجتمع تندیس شیراز

با سلام خدمت شما دنبال کنندگان سایت شیرازیاب.قصد داریم شما رو با  مجتمع تندیس شیراز آشنا کنیم.این مجتمع در خیابان لطفعلی خان زند قرار گرفته است.این مجتمع دارای 11 طبقه میباشد. این مجتمع تجاری پارکینگ طبقاتی هم دارد که 850 ماشین در خود جای میدهد.در ادامه به معرفی آدرس دقیق این مجتمع به همرا عکس آن میپردازیم.

مرکز خرید مجتمع تندیس شیراز

مرکز خرید یکی از مهم ترین قطب های اقتصادی و فرهنگی هر منطقه یا شهر به شمار می رود. در طراحی مجتمع عوامل زیادی مانند: طراحی ورودی مجتمع تجاری، طراحی لابی مجتمع تجاری، طراحی پلان مجتمع تجاری، و … تأثیرگذار می باشند.
همچنین این کاربری به لحاظ عملکردی هم دارای ویژگی های شاخصی است. مثلا برنامه فیزیکی و طراحی مجتمع تجاری تفریحی با طراحی مجتمع تجاری مدرن دارای تفاوت های عمده ای در عملکرد و طراحی می باشند. در این بخش نمونه های زیادی از فضاهای تجاری مانند ایران مال، آواسنتر ، اطلس مال ،مجتمع تجاری پالادیوم، مجتمع تجاری کوروش، مجتمع تندیس شیراز ، طراحی و معماری کلاسیک بام سنتر فرمانیه، معماری مجتمع تجاری نور تهران  و … را با تحلیل کامل برای شما قرار داده ایم.
یکی از لوکس‌ترین مراکز خرید آسیا واقع درفیلیپین است. این مرکز در سال 1991 افتتاح شد و بیش از 300 فروشگاه در 8 طبقه اصلی و +10 طبقه در بال شمالی خود دارد. تعداد زیادی از برندهای تجاری لوکس، رستوران‌های محلی و بین‌المللی در این مرکز خرید قرار دارند. فروشگاه Rustan واقع در این مرکز دارای بسیاری از مارک‌های پرطرفدار بوتیک در 4 سطح است.

ادرس مجتمع تندیس شیراز

آدرس : شیراز-چهارراه پارامونت-ابتدای خیابان لطفعلی خان زند

بیشتر بدان  تجهیزات استخر شیراز

عکس مجتمع تندیس

مجتمع تندیس شیراز

مجتمع تندیس شیراز

مرکز خرید تندیس شیراز

 

مرکز خرید یا پاساژ خرید یا مجتمع خرید در دوران گوناگونگذرهای، با جای دادن حجره‌ها و مغازه‌ها در درون خود نقش نوعی بازارچه یا مرکز خرید را ایفا می‌کردند، می‌گفتند.

منبع:ویکی

 

تبلیغات در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.