متخصص های غدد شیراز

kazemi

28 December 2020

متخصص های غدد شیراز


متخصص های غدد شیراز

در این مقاله از سایت شیرازیاب خواهیم گفت چه زمان باید به متخصص غدد مراجعه کنیم .سپس متخصص های غدد شیراز را معرفی خواهیم کرد.

متخصص غدد شیراز

متخصص غدد به بیماران غیر معمول کمک می‌کند

برخی از بیماران به امراضی مبتلا هستند که به صورت طبیعی پیشرفت می‌کنند. روش‌های درمانی استاندارد روی آن‌ها جواب می‌دهد و می‌توانند با مصرف دارو به صورت خوراکی یا تزریقی دوره‌ی درمان را بگذرانند بدون این‌که اختلالی در زندگی روزمره‌شان به وجود بیاید.

اما روش‌های درمانی مرسوم برای برخی دیگر از بیماران بی‌تاثیر است. آن‌ها این روش‌های درمانی را مو به مو انجام می‌دهند اما به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسند. در این موارد، نیاز است که یک متخصص غدد بررسی و اطمینان حاصل کند که تمام روش‌های درمانی ممکن به کار گرفته شده است.

برخی از بیماران به خاطر ابتلا به بیماری‌های دیگر که روی مشکلات هورمونی آن‌ها تاثیر می‌گذارد نیاز به مرااقبت‌های ویژه دارند. این دسته از بیماران ممکن است مشکلات ژنتیکی مثل فیبروز کیستیک داشته باشند که روی نحوه‌ی واکنش بدن آن‌ها به درمان‌ها اثر می‌گذارد.

افراد مبتلا به بیماری‌های معمولی ممکن است به ارزش یک متخصص غدد پی نبرند، اما بیمارانی که مشکلات عادی ندارند قدر این متخصصین را می‌دانند. بیماران غیر معمول برای درمان بیماری‌های هورمونی خود نیاز شدیدی به کمک یک متخصص غدد دارند.

متخصص غدد با پزشک عمومی شما همکاری می‌کند

مراجعه به متخصص غدد به این معنا نیست که پزشک اولیه‌ی خود را دیگر هرگز نخواهید دید. مراجعه به متخصص غدد هنگام ابتلا به بیماری‌های هورمونی امکان دیگری به شما می‌دهد که بتوانید سلامتی خود را به دست بیاورید.

بیشتر بدان  دکتر های زیبایی مشهد

به یاد داشته باشید اگر تشخیص داده شد که به بیماری هورمونی مبتلا هستید هدف شما باید این باشد که هر کاری را برای درمان بیماری خود انجام دهید. این کار اغلب با کمک یک متخصص غدد امکان پذیر است. همین امروز به یک متخصص غدد مراجعه کنید و با مراقبت‌های صحیح پزشکی در مسیر سلامتی گام بردارید.

متخصص های غدد در شیراز

دکتر محمودرضا تابع بردبار 

فوق تخصص غدد، رشد و متابولیسم در شیراز

آدرس و تلفن دکتر محمودرضا تابع بردبار

شیراز

ملاصدرا ، کوچه 3 ، مجتمع پزشکی نوین فارس ، طبقه 2

ساعت کار مطب شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 تا 21 پنجشنبه ساعت 11 تا 13

دکتر محمدحسین دباغ منش

فوق تخصص غدد، رشد و متابولیسم در شیراز

شیرازخیابان اردیبهشت غربی – تقاطع فلسطین – جنب اداره حفاظت از محیط زیست – ساختمان امیرانhttps://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: متخصص های غدد شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلفوق تخصص غدد در شیراز

دکتر محمود سوید

فوق تخصص غدد، رشد و متابولیسم در شیراز

شیرازخیابان اردیبهشت غربی، حدفاصل خیابان فلسطین و هفت تیر، ساختمان سینا، طبقه اول

 

 

دکتر سید جواد سیادتان

فوق تخصص غدد، رشد و متابولیسم در شیراز

آدرس و تلفن دکتر سید جواد سیادتان

شیراز

خیابان زرگری، نبش کوچه 18،ساختمان مدیکال، پلاک 28

 

 

در شیرازیاب بیشتر بخوانید:

بیشتر بدان  متخصص سیاتیک شیراز

 

 

 

 

 

 


0 نظر

دکتر
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
پزشک روماتیسم در شیراز x بخوانید...