لیست کلاس دوومیدانی شیراز

leila

19 December 2020

لیست کلاس دوومیدانی شیراز


لیست کلاس دوومیدانی شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست کلاس دوومیدانی شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

کلاس دوومیدانی شیراز

دو و میدانی[۱] به مجموعه‌ای از ورزش‌هایی گفته می‌شود که شامل انواع دو، پرش، پرتاب، پیاده‌روی و رشته‌های ترکیبی است. برگزاری مسابقات دو و میدانی، در مقایسه با دیگر ورزش‌ها، ساده‌تر است و نیاز چندانی به تجهیزات گران‌قیمت ندارد. بیشتر رشته‌های دو و میدانی به‌طورکلی انفرادی هستند، به‌جز دوهای امدادی و برخی از مسابقات مانند دوهای صحرانوردی که در آن‌ها امتیاز اعضای یک تیم با هم جمع می‌شود.https://shizyab.ir/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: کلاس دوومیدانی شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلکلاس دوومیدانی شیراز

نام باشگاه آدرس باشگاه دو میدانی تلفن جنسیت باشگاه
باشگاه حجاب فارس، شیراز، حد فاصل چهار راه خلدبرین و چهار راه ملاصدرا 07132333293 بانوان
پارک جنت فارس، شیراز، بلوار امیرکبیر، پارک جنت 09175556932

کلاس دوومیدانی در شیراز

سابقهٔ این ورزش به المپیک باستانیِ یونانیان می‌رسد که از ۷۷۶ ق. م برگزار می‌شد. این رشته استخوان‌بندی المپیک مدرن را از اوّلین دورهٔ آن تشکیل داده‌است. امروزه اتحادیه بین‌المللی فدراسیون‌های دو و میدانی (IAAF) برگزاری مسابقات دوومیدانی در سطح بین‌المللی را بر عهده دارد و پس از المپیک، معتبرترین رویدادهای این رشته، مسابقات قهرمانی دوومیدانی جهانو قهرمانی دو و میدانی داخل سالن جهان به‌شمار می‌روند.

مطالب بیشتر:

بیشتر بدان  لیست لیزر موهای زائد در پاسداران

0 نظر

آدرس و شماره تماس ، خدمات
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
آموزشگاه خیاطی در شهریار x بخوانید...