یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

لیست کار درمانی اهواز

لیست کار درمانی اهواز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست کار درمانی اهواز را در اختیار شما قرار دهیم.

کاردرمانی اهواز

کاردرمانی عبارت است از استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی برای افراد و گروه‌ها با هدف تسهیل مشارکت آن‌ها در نقش‌های زندگی و موقعیت‌های منزل، مدرسه، محیط کار و اجتماع.

طبق تعریف انجمن کاردرمانی آمریکا در سال ۱۹۸۱؛ کاردرمانی علم استفاده از فعالیت‌های هدفمند در افراد مبتلا به بیماری‌ها یا ضایعات جسمی، اختلال در عملکردهای روانی_اجتماعی، ناتوانی‌های رشدی، اختلالات یادگیری و سالمندان؛ به منظور پیشگیری از ناتوانی، حفظ حداکثر استقلال و کسب سلامتی است.[۱]


https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست کار درمانی اهواز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلکاردرمانی در اهواز

نام  آدرس  شماره
کلینیک کاردرمانی انصاری ا کیانپارس، خیابان 6 غربی، ساختمان ایران نگین، ورودی سوم، طبقه پنجم 06133914977
کاردرمانی تک پور ا پادادشهر، خیابان 10، مجتمع هیراد، طبقه 5، واحد 53 06135533339
کاردرمانی نوید ا خیابان سلمان فارسی، بالاتر از ترمینال باهنر، خیابان بهزادی،
مجتمع نگین، طبقه 4
06132235237

مراکز کاردرمانی اهواز

کار درمانی و توانبخشی ضایعات عصبی ا کیانپارس، خیابان 6 غربی، فاز 1، مجتمع ایران نگین، ورودی 2،
طبقه اول، واحد 9
06133911267
کار درمانی هدی طائی ا کیانپارس، خیابان 13 غربی، فاز یک مجتمع پزشکی آرمان، طبقه چهارم 06133380924
کاردرمانی عاطفه آهنین ا زیتون کارمندی، خیابان زاویه، بین بندر و کمیل، ساختمان سپید،
طبقه سوم، کار درمانی رشد
06134493625

کلینیک کاردرمانی اهواز

کاردرمانی ذهن زیبا ا کیانپارس، خیابان 13غربی، فاز 1، مجتمع پزشکی آرمان 06133380924
کاردرمانی و توانبخشی لاچین ا خیابان فرهنگ شهر، نبش باران یک 06133353815

مراکز کاردرمانی در اهواز

خدمات کاردرمانی با هدف ارتقای سلامت، و بهزیستی، و برای کسانی که دچار یا در خطر بیماری، ضایعه، اختلال، عارضه، نقص، ناتوانی، محدودیت فعالیت، یا محدودیت در مشارکت هستند، ارائه داده می‌شود.

کاردرمانی یکی از رشته‌های شاخهٔ تیم توانبخشی است.

در سال ۲۰۲۱، رشتهٔ کاردرمانی ۱۰۴مین سالگرد تأسیس خود را جشن خواهد گرفت.

مرکز کاردرمانی در اهواز

کاردرمانی استفاده از فعالیت‌های هدفمند برای جلوگیری از ناتوانی و حفظ سلامتی و دادن استقلال برای انجام کارهای افرادی است که به نوعی دچار آسیب جسمی، ذهنی یا روانی هستند. از نظر انجمن کاردرمانی آمریکا (AOTA) کاردرمانی عبارت است از استفاده از فعالیت‌های هدفمند برای افرادی که در اثر آسیب یا بیماری دچار محدودیت اختلال عملکرد روانی، اجتماعی، رشدی یا اختلال یادگیری شده‌اند، به منظور ایجاد حداکثر استقلال، جلوگیری از ناتوانی و حفظ سلامتی. این حرفه شامل ارزیابی، درمان و مشاوره است.

آدرس کاردرمانی در اهواز

ارائهٔ خدمات ویژهٔ کاردرمانی شامل: آموزش مهارت‌های زندگی روزمره، ایجاد و توسعهٔ مهارت‌های درکی، حرکتی و عملکرد یکپارچگی حس، توسعهٔ مهارت‌های بازی و پیش حرفه‌ای و توانایی‌های اوقات فراغت، طراحی، ساختن یا بکار بردن وسایل کمکی و ارتزها و پروتزها، انتخاب وسایل نظافتی، استفاده از صنایع دستی که به‌طور ویژه به منظور افزایش عملکرد طرح شده‌است، توصیف و تفسیر آزمون‌ها مثل ارزیابی قدرت عضلانی، ارزیابی دامنهٔ حرکتی و نیز تطبیق محیط برای فرد معلول می‌باشد. این خدمات به‌طور فردی، گروهی یا در سیستم‌های اجتماعی ارائه می‌گردد.

مطالب بیشتر:

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.