لیست پیک موتوری اصفهان

leila

17 March 2020

لیست پیک موتوری اصفهان


لیست پیک موتوری اصفهان

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست پیک موتوری اصفهان را در اختیار شما قرار دهیم.

پیک موتوری اصفهان شیخ صدوق

این صفحه اطلاعاتی دربارهٔ ویژگی ویژه:نامه به کاربر فراهم می‌کند که به کاربرانِ نام‌نویسی‌شده اجازه می‌دهد به کاربران دیگر رایانامه ارسال کنند. محتوای رایانامه‌های ارسال‌شده بین کاربران خصوصی است و به همین دلیل در صورت سوء استفاده از این ویژگی کمک‌های قابل ارائه محدودند و تنها راه از کار انداختن آن خواهد بود و دیگران نمی‌توانند محتوای این رایانامه‌ها را از نظر مناسب‌بودن مانند پیام‌های گذاشته‌شده در صفحه‌های بحث بررسی کنند. هر یک از مدیران می‌توان در کنار قطع دسترسی یک کاربر، این ویژگی را نیز برای حساب او نافعال کند، هرچند به طور معمول چنین کاری انجام نمی‌شود، مگر اینکه از این امکان سوء استفاده شده باشد.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست پیک موتوری اصفهان در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلپیک موتوری اصفهان خیابان پروین

ردیف نام پیک موتوری نشانی پیک موتوری های اصفهان شماره تماس
۱ پیک موتوری پیشتاز زاینده رود اصفهان، خیابان بزرگمهر، جنب مسجد الکریم، مجتمع تجاری ساحل ۰۳۱-۳۲۶۵۷۶۳۲
۲ پیک موتوری آذين اصفهان، خیابان زینبیه شمالی، ایستگاه باسکول، کویروح الله ۰۳۱-۳۵۵۹۶۰۷۰
۳ پیک موتوری آریانا اصفهان، خانه اصفهان، چهارراه بنفشه، خیابان بنفشه شمالی، نبش اطلس شرقی ۰۳۱-۳۴۲۱۶۳۰۰

پیک موتوری اصفهان کاوه

۴ پیک موتوری هاتف اصفهان، خیابان ولیعصر، ابتدای كوچه حمام جنت ۰۳۱-۳۲۳۱۷۰۳۰
۵ پیک موتوری شفق اصفهان، اتوبان ذوب آهن، خیابان فرودگاه، جنب بانک صادرات، پلاک ۲۴ ۰۳۱-۳۷۸۸۸۳۶۳
۶ پیک موتوری قاصد اصفهان اصفهان، خیابان نشاط، حدفاصل چهارراه نقاشی و سه راه هشت بهشت، ساختمان ياس ۰۳۱-۳۲۶۶۵۲۰۰
بیشتر بدان  لیست آموزشگاه نقاشی

پیک موتوری اصفهان بزرگمهر

۷ پیک موتوری صبا مشير اصفهان، خیابان هاتف، جنب مشیر، مقابل حمام قائلی ۰۳۱-۳۲۲۳۶۶۲۴
۸ پیک موتوری سالار اصفهان، خیابان شیخ بهائی، کوچه نیک پی، پاساژ نوشين ۰۳۱-۳۲۲۰۴۴۱۵

پیک موتوری اصفهان ملک شهر

۹ پیک موتوری صالح اصفهان، خیابان چهارباغ، کوچه کازرونی، بازار مدائی، طبقه پايين ۰۳۱-۳۲۲۰۰۵۷۵
۱۰ پیک موتوری پيک گلديس اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع گلديس، پلاک ۴۰ ۰۳۱-۳۲۲۰۰۳۰۷

پیک موتوری اصفهان خانه اصفهان

اگر در ترجیحات کاربری‌تان، رایانشانی خود را تنظیم کرده باشید، می‌توانید با دیگر کاربران و از راه رابط کاربری ویکی‌پدیا رایانامه تبادل کنید. برای این کار، به صفحهٔ کاربریِ کاربر مورد نظر بروید و روی پیوند «فرستادن نامه به این کاربر» که در ستون سمت راست، ذیل بخش «جعبهٔ ابزار» نمایش می‌یابد کلیک کنید. نشانی‌ای که در ترجیحاتتان تنظیم کرده‌اید به عنوان نشانی فرستندهٔ نامه نمایش خواهد یافت تا دریافت‌کننده بتواند به شما پاسخ دهد.

می‌توان با کاربرانی که رایانشانی خود را به صورت عمومی فاش کرده‌اند، مستقیماً ارتباط برقرار کرد. با این وجود ویکی‌پدیا این کار را توصیه نمی‌کند. فرستادن رایانامه از راه رابط ویکی‌پدیا به حفظ حریم خصوصی کاربران و حفظ رایانشانی شما از اسپم‌ها کمک می‌کند.

پیک موتوری اصفهان خیابان امام خمینی

رایانامه‌های ویکی‌پدیا پس از کلیک روی دکمهٔ «بفرست» بی‌درنگ فرستاده می‌شوند. در ترجیحات می‌توان گزینه‌ای را انتخاب کرد که شما به عنوان فرستندهٔ نامه‌ها یک کپی از آن‌ها را در نامه‌دان خود دریافت کنید؛ اگر این گزینه را فعال نکرده باشید هنوز هم می‌توانید برای هر نامه به صورت جداگانه گزینهٔ «رونوشت پیغام را برایم بفرست» که در زیر جعبهٔ فرستادن نامه نمایش می‌یابد را فعال کنید. گاهی ممکن است گذاشتن یک پیام کوتاه در صفحهٔ بحث دریافت‌کنندهٔ نامه مبنی بر این که برای او نامهٔ جدیدی ارسال کرده‌اید کمک‌کننده باشد، زیرا برخی کاربران نامه‌دان خود را به طور مرتب بررسی نمی‌کنند.

بیشتر بدان  لیست کالای پزشکی در شیراز

اگر می‌خواهید به صفحهٔ فرستادن نامه به یک کاربر خاص پیوند دهید می‌توانید بنویسید: [[ویژه:نامه به کاربر|نام کاربری]]. این روش را در متن‌های ویکی و امضاها می‌توان به کار برد.

پیک موتوری اصفهان خیابان جی

تا زمانی که رایانامه تنظیم نشود، رایانامه نافعال است. تنظیم رایانامه ممکن است در هنگام نام‌نویسی در ویکی‌پدیا انجام شود یا اینکه هر زمان دیگری در قسمت ترجیحات انجام پذیرد.

هرگاه رایانشانی خود را در ترجیحات تنظیم کردید، می‌توانید به صورت دستی امکان فرستادن و دریافت رایانامه را فعال کنید یا از کار بیندازید؛ برای این کار به «ترجیحات» بروید، و گزینهٔ «امکان دریافت رایانامه از دیگر کاربران» را تیک بزنید یا تیک آن را بردارید و ترجیحات را ذخیره کنید. اگر می‌خواهید رایانامهٔ خود را فعال کنید، لازم است رایانشانی‌تان را برای مدیاویکی تأیید کنید تا مشخص شود که این رایانشانی به‌راستی متعلق به شماست. برای این کار مدیاویکی یک نامهٔ تأیید که در آن پیوندی وجود دارد، برای شما خواهدفرستاد. زمانی که روی پیوند موجود در این نامه کلیک کنید، رایانشانی شما تأیید خواهد شد. این پیوند پس از گذشت نزدیک به یک هفته اعتبار خود را از دست می‌دهد.

پیک موتوری اصفهان پروین

فرستادن نامه از راه سامانهٔ ویژه:نامه به کاربر باعث می‌شود رایانشانی شما برای دریافت‌کنندهٔ نامه فاش گردد تا او بتواند به شما پاسخ دهد، اما هیچ اطلاعات دیگری از این طریق برای گیرنده فرستاده نخواهد شد. (توجه داشته باشید که نامه‌های فرستاده‌شده از این روش خصوصی هستند—به همان شکلی که نوشته می‌شوند فرستاده می‌شوند و راهی را برای ارتباط کاربرانی که تمایل دارند با هم ارتباط برقرار کنند باز می‌کند)

بیشتر بدان  بهترین اتاق فرار

اگر نامه‌ای از این روش دریافت کردید، مجبور نیستید پاسخ دهید، می‌توانید به جای پاسخ‌دادن مستقیم به رایانامه، در صفحهٔ بحث کاربر مورد نظر پاسخ را بنویسید. پاسخ‌دادن ممکن است از یکی از این سه روش انجام پذیرد:

پیک موتوری اصفهان دروازه شیراز

  • با استفاده از روش پاسخ‌دهی که در فراهم‌آورندهٔ رایانامهٔ شما. هرچند این روش، روش معمول پاسخ‌دهی به نامه‌ها است، اما باعث فاش‌شدن همهٔ اطلاعاتی می‌شود که رایانامه به صورت معمول در بر دارد. برای نمونه ممکن است شامل نشانی آی‌پی، یا امضا، یا منطقهٔ زمانی، یا اطلاعات دیگری باشد.
  • با رفتن به صفحهٔ کاربری آن کاربری که برای شما نامه را فرستاده است، و استفاده از گزینهٔ «فرستادن نامه به این کاربر». با استفاده از این روش هیچ اطلاعاتی به جز رایانشانیِ تأییدشدهٔ شما فاش نخواهد شد. برای استفاده، پس از رفتن به صفحهٔ کاربری فرستندهٔ نامه (نام کاربری فرستنده در بالا یا پایین نامهٔ فرستاده‌شده ذکر می‌شود)، روی پیوند «فرستادن نامه به کاربر» در «جعبهٔ ابزار» ستون سمت راست کلیک کنید.
  • با فرستادن پاسخ آن‌ها در ویکی. در این حالت شما در پاسخ را در صفحهٔ بحث کاربری آن کاربر می‌نویسید، برای نمونه ممکن است بنویسید نامهٔ را دریافت کرده‌اید یا پاسخ مختصری بگذارید. از آنجایی که نامه‌ها معمولاً یک روش ارتباطی خصوصی هستند، ادب و مهربانی حکم می‌کند که پاسخ درون ویکی تا حد امکان مختصر و حافظ حریم خصوصی افراد باشد، زیرا فرستنده معمولاً انتظار یک پاسخ خصوصی دارد.

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، خدمات
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
اموزشگاه طلا شیراز x بخوانید...