لیست پزشک مشاوره شیراز

leila

30 December 2020

لیست پزشک مشاوره شیراز


لیست پزشک مشاوره شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست پزشک مشاوره شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

پزشک مشاوره شیراز

مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص (مشاور) انجام می‌گیرد. مشاوره در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که در میان مردم، بیشتر جنبهٔ روان‌شناختی آن (مشاورهٔ روان‌شناسی) معروف است که هدف از آن بهبود وضعیت روحی–روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روانی‌است. مشاور، در مشاوره‌های خانواده، شغلی، تحصیلی و توان‌بخشی نیز از مهارت‌های روان‌شناختی کمک می‌گیرد. مشاوره اطلاعاتی و مشاوره ژنتیک نیز از انواع مشاوره‌اند که ارتباط مستقیم و مشخصی با روان‌شناسی ندارند.https://shizyab.ir/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست پزشک مشاوره شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلپزشک مشاوره شیراز

1- دکتر مریم صحت پور

شیراز، چهارراه زرگری، روبروی دبیرستان ده بزرگی، ساختمان پزشکان ابن سینا، طبقه سوم، واحد 11

09170057960

 

2- موسسه آفتاب صبح امید

شیراز، بلوار پاسداران، خیابان شهید فلاحی، کوچه 2، پلاک 212

09172023897

 

پزشکان مشاوره شیراز

3- کلینیک روانشناسی – درمانگاه میلاد

شیراز، قدوسی غربی

09308913090

 

4- مرجان قاسمی

شیراز، ملاصدرا، خیابان هدایت غربی، نبش کوچه 9، ساختمان ورجاوند، طبقه 4

09176012944

 

دکتر مشاوره شیراز

5- کلینیک روانشناسی و مشاوره بیات

شیراز، ملاصدرا، کوچه 4، مجتمع سبحان، طبقه 3، واحد 6.

09380578025

 

6- دکتر علیرضا فیلی

شیراز، معالی آباد، نبش کوچه 1 شریعتی، ساختمان پارسا، طبقه 4، واحد 7.

09396277533

مشاوره پزشکی شیراز

7- کلینیک مهربانی

بیشتر بدان  درباره سایت ecc

شیراز، میدان مطهری، نرسیده به چهارراه ستارخان، سمت راست، ساختمان صد گل، طبقه 6 ، واحد 42

09305931099

 

8- کلینیک روانشناسی و مشاوره بیات

شیراز، ملاصدرا، کوچه 4، مجتمع سبحان، طبقه 3، واحد 6.

09380578025

دکتر شیراز مشاوره ژنتیک

مشاوره، کلمه‌ای عربی و یک مصدر است. معنای واژگانی آن، مشورت کردن و اقدام به تشکیل شورا و مشورت با دیگران است[۱] معادل انگلیسی آن، Consultation است و به کسی که به‌همراه مراجع و برای کمک به وی، به مشاوره می‌پردازد، یعنی مشاور، Consultant گفته می‌شود. رایج‌ترین کاربرد واژهٔ مشاوره، به‌ویژه در میان مردم عادی، به معنی مشاورهٔ روان‌شناختی و روان‌درمانی از طریق مشاوره است. در این کاربرد، تعریف مشاوره، «اقدام حمایت‌گرانه بر پایهٔ علوم روان‌شناسی» است و مشاوری که این اقدام حمایتگرانه را انجام می‌دهد، روان‌شناس است، به همین دلیل به مشاور، در فرهنگهای کشورهای توسعه‌یافتهٔ انگلیسی‌زبان، به‌ویژه هنگامی که امر «درمان» و «روان‌درمانی» مد نظر باشد؛ روان‌شناس (به انگلیسیPsychologist) هم می‌گویند. مشاوره، نام، واژه و اصطلاحی عمومی و کلی است که به معنای ارائه و دریافت مشورت و اطلاعات برای انجام بهتر یک کار، حل یک مشکل و یا رسیدن به هدفی خاص است.

پزشک مشاوره روانشناسی در شیراز

پاترسون (۱۹۷۳)، مشاوره را جریان یاری دهنده‌ای می‌داند که به ارتباط خاص بین دو نفر نیاز دارد. یکی از این دو نفر یعنی مراجع، معمولاً با مشکل روانی و عاطفی رو به روست، و دیگری، یعنی مشاور، که در حل مشکلات روانی مهارت دارد. از طریق ایجاد رابطه خاص مشاوره‌ای، مشاور به مراجع کمک می‌کند تا راه حلی برای مشکل خود بیابد. به نظر پاترسون، ارائه اطلاعات صرف، پند و اندرز دادن و تلقین افکار و عقاید به دیگران را هیچگاه نمی‌توان مشاوره دانست. به نظر او، رابطه حسنه بین مراجع و مشاور اثر روان درمانی مهمی در روند مشاوره دارد؛ به‌طوری‌که اگر مشاور نتواند چنین رابطه مطلوبی را ایجاد کند، مشکل مراجع در حد مطلوبی حل نخواهد شد.[۶]

بیشتر بدان  جرم گیری و بروساژ دندان شیراز

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، پزشکی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
آموزشگاه رانندگی دیاموند تهران x بخوانید...