لیست نمایندگی سامسونگ رشت

leila

26 March 2020

لیست نمایندگی سامسونگ رشت


لیست نمایندگی سامسونگ رشت

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص لیست نمایندگی سامسونگ رشت را در اختیار شما قرار دهیم.

نمایندگی سامسونگ رشت دیلمان

سامسونگ (به کره‌ای: 삼성) (لاتین‌نویسی به‌صورت Samsung، تلفظ کشیده همانند «سوپ») یک ابرشرکت چندملیتی و خوشه‌ای واقع در سئول، کره جنوبی است. سامسونگ مالک چندین شرکت تابعه و زیرمجموعه در صنایع مختلف است که برای نمونه می‌توان به سامسونگ الکترونیک، سامسونگ لایف و سامسونگ فایر، صنایع سنگین سامسونگ و سامسونگ سی‌اندتی اشاره کرد.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست نمایندگی سامسونگ رشت در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلنمایندگی سامسونگ رشت سعدی

نام آدرس  شماره تماس
نمایندگی قربانی رشت، خیابان بحر العلوم، فروشگاه فروز 013-33236110
مرکزی سامسونگ فرقانی 1 رشت، خیابان مطهری، خیابان حاجی آباد، روبروی مسجد انقلاب،
نبش کوچه سردار
013-32241671
نمایندگی برادران معدلی رشت، بازار مسجد صفی 013-32227043

نمایندگی سامسونگ رشت کهنی

نمایندگی مسعود و مهدی سبحانی رشت، خیابان مطهری، بازار لوازم خانگی، جنب مسجد صفی 013-33265272
سامسونگ کهنی 1 رشت، خیابان شریعتی، نرسیده به میدان میقلان 013-32255040
فروشگاه هاشمی 1 رشت، خیابان مطهری، جنب بانک تجارت، پلاک 347 013-33221668

نمایندگی سامسونگ رشت تختی

سامسونگ کهنی 2

رشت، خیابان سعدی 013-32255040
نمایندگی ارمغان یاس خزر رشت، خیابان بحرالعلوم، بازار مسجد صفی، شرکت یاس خزر 013-33261490
نمایندگی سامسونگ روحی رشت، گلسار، بلوار دیلمان 013-33752444

نمایندگی سامسونگ رشت مطهری

گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول، به‌عنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس شد و در طول ۳ دهه نخست، فعالیت‌های خود را در حوزه‌های ارائه خدمات مالی و بیمه، مبادلات اوراق بهادار و خرده‌فروشی توسعه داد و در اواخر دهه ۱۹۶۰ وارد عرصه تجارت الکترونیک گردید و در اواسط دهه ۱۹۷۰ نیز به صنایع کشتی‌سازی وارد شد.

نمایندگی سامسونگ رشت تلویزیون

پس از درگذشت لی بیونگ-چول، در سال ۱۹۸۷ شرکت سامسونگ به چهار گروه مستقل به‌نام‌های گروه سامسونگ، گروه شینسگائه، گروه سی‌جی و گروه هانسول تفکیک شد. در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت در شهر سامسونگ، سئول قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود.

بیشتر بدان  درباره پیج اینستاگرام تک تاز شیراز

نمایندگی سامسونگ رشت مقدم

گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول به عنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس شد و بیشترین حجم کاری خود را بر صادرات ماهی، میوه و سبزی به چین قرار داد. طی یک دهه، با رشدی بسیار سریع، سامسونگ به یکی از ۱۰ شرکت بزرگ کره تبدیل شد. در سال ۱۹۶۹ شرکت سامسونگ الکترونیک به عنوان یک شرکت تابعه در گروه سامسونگ متولد شد. این شرکت در دهه ۱۹۷۰ با سرمایه‌گذاری در صنایع سنگین، صنایع شیمیایی و پتروشیمی و کشتی‌سازی، راه صنعتی شدن را در پیش گرفت.

نمایندگی سامسونگ رشت گوشی

در ۱۹۷۳ دومین برنامه ۵ ساله مدیریت این شرکت اعلام و گذار از مرحله تولید و تجارت مواد اولیه به ساخت محصول نهایی، هدف اصلی این گروه اعلام شد. در دهه ۱۹۷۰ شرکت سامسونگ آنچنان توسعه پیدا کرد، که شرکت‌های صنایع سنگین، پتروشیمی، کشتی‌سازی و ابزارهای دقیق سامسونگ یکی پس از دیگری تأسیس گردید و اولین صادرات صنایع الکترونیک این گروه نیز از سوی سامسونگ الکترونیک صورت گرفت. محصولات این شرکت در دهه ۱۹۸۰ توانستند به بازارهای جهانی راه یابد.

نمایندگی سامسونگ رشت ضیابری

در سال ۱۹۸۷ با درگذشت لی بیونگ-چول، پسر او لی کان-هی مدیریت گروه را برعهده گرفت. لی کان-هی یک سال بعد برنامه توسعه دوم گروه سامسونگ را در شرکت به راه انداخت. این برنامه شامل بر تجدید ساختار کسب‌وکار قدیمی و تبدیل شرکت به یکی از ۵ شرکت برتر الکترونیک و شرکتی در کلاس جهانی بود.

نمایندگی سامسونگ رشت

اوایل دهه ۱۹۹۰ را می‌توان دوران مدیریت نوین در سامسونگ دانست. در این دوران شعار «اول کیفیت» انتخاب و تبلیغ شد. در این دوره، ۱۷ محصول مختلف نظیر نیم‌رسانا، نمایشگرهای رایانه و … در بازار جهانی تولید شد و در برخی از آن‌ها نظیر نمایشگرهای ال‌سی‌دی به مقام اول جهانی دست یافت. هم‌زمان، علاوه بر جهت‌گیری به سمت به‌کارگیری شش سیگما و تولید محصول کیفی، کیفیت کارکنان نیز مورد توجه قرار گرفت. از ابتدای قرن بیست و یکم، حرکت به سمت دوران دیجیتال برای این شرکت تشدید شد. به گونه‌ای که به سرعت در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات محصولات متنوعی عرضه می‌شوند.

بیشتر بدان  درباره استاد جباری شیراز

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، نمایندگی تعمیرات سامسونگ
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
درباره تولیدی کفش محدوده اسلامشهر x بخوانید...