راهنمای شهر

لیست نمايندگي ايران خودرو شيراز

لیست نمايندگي ايران خودرو شيراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست نمايندگي ايران خودرو شيراز را در اختیار شما قرار دهیم

نمايندگي ايران خودرو شيراز تسليم

ایران خودرو (با نام تجاری ایکو، IKCO) شرکت خودروسازی ایرانی است که دفتر مرکزی آن در تهران قرار دارد و در مرداد ۱۳۴۱ برادران خیامی آن را بنیان نهادند. این شرکت نخست ایران ناسیونال نام داشت و نخستین گروه تولیدات آن، گونه‌ای اتوبوس بود.

نمايندگي ايران خودرو شيراز امير كبير

ردیف نام نمایندگی ایران خودرو نشانی نمایندگی های ایران خودرو در شیراز شماره تماس
1 شرکت صدرا موتور پارسيان (غلامحسین حدادیان) شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه، روبروی پمپ بنزین 071-38326363
2 شركت وسام موتور (فرزاد والی پور) شيراز، بلوار امير كبير، 100متر بعدازپليس راه، سمت چپ،
ساختمان شيشه ای.
071-38320086
3 تسلیم شيراز، بلوار سلمان فارسی 071-37316611https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست نمايندگي ايران خودرو شيراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلنمايندگي ايران خودرو شيراز

4 شرکت جهان خودرو اطلس شيراز شيراز، چهارراه زمزم ، بلوار شهيد شيرودی، بلوار ولايت،
بعد از كارخانه ايران خودرو فارس
071-37227726
5 مرتضی یوسفی شيراز، بلوار اميركبير، بعد از پل امام حسن ( ع )، نرسيده به تقاطع والفجر 071-38323417
6 علی زارع شيراز، بلوار دكتر حسابی (بلوار صنايع) ورودی شهرک بزين. 071-36224422

نمایندگی ایران خودرو شیراز

7 فرزین والی پور شيراز، بلوار امير كبير، جاده بوشهر، پايين تر از مخابرات اميركبير،
جنب نمايندگی سايپا
071-38230001
8 غلامحسین اسماعیلی شيراز، 5 كيلومتر بعد از پليس راه شيراز-سپيدان. 071-36703638
9 شركت شيراز خودرو سعدی شيراز، شهرک سعدی، 100 متر بالاتر از پمپ بنزين، سمت راست 071-37333963

نمایندگی ایران خودرو شیراز زارع

10 شركت تضامنی مهدی قناعتی و اسماعيل گلزار شيراز، كيلومتر 15 بزرگراه شيراز به سپيدان، نمايندگی ايران خودرو. 071-36700578
11 بهزاد رضایی شيراز، بلوار خليج فارس (جاده پل فسا)، روبروی پادگان ولی عصر (عج) 071-37237331
12 شرکت تضامنی شاپوريان وشرکا شيراز، ابتدای شهرک گلستان، روبروی مجتمع تجاری خليج فارس. 071-36224880

نمایندگی ایران خودرو شیراز والی پور

در سال ۱۳۴۵، با قراردادی با شرکت روتس انگلستان، ایران ناسیونال برنامه‌ریزی تولید پیکان را انجام داد و از ۲۴ اردیبهشت ۱۳۴۶ کارخانهٔ ویژهٔ آن گشایش یافت و ساخت انبوه آن کلید خورد. از سال ۱۳۴۶ تا ۱۳۵۷ پیکان در مدل‌های کار، لوکس، جوانان، استیشن و وانت ساخته شد. انواع اتوبوس، مینی‌بوس و آمبولانس نیز در این سال‌ها با همکاری دایملربنز در این شرکت تولید می‌شد. در سال ۱۳۵۲، شرکت هدف‌گذاری کرد که به خودکفایی برسد و محصولاتی تمام ایرانی به فروش برساند. در این

نمایندگی ایران خودرو شیراز حدادیان

در این راستا، چندین کارخانه و شرکت تامین‌کننده در سراسر ایران تأسیس شد. شرکت در سال ۱۳۵۶ دارای قصد جدی برای تولید جایگزین پیکان بود که با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ و جنگ ایران و عراق، پروژه برهم زده‌شد و پس از جنگ، این شرکت با پژو فرانسه و شرکای خارجی برای تولید خودروهای جدید در ایران به توافق رسید.

نمایندگی ایران خودرو شیراز بیات

در دهه ۱۳۶۰، این شرکت با توجه به بحران‌های اقتصادی ایران، تا نزدیکی تعطیلی کامل پیش رفت که با اعلام آمادگی پژو برای همکاری، ایران خودرو دچار تحولی بزرگ شد. پژو به شریک ایران خودرو در ایران تبدیل شد و محصولات این شرکت را در شمار بسیار بالا در ایران به فروش رساند.

نمایندگی ایران خودرو شیراز همایونی

پژو ۴۰۵، ۲۰۶، ۲۰۷ و پارس توانستند بخش بزرگی از بازار ایران را در اختیار بگیرند که سود قابل توجهی برای شرکت فرانسوی داشت. ایران خودرو با رنو، دیگر شرکت خودروسازی فرانسوی نیز همکاری کرد و ال۹۰، از محصولات ارزان‌قیمت این شرکت را به شکلی موفق در بازار ایران به فروش رساند. بسیاری از کارشناسان ایرانی باور دارند که با عدم مدیریت صحیح، ایران خودرو از شرکتی خودکفا به یک ابزار فروش برای شرکت‌های خارجی تبدیل شده‌است. با این وجود، این شرکت دو خودروی کاملاً اختصاصی سمند (۲۰۰۲) و دنا (۲۰۱۵) را تولید کرده‌است. سمند محصول سال ۲۰۰۲، نخستین خودروی ملی ایران نامیده شد.

نمایندگی ایران خودرو شیراز جاده بوشهر

شرکت ایران خودرو در مرداد ۱۳۴۱ با سرمایه‌ای نزدیک به یک‌صد میلیون ریال توسط برادران خیامی بنیان نهاده شد و در شهریور همان سال با شماره ثبت ۸۳۵۲ و شناسهٔ ملی ۱۰۱۰۰۳۶۰۷۹۴ در ادارهٔ ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید. نخستین گروه تولیدات این شرکت، اتوبوس‌های معروف به «ال‌پی» بودند که شاسی آن‌ها از آلمان وارد می‌شد.

 

مطالب بیشتر:

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ایکون واتس اپ آموزش سئو و طراحی سایت در شیراز : حامد حبیبی