لیست موسسه غیر انتفاعی زند شیراز

leila

16 February 2020

لیست موسسه غیر انتفاعی زند شیراز


لیست موسسه غیر انتفاعی زند شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست موسسه غیر انتفاعی زند شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

موسسه غیر انتفاعی زند شیراز

دانشگاه یا پوهنتون در سطوح علمی گوناگون (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) و رشته‌های مختلف مدرک دانشگاهی ارائه می‌نماید.

گفته می‌شود که قدیمی‌ترین مرکز آموزشی که به دانشگاه‌های امروزی شباهت بیشتری داشت، حدود شش و نیم سده پس از برپایی آکادمی افلاطون (که در باغ آکادامه و دره آکادموس آتن گشایش یافت) فعالیت می‌کرد. نظام دانشگاهی مدرن ریشه در دانشگاه قرون وسطای اروپایی دارد که برای اولین بار در کشور ایتالیا ایجاد شد.[۱]

https://zand.ac.irhttps://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست موسسه غیر انتفاعی زند شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گل 

دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز

موسسه آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی زند شیراز در سال ۱۳۸۴ با کسب مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در جهت کمک به ارتقاء سطح فرهنگ و دانش جامعه و مشارکت در تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کشور، فعالیت خود را در عرصه آموزش عالی و پژوهش آغاز نمود. با عملکرد بسیار خوب موسسه و فراهم نمودن محیطی علمی برای دانشجویان توانست، به سرعت هیأت علمی مجرب و کار آزموده ای را جذب و رشته های متعددی را در گروه های فنی مهندسی و علوم انسانی تاسیس نماید. در حال حاضر این موسسه در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی فعالیت آموزشی دارد.

بیشتر بدان  بانک رفاه اسدآبادی

موسسه غیر انتفاعی ارم شیراز

از اهم افتخارات موسسه می توان به کسب مقام اول در بین موسسات غیرانتفاعی استان فارس از حیث تعداد و درصد پذیرفته شدگان فارغ التحصیلان این موسسه در آزمون کارشناسی ارشد(دانشگاه های دولتی) ، انتخاب موسسه زند به عنوان موسسه آموزش عالی نمونه استان و همچنین مقام های متعدد تیم های ورزشی و فرهنگی دانشجویان این موسسه، اشاره نمود.

موسسه غیرانتفاعی آپادانا شیراز

توجه به کیفیت آموزشی، رعایت نسبت استاد به دانشجو، تامین هیات علمی مجرب، تامین فضای آموزشی متناسب، تلاش در کاهش وابستگی موسسه به شهریه، ایجاد نشاط بین دانشجویان از طریق برنامه های فرهنگی و ورزشی از جمله مواردی می باشند که مدیریت و سایر دست اندرکاران موسسه بر آن تاکید دارند.

موسسه غير انتفاعي زند شيراز

تنوع رشته ها و مقاطع تحصیلی، استفاده از اساتید مجرب دانشگاه شیراز، اتصال کتابخانه مرکزی موسسه به مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، وجود اینترنت بی سیم در کلیه ساختمانهای موسسه، دارا بودن خوابگاه برای دانشجویان دختر ، پرداخت وام های قرض الحسنه به دانشجویان، کارگاه های مجهز و بروز، اتصال به بازار های شغلی معتبر در سطح کشور و … از دیگر مزایای موسسه آموزش عالی زند می باشند.

دانشگاه غیر انتفاعی ارم شیراز

دانشکده ها

دانشکده علوم انسانی (ساختمان پرفسور یارمحمدی)

دفتر ریاست، کلیه معاونتها و مدیریتها و سایر واحد های اداری در این ساختمان واقع شده اند. همچنین کلاسهای دروس تخصصی رشته های مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی و مدیریت کسب و کارهای کوچک عموما در این ساختمان برگزار می گردند.

آدرس : شیراز، انتهای بلوار همت جنوبی، کوچه ۱۲، موسسه آموزش عالی زند

بیشتر بدان  لیست دانشگاه غیر انتفاعی زند شیراز

تلفن : ۳۶۳۲۱۰۴۳ ،۳۶۳۲۱۰۴۲ ،۳۶۳۲۱۰۴۱ – ۰۷۱

دورنما : ۳۶۳۲۱۰۴۴ – ۰۷۱

دانشگاه غیر انتفاعی حافظ شیراز

دانشکده فنی مهندسی

ساختمان شماره ۲ موسسه آموزش عالی زند، عموما محل برگزاری کلاسهای دروس تخصصی رشته های مهندسی صنایع، کامپیوتر، مترجمی زبان انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی می باشد.

آدرس : شیراز، بلوار ستارخان، انتهای ۱۲ متری نمازی، جنب سازمان نظام مهندسی

تلفن : ۳۶۴۸۷۰۰۳ و ۳۶۴۸۷۰۱۱ – ۰۷۱

دانشگاه غیر انتفاعی آپادانا شیراز

دانشکده حسابداری و مدیریت

ساختمان شماره۴ موسسه، عموما محل برگزاری کلاسهای دروس تخصصی رشته های حسابداری مدیریت، علوم زیست و … می باشد.

آدرس : شیراز، بلوار امیر کبیر ، جنب برج  صنعنت.

تلفن :  ۳۸۳۸۵۷۵۵ – ۰۷۱

دانشگاه غير انتفاعي زند شيراز

کارگاه توانمندسازی و کارآفرینی شهرک صنعتی

ساختمان شماره۶ موسسه، عموما محلی برای استعدادیابی، توانمند سازی، شکوفایی و رشد دانشجویان می باشد.

آدرس : شیراز، شهرک صنعتی بزرگ شیراز

تلفن : ۳۷۷۴۳۱۱۴ و ۳۷۷۴۳۷۱۰ – ۰۷۱

موسسه غير انتفاعي ارم شيراز

مرکز آموزش های آزاد، مجازی و بین الملل

ساختمان شماره۵ موسسه، در این مرکز آموزش و توانمند سازی های دانشجویان و داوطلبین آزاد بصورت حضوری، مجازی با آخرین متد روز دنیا صورت میگیرد.

آدرس : شیراز، بلوار ستارخان، انتهای ۱۲ متری نمازی، جنب سازمان نظام مهندسی

تلفن : ۳۶۴۸۷۴۸۳ – ۰۷۱

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، دانشگاه
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
امین حضور لوازم خانگی x بخوانید...