لیست مشاور کنکور شیراز نی نی سایت

لیست مشاور کنکور شیراز نی نی سایت
تبلیغات در شیراز

لیست مشاور کنکور شیراز نی نی سایت

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست مشاور کنکور شیراز نی نی سایت را در اختیار شما قرار دهیم.

مشاور کنکور شیراز نی نی سایت

مشاور، (به انگلیسیconsultant) یک فرد حرفه‌ای است، که به کسب‌وکارها برای توسعه فناوری و سیستم‌های اطلاعاتی کمک می‌کند. استفاده از مشاور ناشی از نیاز به یک مهارت یا دانش خاص یا نیاز به تحلیل‌گر یا برنامه‌نویس برای تکمیل پروژه است. یک مشاور خدماتش را به طیف وسیعی از کسب‌وکارها عرضه می‌دارد، که برای نمونه می‌توان به بخش‌هایی چون: امنیت اطلاعات، مدیریت، حسابداری، قانون، منابع انسانی، بازاریابی، روابط عمومی، علوم مالی، مهندسی و دانش پزشکی اشاره کرد. شناخته‌شده‌ترین گونه‌های مشاور شامل مشاوره حقوقی ،مشاوره فناوری اطلاعات، مشاور مدیریت و مشاوره (روانشناسی) است.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست مشاور کنکور شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلنام مجموعهشماره تماسآدرس
مهندس مومنی مشاور کنکور۰۹۱۲۰۰۵۸۶۴۶شیراز – خلدبرین
خانم زرگوش مشاور شیراز۰۷۱۹۱۰۰۲۳۴۸شیراز چهارراه خلدبرین
مشاور تحصیلی فرشاد قدیری شیراز۷۱۳۲۳۴۲۸۶۷شیرازملاصدرا
مشاوره تحصیلی مهندس حسین پورشیراز۹۱۷۰۳۰۰۰۸۵شیراز-ملاصدرا
مرکز مشاوره تحصیلی باران شیراز۷۱۳۲۳۲۱۱۲۸شیراز- خیابان فلسطین- کوچه ۵- ساختمان پارت- طبقه سوم- واحد ۹

مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص (مشاور) انجام می‌گیرد. مشاوره در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که در میان مردم، بیشتر جنبهٔ روان‌شناختی آن (مشاورهٔ روان‌شناسی) معروف است که هدف از آن بهبود وضعیت روحی–روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روانی‌است. مشاور، در مشاوره‌های خانواده، شغلی، تحصیلی و توان‌بخشی نیز از مهارت‌های روان‌شناختی کمک می‌گیرد. مشاوره اطلاعاتی و مشاوره ژنتیک نیز از انواع مشاوره‌اند که ارتباط مستقیم و مشخصی با روان‌شناسی ندارند.

بیشتر بدان  لیست دوره های فنی و حرفه ای شیراز

 

مطالب بیشتر:

تبلیغات در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.