لیست محصولات آرایشی شیراز

leila

05 April 2020

لیست محصولات آرایشی شیراز


لیست محصولات آرایشی شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست محصولات آرایشی شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

محصولات آرایشی شیراز

لوازم آرایشی موادی هستند که به‌منظور بهسازی یا حفظ ظاهر یا بوی بدن انسان به‌کار می‌روند. لوازم آرایش شامل کرم‌های محافظت‌کننده پوست، لوسیون‌ها (کرم‌های مایع)، پودرها، عطرها، رژ لب، لاک ناخن، مواد آرایشی چشم و صورت، فر مو، لنزهای رنگی، رنگ مو، ژل و افشانه مو، دئودورانت‌ها (ضد بو)، محصولات مربوط به نوزاد، روغن شستشو، کف وان (مایع ویژه وان)، نمک شستشو، روغن‌ها و دیگر انواع محصولات هستند.[۱]

در آمریکا، سازمان غذا و دارو (FDA)، که محصولات آرایشی را قانون گذاری می‌کند،[۲] محصولات آرایشی را به این صورت تعریف می‌کند: «محصولات در نظر گرفته شده برای استفاده در بدن انسان برای پاک سازی، زیبا سازی، ارتقا جذابیت یا تغییر ظاهر بدون تأثیر در ساختار بدن یا عملکردهای آن.»[۳]https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست محصولات آرایشی شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گللوازم آرایشی شیراز

خرید محصولات بیوآکوا فروشگاه لوازم آرایش رنگدونه
۰۷۱۳۶۲۷۲۸۹۶ شیراز – زرگری، کوچه ۱۸، ساختمان افرا، طبقه ۲، واحد ۶ فروشگاه رز رخ شیراز
۰۷۱۳۶۲۸۳۴۹۱ شیراز – ستاره فارس، تجاری ۱، پلاک ۰۰۱ گالری رز شیراز
۰۷۱۳۶۲۴۳۳۸۶ شیراز – خیابان معالی آباد ، جنب مجتمع تجاری گاندی آرایشی بهداشتی رژ
۰۷۱۳۶۴۹۱۸۷۵ شیراز – ستارخان، نبش کوچه ۱۳ گالری دانژه شیراز
۰۷۱۳۶۳۴۱۴۵۷ شیراز – معالی آباد، مجتمع تجاری اهورا، طبقه فوقانی، پلاک ۸ گالری آرایشی استیج شیراز

لوازم آرایشی شیراز اینستاگرام

۰۷۱۳۶۳۵۳۰۴۲ شیراز – معالی آباد، نبش خیابان گلها گالری ژانسه شیراز
۰۷۱۳۸۴۲۴۶۲۲ شیراز – باهنر شمالی، نبش کوچه ۱۹ فروشگاه آرایشی بهداشتی گلها شیراز
۰۷۱۳۶۳۴۵۳۷۶ شیراز – معالی آباد، خیابان دوستان، نبش کوچه ششم شرکت افق سپهر شیراز
بیشتر بدان  لیست لباس مجلسی خیابان سمیه شیراز

پخش محصولات آرایشی شیراز

شیراز – بیست متری سینما سعدی، جنب مجتمع اکسیر گالری غیاثی شیراز
۰۷۱۳۶۲۷۸۵۸۱ شیراز – بلوار زرگری، نبش کوچه ۱۸، ساختمان عاج، فروشگاه ارغوان فروشگاه محمدی شیراز
۰۷۱۳۲۳۱۹۵۴۴ شیراز – خیابان ملاصدرا، حدفاصل معدل و اردیبهشت، نبش کوچه ۳، مجتمع پزشکی نوین فارس، نیم طبقه زیرزمین داروخانه دکتر جنگجو شیراز

محصولات آرایشی در شیراز

۰۷۱۳۶۲۷۲۴۶۲ شیراز – بلوار مطهری (زرگری)، جنب کوچه ۱۴ گالری شمیم شیراز
۰۷۱۳۲۳۵۱۰۷۱ شیراز – ۲۰ متری سینما سعدی، نبش کوچه ۶، روبروی بیمه دانا گالری یونیک شیراز
۰۷۱۳۸۴۴۰۱۰۴ شیراز – بلوار پاسداران، ایستگاه ۱، کوچه ۶۰، پلاک ۱۳۹ فروشگاه آرایشی، بهداشتی و عطریات رخ شیراز
۰۷۱۳۲۳۱۷۱۴۰ شیراز – شعبه ۱: چهارراه ملاصدرا از سمت نمازی ، روبروی کتابخانه خوارزمی ، جنب پوشاک الهیه آرایشی بهداشتی هانی

محصولات آرایشی مک در شیراز

هنر آرایش صورت و بدن، برای نخستین بار در تاریخ، توسط مردان ابداع شد. مردم نئاندرتال یا انسان‌های اولیه اولین مردمی بودند که از رنگ سرخ استفاده می‌کردند و استخوان‌های مردگان خود را رنگ می‌زدند. آن‌ها با همین رنگ، صورت و بدن خود را هم آرایش می‌کردند. شاید آرایش کردن به قصد زیبا کردن خود برای اولین بار توسط زنان مصری آغاز شد. در تصاویر به دست آمده واضح است که زنان این سرزمین از رنگ سرخ برای گلگون کردن لب‌ها و گونه‌ها و از رنگ سیاه برای تیره کردن چشم‌ها استفاده می‌کردند.

محصولات آرایشی بهداشتی در شیراز

رنگ سیاه عموماً سرب بود و گاه از اکسید منگنز و کربن هم کمک گرفته می‌شد. مصری‌ها همچنین اولین مردمانی بودند که رنگ سبز را برای آرایش انتخاب کردند و از پودری سبز رنگ به عنوان سایه پشت چشم و رنگ کردن مژه یا ابرو استفاده می‌کردند. به مرور با مخلوط کردن این ترکیبات با اکسید مس و آهن رنگ‌های جدیدی مثل فیروزه‌ای و بنفش و .. به دست آمد و سایه‌ها تنوع رنگی پیدا کردند. افزودن پودرهای سفید نیز به مصریان اجازه داد تونالیته‌ای از سیاه به خاکستری و طوسی و سفید بسازند و با افزودن چربی به آن غلظت مواد را تغییر دهند و به عبارتی اولین مواد آرایشی را تهیه کنند. به عنوان مثال از ترکیب رنگ‌ها، کرم روشن و پمادی بر پایه شیر اسب و آلباستر به دست آوردند و از آن برای رنگ کردن بدن استفاده کردند. مو و دست و ناخن را حنا می‌گذاشتند و از روغن‌ها و چربی‌های معطر برای حفاظت از پوست کمک می‌گرفتند.

بیشتر بدان  لیست خرید خانه در شیراز شهرک پرواز

محصولات آرایشی vov در شیراز

تاریخچه لوازم آرایشی به حدود ۷۰۰۰ سال پیش بازمی‌گردد طی قرن‌ها زنان از خاکستر کبریت‌های سوخته به عنوان سایه چشم، از میوه‌ها به خصوص توت فرنگی به عنوان رژ لب و مداد لب و از ادرار پسران جوان برای پوشاندن کک و مک و جوش‌های پوست صورت خود استفاده می‌کردند.

در تاریخ آمده‌است که زنان مصر از اولین زنانی بوده‌اند که آرایش کرده‌اند.[۴]

محصولات آرایشی کلاسیک در شیراز

همزمان با مصریان، یونانی‌های باستان نیز از عسل برای مرطوب کردن لب‌ها و از چربی حیوانات که با پودرهای سفالی سفید مخلوط می‌شد برای پوشاندن لک‌های روی بدن و صورت استفاده می‌کردند. اما آرایش به شکلی که در زنان مصری دیده می‌شد در یونانی‌ها نبود. بر عکس آنها، زنان رمی دوست داشتند خود را به شکل یونانی‌ها درآورند. آن‌ها ابروها و موهای خود را با زرده تخم مرغ و له شده مورچه و مگس سیاه می‌کردند و حمام آفتاب می‌گرفتند تا پوست‌شان برنزه شود اما در این دوران هنوز آرایش آنچنان که باید رایج نبود. در قرن اول میلادی امپراتور روم نرون و همسرش پوپیا پوست خود را با کربنات سرب که بسیار سمی است سفید می‌کردند و از نوعی گچ دریاچه که حاوی سرب و بسیار سمی بود برای آرایش چشم استفاده می‌کردند. به دلیل بیماری‌هایی که این مواد ایجاد می‌کرد به مرور آرایش کردن کنار گذاشته شد.

محصولات آرایشی و بهداشتی شیراز

با آغاز جنگ‌های صلیبی دوباره آرایشی دور گرفت و در شمال اروپا رایج شد. در قرن چهارده آرایش و مراقبت از پوست مو بیشتر مختص نجیب‌زادگان بود اما در قرن ۱۸ رواج عمومی پیدا کرد. در این دوران همچنان از مواد سمی برای آرایش استفاده می‌شد و میزان سرب مواد آرایشی بالا بود. در قرن ۲۰ و ۲۱ میلادی با صنعتی شدن جوامع و به وجود آمدن کارخانجات نحوه تولید و فرمولاسیون مواد آرایشی تغییر کرد. با پیشرفت علم دانشمندان سعی کردند مواد سمی مورد استفاده را با مواد طبیعی‌تر یا مواد غیر سمی شیمیایی جایگزین کنند و با تبلیغات روز به روز بر تعداد طرفداران و مصرف‌کنندگان مواد آرایشی افزوده شد! امروزه رژ لب پرفروش‌ترین محصول آرایشی است و در هر ثانیه ۲۷ رژ به فروش می‌رسد.

بیشتر بدان  لیست کلاس طراحی شیراز

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، لوازم آرایشی اصل در شیراز
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
روانشناس بلوار کشاورز x بخوانید...