راهنمای شهر

لیست قالیشویی بوشهر

لیست قالیشویی بوشهر

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص لیست قالیشویی بوشهر را در اختیار شما قرار دهیم.

قالیشویی بوشهر بهمنی

قالیشویی به شغل یا عمل شستن قالی یا فرش اطلاق می‌شود؛ و به فرایند لکه زدایی، غبار روبی ،شستشوی فرش با آب و مواد شوینده گفته می‌شود؛ که می‌تواند به صورت دستی یا ماشینی انجام شود. عمل قالیشویی بسته به نوع و جنس تار و پود فرش دارد. قالیشویی در ایران قدمت دیرینه دارد.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست قالیشویی بوشهر در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلقالیشویی بوشهر

ردیف نام قالیشویی و مبل شویی نشانی قالیشویی و مبل شویی در بوشهر شماره تماس
1 قالیشویی پاک بوشهر، خیابان مطهری – نبش خیابان باهنر 077-33552131
2 قالیشویی گلستان بوشهر، شعبه هلالی، شعبه باغ زهرا، شعبه بهمنی 077-33674684
3 قالی شویی و مبل شویی ایران مهر بوشهر، خیابان بهمنی، 200 متر پایین تر از سه راه بهمنی، روبروی خیابان دکتر حمیدی 077-33456010

قالیشویی پاک بوشهر

4 قالی شویی و مبل شویی ایران مهر بوشهر، خیابان عاشوری، رئیس بهارستان 5، روبروی کوچه نفتی 077-33335265
5 قالیشویی و مبلشویی ملکی کنگان کنگان، انتهای خیابان گلزار (بلوار پاسداران)، ابتدای خیابان چشمه 077-37221111
6 کارخانه قالیشویی تک بوشهر انتهای خیابان هلالی 077-33650012

قالیشویی در بوشهر

7 قالیشویی پارسه بوشهر شعبه 1: پایگاه دریایی و هوایی 077-33322946
8 قالیشویی پارسه بوشهر شعبه 2: میدان بهشت صادق 077-33334848

قالیشویی تک بوشهر

9 قالیشویی پارسه بوشهر شعبه 3: بهمنی سرتل 077-33333329
10 قالیشویی پارسه بوشهر شعبه 4: به زودی خیابان عاشوری 09174008933

قالیشویی سفید بوشهر

قالیشویی، امروزه با پیشرفت تکنولوژی، و آمدن دستگاه‌ها و مواد شوینده قوی، آسانتر و سریعتر شده‌است. قالیشویی امروزی بیشتر در کارخانه‌ها یا کارگاه‌های قالیشویی، و با دستگاه‌های قالیشویی انجام می‌پذیرد و برای خشک شدن فرشهای شسته شده، از گرمخانه استفاده می‌شود. البته همچنان در بعضی از نقاط ایران و خاورمیانه، هنوز به صورت دستی نیز انجام می‌شود.

قالیشویی های بوشهر

قالیشویی فرش‌ها به دو نوع فرشهای ماشینی و فرشهای دستباف تقسیم می‌شود؛ که نوع شستشوی فرش و مواد شوینده، متناسب با نوع فرش انتخاب می‌شود.

بهترین قالیشویی بوشهر

قالیشویی به عنوان شغل در ایران ثبت شده‌است و دارای اتحادیه قالیشویی و صنف قالیشویی می‌باشد. اتحادیه صنف قالیشویان تهران در سال ۱۳۵۱ تأسیس گردیده‌است. با توجه به کمبود منابع آبی امروزه در ایران از دستگاه‌های اتوماتیک جهت شتشوی قالی و با قابلیت بازیافت آب مصرفی استفاده می‌شود.

قالیشویی پارسه بوشهر

بسیاری از مشکلات که موجب کاهش عمر فرش می‌شود؛ هنگام شستشوی فرش در خانه رخ می‌دهد. حقیقت آن است که خانه و حیاط و… محیط مناسبی برای شستشوی فرش نیست. از سویی شستشوی فرش کاری تخصصی است؛ که در صورت استفاده از روش‌های اشتباه می‌تواند آسیب‌های جدی به فرش وارد کرده و از عمر فرش بکاهد. پس قبل از هر توضیح بیشتری اکیدا توصیه می‌کنیم شستشوی فرش‌های خود را به بهترین قالیشویی با خدمات تخصصی در این زمینه بسپارید.

نرخ قالیشویی بوشهر

در شستشوی فرش در خانه موارد زیادی از جمله روش حمل و نقل فرش، محل شستشوی فرش، مواد شوینده مورد استفاده برای شستشو، روش شستشو و روش خشک کردن، همگی می‌توانند فرش را دچار مشکل کنند. این در حالی است که شستشوی فرش در قالیشویی توسط متخصصین با تجربه انجام می‌شود. همچنین استفاده از مواد شوینده مناسب، دستگاه‌ها و تجهیزات اتوماتیک شستشوی فرش و روش‌های نوین خشک کردن آن، از مواردی است که موجب می‌شود در فرایند شستشوی فرش در قالیشویی فرش شما آسیب نبیند. فارغ از تمام این موارد در نظر بگیرید که شستشوی یک فرش در خانه، این روزها هزینه‌های زیادی در بر دارد. پس از نظر اقتصادی نیز صرفه در شستوی فرش توسط قالیشویی است.

مطالب بیشتر:

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ایکون واتس اپ آموزش سئو و طراحی سایت در شیراز : حامد حبیبی