لیست شیراز فوم سقفی

لیست شیراز فوم سقفی
تبلیغات در شیراز

لیست شیراز فوم سقفی

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست شیراز فوم سقفی را در اختیار شما قرار دهیم.

شیراز فوم سقفی

یونولیت (به انگلیسیStyrofoam) در ایران بنام پلاستوفوم، یونولیت و آکاسیف شناخته می‌شود که نام اصلی آن پلی‌استیرن انبساطی (Expanded Polystyrene) یا EPS است. در بسیاری از کشورهای آمریکا شمالی این محصول با نام استایروفوم (Styrofoam) شناخته می‌شود.[۱] یونولیت ماده‌ای سبک و متخلخل و معمولاً سفید که در بسته‌بندی و عایق کاری کاربرد دارد در بعضی مواقع به آن فیبر سفید نیز می‌گویند.[۲] اما در حقیقت یونولیت نوعی پلیمر سفید رنگ و عایق رطوبت و صدا و دما است که از فرایندهای پتروشیمی تهیه می‌شود. پلی استیرن در سال ۱۸۳۹ توسط ادوارد سیمون کشف گردید؛ و در سال ۱۹۵۹ به وسیلهٔ کمپانی کوپر پلی استایرن انبساطی تولید گردید[۱] از این ماده برای عایق‌سازی، ساخت وسایل نیازمند عایق حرارتی و بسته‌بندی ابزار حساس الکتریکی، الکترونیکی و مکانیکی، ساخت یخدان جهت حمل دارو_ فراورده‌های خونی، حمل محصولات دریایی (ماهی و میگو) استفاده می‌شود.

نمایندگی و پخش محصولات یونولیت در شیراز

آدرس: شیراز خیابان شمس تبریزی حد فاصل کوچه ۴۱و۴۳ جنب سوپر شمس

تلفن: ۰۷۱۳۸۳۱۰۰۱۹

همراه: ۰۹۱۷۳۰۲۵۷۸۹https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست شیراز فوم سقفی در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلشیراز فوم سقفی

فروش یونولیت و فوم سقفی ساختمان و ورق فوم ، کارخانه فوم شیمی در شیراز

فروش ورق یونولیت دیواری فوم یونولیت سقفی

ورق یونولیت جهت درز دیوار ساختمان و صداگیری فوم سقفی 2 متری ضخامت 20 و 25 و 30

بیشتر بدان  لیست ساعت كار مترو شيراز

[email protected]

:09101156640

:۰۹۱۷۸۹۳۸۷۲۳

کارخانه تولیدی رکسانا فوم مجهز به دستگاههای جدید و پیشرفته آماده تولید هر نوع یونولیت سقفی در هر سایز، مقدار، و اندازه با بسته بندی عالی و قیمت مناسب و آماده ارسال سریع به تمام  شهرستان های استان شیراز (شیراز-مرودشت -کازرون -جهرم-لارستان-فیروزآباد و …… ) می باشد.

  • بخش فروش: ۰۲۱۵۶۸۶۴۴۸۸
  • بخش فروش: ۰۲۱۵۶۸۶۴۴۷۷
  • فکس: ۰۲۱۵۶۸۶۴۴۶۶
  • مدیر فروش: ۰۹۱۲۸۷۸۱۸۱۰
  • مدیریت: ۰۹۱۲۷۰۱۹۵۰۱

    شماره های تماس: ۰۷۱۳۶۳۳۰۰۹۸ – ۰۹۱۷۵۰۰۶۶۵۵ – ۰۹۰۱۰۷۲۴۶۴۵

    نماینده پخش فوم سقفی : پدیده فوم ، استحکام فوم ، شیراز پانل

مطالب بیشتر:

تبلیغات در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.