لیست سايت دانشگاه زند

لیست سايت دانشگاه زند

تبلیغات در شیراز

لیست سايت دانشگاه زند

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست سايت دانشگاه زند را در اختیار شما قرار دهیم.

سايت دانشگاه زند شيراز

دانشگاه یا پوهنتون در سطوح علمی گوناگون (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) و رشته‌های مختلف مدرک دانشگاهی ارائه می‌نماید.

گفته می‌شود که قدیمی‌ترین مرکز آموزشی که به دانشگاه‌های امروزی شباهت بیشتری داشت، حدود شش و نیم سده پس از برپایی آکادمی افلاطون (که در باغ آکادامه و دره آکادموس آتن گشایش یافت) فعالیت می‌کرد. نظام دانشگاهی مدرن ریشه در دانشگاه قرون وسطای اروپایی دارد که برای اولین بار در کشور ایتالیا ایجاد شد.[۱]https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست سايت دانشگاه زند در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گل 

سایت دانشگاه زند

آدرس : شیراز، انتهای بلوار همت جنوبی، کوچه ۱۲، موسسه آموزش عالی زند

تلفن : ۳۶۳۲۱۰۴۳ ،۳۶۳۲۱۰۴۲ ،۳۶۳۲۱۰۴۱ – ۰۷۱

دورنما : ۳۶۳۲۱۰۴۴ – ۰۷۱

سايت دانشگاه زند

دانشکده فنی مهندسی

ساختمان شماره ۲ موسسه آموزش عالی زند، عموما محل برگزاری کلاسهای دروس تخصصی رشته های مهندسی صنایع، کامپیوتر، مترجمی زبان انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی می باشد.

آدرس : شیراز، بلوار ستارخان، انتهای ۱۲ متری نمازی، جنب سازمان نظام مهندسی

تلفن : ۳۶۴۸۷۰۰۳ و ۳۶۴۸۷۰۱۱ – ۰۷۱

سایت دانشگاه زندگی

دانشکده حسابداری و مدیریت

ساختمان شماره۴ موسسه، عموما محل برگزاری کلاسهای دروس تخصصی رشته های حسابداری مدیریت، علوم زیست و … می باشد.

آدرس : شیراز، بلوار امیر کبیر ، جنب برج  صنعنت.

تلفن :  ۳۸۳۸۵۷۵۵ – ۰۷۱

بیشتر بدان  لیست سایت دانشگاه زند شیراز

سایت دانشگاه زند گستر شیراز

کارگاه توانمندسازی و کارآفرینی شهرک صنعتی

ساختمان شماره۶ موسسه، عموما محلی برای استعدادیابی، توانمند سازی، شکوفایی و رشد دانشجویان می باشد.

آدرس : شیراز، شهرک صنعتی بزرگ شیراز

تلفن : ۳۷۷۴۳۱۱۴ و ۳۷۷۴۳۷۱۰ – ۰۷۱

سایت دانشگاه زند دانش گستر شیراز

با توجه به تعریفی که از دانشگاه ارائه می‌شود در مورد اینکه کهن‌ترین دانشگاه دنیا کدام بوده بحث و جدل‌های بسیاری وجود دارد؛ اما به قطع و یقین، چنین مرکز آموزشی و پژوهشی در تمدن‌های باستانی شرق شکل گرفته‌است. اگر دانشگاه را یک مؤسسه دانشجویی فرض کنیم، آکادمی افلاطون قدیمی‌ترین دانشگاه در غرب بوده‌است و سند تاریخی هم برای این ادعا وجود دارد. واژه لاتین “universitas” ابتدا در عصر یونان باستان و روم احیا شد و به کمک آن تلاش می‌کردند ویژگی‌های آکادمی افلاطون را شرح دهند.[نیازمند منبع]

سایت دانشگاه زند گستر

اگر دانشگاه را تنها یک مؤسسه آموزش عالی فرض کنیم آنگاه می‌توانیم دانشگاه شانگیانگ در چین را که پیش از سده ۲۱ قبل از میلاد گشایش یافته بود، قدیمی‌ترین دانشگاه بنامیم؛ مشروط بر اینکه افسانه نباشد. دانشگاه قسطنطنیه (در عهد امپراتوری بیزانس) در سال ۸۴۹ میلادی به دستور قیصر بارداس (نایب السلطنه امپراتور میخائیل سوم) احیا گردید. این دانشگاه با داشتن فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی، حفظ خودگردانی و استقلال آکادمیک عموماً به عنوان نخستین مؤسسه آموزش عالی با ویژگی‌های دانشگاهی امروزی شناخته می‌شود.

سایت موسسه زند شیراز

آموزش در دانشگاه نالاندا در ایالت بیهار در هند در قرن ۵ پیش از میلاد برپا بوده و به دانش آموختگان آن مدرک دانشگاهی اعطا می‌شده‌است. سومین دانشگاهی که به تازگی ویرانه‌های آن را یافته‌اند، دانشگاه راتناجیری در اوریسا است. دانشگاه الازهر در قرن دهم در قاهره در کشور مصر گشایش یافت. شهرهای باستانی تکشاشیلا نالاندا، ویگراماسیلا و کانچیپورا در هند باستان مراکز بسیار مشهور آموزشی در خاور بوده‌اند که از سراسر آسیا دانشجو داشته‌اند. به ویژه نالاندا که مرکز معروف دانشگاهی بوداگرایی بوده و لذا هزاران اندیشمند و دانشجوی بودایی را از چین، شرق آسیا، آسیای مرکزی و آسیای جنوب شرقی جذب کرده و در کنار آن دانشجویان بسیاری از ایران و خاورمیانه را در خود جای داده بود. در آن زمان اعطای مدرک دانشگاهی چندان مرسوم نبود ولی موسسات آموزش عالی باستانی در چین آکادمیهای (شویان)، یونان، (آکادمی) و ایران نیز وجود داشتند.

بیشتر بدان  لیست آموزش میکاپ شیراز

سایت موسسه زند

مدرسه در سال ۳۸۷ قبل از میلاد توسط فیلسوف یونانی افلاطون در مجاورت آتن با نام آکادیموس تأسیس گردید و به دانشجویان خود فلسفه، ریاضیات و ژیمناستیک آموزش می‌داد و گاهی به عنوان دانشگاه در نظر گرفته می‌شود. دیگر شهرهای یونان با موسسات آموزشی قابل ملاحظه شامل (سرای بقراط) که آموزشگاه پزشکی داشت و هودز که آموزشگاه‌های فلسفه داشت، می‌باشند. مؤسسه کلاسیک بعدی موزه و کتابخانه اسکندریه است که از شهرت بسیاری برخوردار بوده‌است.

سایت دانشگاه غیرانتفاعی زند شیراز

مطالب بیشتر:

تبلیغات در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

روانشناس بلوار کشاورز x بخوانید...