لیست ساعات کار مترو شیراز در روزهای تعطیل

لیست ساعات کار مترو شیراز در روزهای تعطیل

لیست ساعات کار مترو شیراز در روزهای تعطیل

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص لیست ساعات کار مترو شیراز در روزهای تعطیل را در اختیار شما قرار دهیم.

ساعات کار مترو شیراز در روزهای تعطیل

مترو (به انگلیسیmetro) سامانه‌ای است برای جابجایی حجم انبوهی از مسافران درون‌شهری، با قدمتی بیش از ۱۵۰ سال، طبق استانداردهای جهانی، ظرفیت این نوع سامانه، ۱۲ تا ۴۰ هزار مسافر در ساعت می‌باشد. این سامانه به‌صورت کاملاً حفاظت شده و در بافت درون‌شهری عموماً زیرزمینی و در بافت بین شهری یا حومه ای به‌صورت هم سطح به جابجایی مسافر می‌پردازد. این سامانه خود کشش برقی از طریق ریل سوم یا شبکهٔ بالاسری تغذیه می‌شود.

ساعت حرکت مترو شیراز برای تمامی ایستگاه ها در تصویر زیر قرار داده شده استhttps://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست ساعات کار مترو شیراز در روزهای تعطیل در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گل 

ساعت کار مترو شیراز در روزهای تعطیل

اولین سوالی کع ممکن است برای شما پیش بیاید این است که آیا مترو شیراز جمعه باز است؟

ساعت کاری مترو شیراز در روز های  تعطیل از ساعت ۷ و پنج دقیقه صبح و آخرین حرکت۲۱ و پنج دقیقه است.

خط یک متروی شیراز به منظور رفاه حال شهروندان و استفاده بیشتر از خدمات حمل و نقل عمومی از ابتدای مهرماه روزهای جمعه نیز از ساعت هفت صبح تا ۱۵ خدمات ارائه می کند.

لیست ساعات کار مترو شیراز در روزهای تعطیل

ساعت حرکت مترو شیراز روز تعطیل

تعیین مسیر و انتخاب خط درست در مترو شاید برای شما چالش برانگیز باشد و اینکه یک انتخاب اشتباه! ممکنه شما رو به جای معالی آباد ببره خیابان زند! برای جلوگیری از سردرگمی شما نقشه خطوط فعال مترو با بهترین کیفیت آماده شده که به راحتی می توانید خط مترو مورد نظر خودتون رو در شیراز پیدا کنید

داشتن یک اپلیکیشن موبایل برای مسیریابی مترو شیراز و همچنین ساعت حرکت مترو شیراز بسیار مفید و کاربردی می باشد.اپلیکیشن شیراز مترو ،برنامه بسیار کاربردی برای پیدا کردن ایستگاه مترو شیراز بر روی نقشه می باشد.یکی دیگر از امکانات کاربردی این اپلیکیشن نشان دادن زمان باقیمانده تا حرکت قطار از ایستگاه های انتخابی شما به صورت ویجت می باشد

 

مطالب بیشتر:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغات در سایت ما و اینترنت بیشتر دیده شوید.