لیست دکتر فروردین متخصص شبکیه شیرا

leila

27 December 2020

لیست دکتر فروردین متخصص شبکیه شیرا


لیست دکتر فروردین متخصص شبکیه شیرا

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست دکتر فروردین متخصص شبکیه شیرا را در اختیار شما قرار دهیم.

دکتر فروردین متخصص شبکیه شیراز

چشم‌پزشکی یا افتالمولوژی (به انگلیسیOphthalmology) شاخه‌ای از پزشکی است که با آناتومی، فیزیولوژی و بیماریهای چشم، پلک و مجرای اشکی سر و کار دارد. یک متخصص چشم در تشخیص و درمان بیماریهای طبی و جراحی چشم انسان مهارت دارد. چشم انسان می‌تواند دچار حوادث و بیماریهای مختلف گردد مانند عفونت میکروبی چشم، آب سیاه، آب مروارید، گل مژه، دکولمان شبکیه و … از آنجا که چشم‌پزشکان بر روی چشم جراحی هم انجام می‌دهند این تخصص تخصصی جراحی و طبی است.[۱]https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست دکتر فروردین متخصص شبکیه شیرا در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلدکتر فروردین متخصص شبکیه چشم شیراز

کلینیک چشم پزشکی دکتر فروردین

( کلینیک های چشم پزشکی شیراز)

فارس
آدرس کلینیک چشم پزشکی دکتر فروردین : شیراز،خیابان ملاصدرا، خیابان معدل

تلفن : 071-32318874

مشخصه آن لنز سفید ابری و شیری در چشم است ، بیشتر آب مروارید مربوط به سن است و اکثرا در افراد بالای 50 سال دیده می شود (اما در هر سنی ممکن است ایجاد شود). آب مروارید می تواند نتیجه آسیب ، قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش و یا دلایل دیگر باشد. این همان چیزی است که باعث کدر شدن لنز چشم می شود. در صورت عدم درمان ، آب مروارید در نهایت می تواند باعث کاهش شدید بینایی شود.

بیشتر بدان  لیست اموزش شیرازه قالی

درمان: خوشبختانه آب مروارید یک مشکل شایع چشم است که با جراحی قابل درمان است. اینکه آیا عمل جراحی مورد نیاز است به درجه کاهش بینایی بستگی دارد . بنابراین برای درمان باید نزد یک متخصص بینایی سنجی مراجعه کنید تا شرایط بینایی شما در نظر بگیرد.

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، چشم
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
لیست بازار انقلاب شیراز آلات موسیقی x بخوانید...