لیست خدمات رادیاتور شیراز

leila

14 December 2020

لیست خدمات رادیاتور شیراز


لیست خدمات رادیاتور شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست خدمات رادیاتور شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

خدمات رادیاتور شیراز

گروه صنعتی بوتان (سهامی عام) شرکتی واقع در ایران است که در زمینه تولید لوازم گرمایشی از جمله آبگرمکن، پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور فعالیت دارد. شرکت بوتان در سال ۱۳۳۲ به کوشش محمود خلیلی و فرزندش محسن خلیلی با هدف توزیع گاز مایع شکل گرفت.[۱] پس از مدت کوتاهی گروه صنعتی بوتان با هدف تولید لوازم گازسوز از جمله اجاق گازسوز تأسیس شد. در حال حاضر بیش از ۱۱ میلیون خانواده ایرانی از محصولات بوتان استفاده می‌کنند.[۲]https://shizyab.ir/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست خدمات رادیاتور شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلخدمات رادیاتور شیراز

آدرس : چهار راه هوابرد – به سمت چهار راه سرباز – بعد از ساختمان بهزیستی – ساختمان دو طبقه نبش کوچه – ورودی A – طبقه دوم – واحد چهار

تلفن : 0713838067007136231852

برای دریافت خدمات ایران رادیاتور می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید.

آدرس : معالی آباد – جنب مسجد شهید دستغیب – طبقه فوقانی

خدمات ایران رادیاتور شیراز

به صورت کلی باید گفت که پکیج ایران رادیاتور به دو دسته تقسیم می شود. یکی پکیج زمینی و دیگری پکیج دیواری. اگر قصد خرید پکیج ایران رادیاتور را دارید لطفا به موارد زیر دقت کنید :

  1. موقعیت نصب دستگاه : در این زمینه باید توجه داشته باشید که قصد خرید چه نوع پکیجی را دارید. بنابراین باید از خودتان بپرسید که آیا قصد خرید پکیج دیواری را دارید و یا قصد خرید پکیج زمینی.
  2. توان گرمایشی : اگر قصد خرید پکیج ایران رادیاتور را دارید باید به توان گرمایشی آن نیز دقت کنید. در ابتدا ببینید که چه توان گرمایشیی می خواهید. به صورت مثال توان گرمایشی 24000 Kcal یا 28000 Kcal و یا 36000 Kcal
  3. نوع سیستم : به این دقت کنید که برای پکیج خود سیستم تک مبدل می خواهید یا دو مبدل. در پکیج تک مبدل تنها آب را گرم می کند.
بیشتر بدان  لیست سایت دانشگاه غیرانتفاعی زند شیراز

خدمات پکیج ایران رادیاتور شیراز

در سال ۱۳۳۲، محمود خلیلی با دریافت امتیاز توزیع و عرضه گاز مایع از شرکت نفت ایران و انگلیس شرکت بوتان را تأسیس کرد. در سال ۱۳۳۳، با همراهی مهندس محسن خلیلی عراقی واحد کوچکی برای تولید محصولات گاز سوز و سیلندر گاز و اجاق گاز سوز ابتدا کارگاه در سه راه آذری تهران شکل گرفت و سپس به چهاردانگه[۳] منتقل و در سال ۱۳۸۰ کارخانه به شهر صنعتی کاوه منتقل و به سرعت توسعه یافت.[۴]

نمایندگی خدمات ایران رادیاتور شیراز

سال ۱۳۶۷ شرکت صنعتی بوتان به تولید و عرضه محصولات جدید گازسوز اقدام نمود و توانست طی مدت هفت سال، میزان تولید آبگرمکن‌های دیواری گازی را به ده برابر (گزارش‌های مالی شرکت) افزایش دهد. طی همین مدت، اکثر قطعات وارداتی آبگرمکن با قطعات ساخت داخلی جایگزین شدند و شرکت به صادرات قطعات ایرانی آبکرمکن به کشورهای اروپایی (آلمان، انگلستان و ایتالیا) پرداخت و سپس در دهه ۱۳۸۰ صادرات آبگرمکن‌های ساخت ایران به کشورهای اروپایی را آغاز کرد و در ادامه به تولید و عرضهٔ محصولات جدیدی چون شوفاژ دیواری گازی و مایکروفر پرداخت.

دفتر خدمات ایران رادیاتور شیراز

این برند آبگرمکن‌های خود را به گونه ای تولید کرد که از کیفیت بسیار مطلوبی برقرار باشد و به واسطه بکارگیری متریال درجه یک توانست، نیاز به تعمیر پیکج را در دستگاه‌های خود به میزان قابل قبولی کاهش دهد. شرکت صنعتی بوتان در تدوین و اجرای استانداردهای ملی لوازم گازسوز ایران مشارکت دارد. شرکت بوتان دارای گواهینامه واحد نمونه صنعتی از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است.[۵] وب سایت نمایندگی این شرکت به ادرس بوتان میباشد

بیشتر بدان  لیست فروش برچسب شیراز

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، خدمات
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
امین حضور لوازم خانگی x بخوانید...