لیست خدمات جوشکاری شیراز

leila

13 December 2020

لیست خدمات جوشکاری شیراز


لیست خدمات جوشکاری شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست خدمات جوشکاری شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

خدمات جوشکاری شیراز

جوشکاری (به انگلیسیWelding) یکی از روش‌های ساخت می‌باشد که هدف آن اتصال دائمی مواد مهندسی از قبیل فلز، سرامیک، پلیمر و کامپوزیت به‌یکدیگر است؛ و این کار معمولاً از طریق ایجاد حرارت بالا و ذوب ماده و سپس سرد کردن برای ایجاد جوش انجام می‌شود. جوشکاری با روش‌های اتصال دما پایین‌تری مانند لحیم‌کاری نرم (Soldering) و لحیم‌کاری سخت (Brazing) که در آنها فلز پایه ذوب نمی‌شود، تفاوت دارد.https://shizyab.ir/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست خدمات جوشکاری شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلخدمات جوشکاری شیراز

ردیف نام جوشکار نشانی جوشکار آرگون در شیراز شماره تماس
1 جوشکاری پارس آرگون شیراز، فرهنگ شهر، خیابان زنبق 09173023325
2 جوشکاری شیراز آرگون شیراز، بلوار امیرکبیر، نبش خیابان باغ حوض، کوچه 18 071-38206194

خدمات جوشکاری در شیراز

در جوشکاری علاوه بر ذوب فلز پایه، معمولاً از یک ماده به عنوان پرکننده نقطه اتصال (Filler) استفاده می‌شود تا حوضچه ای از مواد مذاب ایجاد گردد که پس از خنک شدن و ایجاد اتصال می‌تواند از فلز یا ماده پایه نیز قوی تر باشد. همچنین ممکن است از فشار در کنار گرما یا به تنهایی برای تولید جوش استفاده گردد. ضمناً در جوشکاری به نوعی محافظ برای حفاظت از فلزات پرکننده یا فلزات ذوب شده در برابر اکسید شدن یا آلودگی نیاز است.

مطالب بیشتر:

بیشتر بدان  شماره تلفن مرکز ژنتیک شهید سلطانی شیراز

0 نظر

آدرس و شماره تماس ، خدمات
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
لوازم آرایش فستیوال x بخوانید...