لیست تجهیزات پزشکی رشت

لیست تجهیزات پزشکی رشت

تبلیغات در شیراز

لیست تجهیزات پزشکی رشت

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست تجهیزات پزشکی رشت را در اختیار شما قرار دهیم

تجهیزات پزشکی رشت

تجهیزات پزشکی به هرگونه وسایل، تجهیزات، ابزار، لوازم، ماشین آلات، وسایل کاشتنی، مواد، معرف‌ها یا کالیبراتورهای آزمایشگاهی و نرم‌افزارها اطلاق می‌شود که توسط تولیدکننده برای انسان (به تنهایی یا در تلفیق با سایر وسایل) جهت حداقل یکی از اهداف زیر ارائه می‌گردد:

  • تشخیص، پیشگیری، پایش، درمان یا کاهش بیماری
  • تشخیص، پایش، درمان، تسکین، جبران یا به تعویق انداختن صدمه یا معلولیت
  • تحقیق و بررسی، جایگزینی، اصلاح آناتومی یا یک فرایند فیزیولوژیک
  • -حمایت‌کننده یا پشتیبانی‌کننده حیات
  • کنترل بارداری
  • تمیز یا ضدعفونی‌کننده یا استریل‌کننده وسایل یا محیط برای اهداف پزشکی[۱]

تجهيزات پزشكي رشت

نام صنفاستانشهرآدرسموبایلتلفن
تجهیزات پزشکی طیب گیلان رشت رشت خیابان امام خمینی (از میدان فرهنگ به سمت شهرداری) خیابان نامجو۹۱۱۱۳۵۸۵۴۱۳۳۳۲۱۰۰۱


https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست تجهیزات پزشکی رشت در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلتجهیزات پزشکی رشته

تجهیزات پزشکی پارس گیلان رشت رشت خیابان امام خمینی (از میدان فرهنگ به سمت شهرداری) خیابان نامجو۹۱۱۱۴۴۷۴۵۲۳۳۳۲۹۴۵۶

تجهیزات پزشکی پورسینا رشت

تجهیزات پزشکی فرنام طب پخش گیلان رشت رشت بلوار حافظ شرقی (از میدان دفاع مقدس) سمت چپ خیابان دکتر حشمت مجتمع ایرانیان۹۱۱۲۴۰۴۰۹۹۳۳۳۴۲۷۲۲

تجهیزات پزشکی در رشت

شرکت تجهیزات پزشکی آرنیکا پارسیان پدیده گیلان رشت رشت بلوار حافظ (از چهار راه میکائیل به سمت چهار راه پور سینا) سمت چپ مرکز تخصصی سهند۹۱۹۹۸۲۷۰۶۶۳۳۳۳۴۵۱۵
بیشتر بدان  هتل های قشم به همراه آدرس و شماره تلفن

تجهیزات پزشکی سینوهه رشت

ایران با داشتن چهارمین رتبه مهندسی دنیا با بیش از یک‌هزار تولیدکننده تجهیزات پزشکی، حدود ۲۰۰۰ گونه انواع مختلف تجهیزات و ملزومات پزشکی نظیر انواع وسایل یک بار مصرف استریل گرفته تا دستگاه‌های آزمایشگاهی و بیمارستانی و انواع بیومتریال‌ها و ایمپلنت‌های دندانی و ارتوپدی و. . . را تولید می‌کند و ۴۰۰ گونه از این محصول پزشکی با کلاس خطر C و D تولید می‌شوند که همگی به لحاظ رعایت اصول ایمنی و عملکرد بر اساس استانداردهای اتحادیه اروپا، دارای پروانه ساخت وزارت بهداشت ایران هستند.

فروشگاه تجهیزات پزشکی رشت

محصولات تجهیزات پزشکی ایرانی بر اساس ضوابط و استانداردهای اتحادیه اروپایی تولید می‌شود بطوری که کیفیت محصولات، نیروی کار متخصص، دسترسی به تکنولوژی‌های روز دنیا و پائین بودن قیمت تمام شده محصولات نسبت به کشورهای اروپایی از جمله شاخصه‌های مهم این محصولات است و از این جهات با محصولات کشورهای اروپایی قابل رقابت است.

شرکت های تجهیزات پزشکی رشت

کشور ایران با همکاری شرکای فعال تجاری در اتحادیه اروپا، تجهیزات و ملزومات پزشکی را مطابق با استانداردهای اتحادیه و نشان CE به کشورهای متقاضی از جمله ۴۰ کشور آسیایی و اروپایی صادر می‌کند که برخی از آن‌ها با انتقال تکنولوژی از ایران به سایر شرکای تجاری در اقصا نقاط دنیا صورت می‌پذیرد.

رشته تجهیزات پزشکی چیست

از جمله روش‌هایی که تولیدکنندگان ایرانی برای صادرات محصولات تجهیزات پزشکی خود به کشورهای خارجی انجام می‌دهند می‌توان به ارسال محصولات با درج نام ایران به عنوان کشور سازنده (made in iran) یا تولید محصولات در داخل و بسته‌بندی آن با نام کشور سفارش دهنده و صادرات آن‌ها اشاره کرد که این روش به دلیل مشارکت سایر کشورها، بسیار مورد استقبال کشورهای اروپایی قرار گرفته‌است.

بیشتر بدان  لیست خدمات cng در شاهین شهر

رشته تجهیزات پزشکی بدون کنکور

همچنین ایجاد یک خط تولید مشترک بین شرکای تجاری و شرکت‌های تولیدکننده ایرانی برای ساخت و تولید محصولات مورد نظر به سایر کشورهای متقاضی، از دیگر روش‌های تولید و صادرات تجهیزات و ملزومات پزشکی ایرانی است.

 

مطالب بیشتر:

تبلیغات در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تعمیر چرخ خیاطی x بخوانید...