لیست بانک ملت شریعتی

leila

14 May 2020

لیست بانک ملت شریعتی


لیست بانک ملت شریعتی

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست بانک ملت شریعتی را در اختیار شما قرار دهیم.

بانک ملت شریعتی تهران

بانک ملت، شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی است که با ۱۴۴۸ شعبه در سراسر ایران فعالیت می‌نماید.[۱] این بانک در سال ۱۳۹۶ در فهرست ۱۰۰ شرکت برتر ایرانی، منتشر شده توسط سازمان مدیریت صنعتی، رتبه نخست از بزرگترین شرکت‌های خصوصی را به خود اختصاص داد.[۲] بانک ملت در حال حاضر با سرمایه ۲۰/۷۰۴ میلیارد تومان یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های ایران است. شرکت به پرداخت ملت، در بین ۱۵۰ شرکت برتر جهان در حوزه پرداخت الکترونیک در سال ۲۰۱۵ رتبه ۲۳ و در خاورمیانه رتبه نخست را به خود اختصاص داد.[۳][۴]https://shizyab.ir/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست بانک ملت شریعتی در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلبانک ملت شریعتی مشهد

بانک ملت – شعبه شریعتی – کد 68296

  • آدرس :

تهران، منطقه 7، شریعتی، پایین تر از خیابان بهار شیراز، پ. 427

  • تلفن :

021-77634246021-77527020021-77525820

  • فکس :

021-77609785

بانک ملت شریعتی خمینی شهر

بانک ملت شعبه بیمارستان ایرانمهر

خ.شریعتی-ایستگاه ظفر-جنب بیمارستان ایرانمهر

۲۲۶۱۱۱۳۳-۳۵

بانک ملت شعبه پیچ شمیران

کد۶۸۱۲/۲

پیچ شمیران-خ.شریعتی-جنب پ.۳۴

۷۷۶۴۱۱۵۱

بانک ملت شعبه باغ صبا

کد۶۸۰۵/۶

بانک ملت شریعتی اردبیل

خ.شریعتی-بالاتر از سه راه طالقانی-جنب ایستگاه عوارضی

۷۷۵۲۵۸۲۰

بانک ملت شعبه پل رومی کد ۶۵۲۳/۵

تجریش-م.قدس-خ.شریعتی-روبروی خ.موسیوند-نبش ک.رضایی

۲۲۲۴۶۴۶۴

بانک ملت شریعتی ظفر

بانک ملت-شعبه سه‌راه طالقانی (واحد ارزی و ریالی)

بیشتر بدان  لیست آموزش باریستا شیراز

کد ۶۸۰۷۲

خ.شریعتی-سه‌راه طالقانی-نبش ک.نقدی

۷۷۵۳۵۶۱۴

بانک ملت شعبه شمیران

خ.شریعتی-م.قدس-جنب ک.مهنا۲

۲۲۷۰۳۵۹۹

بانک ملت شریعتی تبریز

بانک ملت شعبه پرفسور حسابی الهیه

خ.شریعتی-ابتدای پل صدر-خ.الهیه-خ.شریفی منش-پ.۲۵۱

۲۲۰۵۷۰۴۴

بانک ملت

خ.شریعتی-جنب خ.پاسداران-روبروی پارک شریعتی

۲۲۸۵۵۶۹۱

بانک ملت شعبه داوودیه

خ.شریعتی-نبش خ.دستگردی-پ.۱

۲۲۹۱۴۰۲۰

بانک ملت شریعتی شهرکرد

پس از انقلاب اسلامی و در پی ملی شدن تمامی بانک‌های ایران توسط شورای انقلاب، با ادغام بانک‌های پارس، عمران، فرهنگیان، داریوش، تهران، تجارت خارجی، اعتبارات تعاونی و توزیع، بین‌الملل ایران، بانک ایران و عرب و بیمه ایران، در خرداد ۱۳۵۸ با سرمایه اولیه ۳۳ میلیارد ریال تأسیس شد.[۵] هم‌اکنون دولت با ۱۶ درصد، صندوق تأمین آتیه کارکنان بانک ملت با ۶ درصد و شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین با ۵ درصد سهام، از مالکان اصلی آن به‌شمار می‌آیند.[۶][۷] شعبه مرکزی بانک ملت در تهران قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس تهران معامله می‌شود.

بانک ملت شریعتی همدان

بانک ملت به موجب مصوبهٔ مورخ ۲۹ آذر ۱۳۵۸ مجمع عمومی بانک‌ها از ادغام۱۰ بانک تجاری ایران در تاریخ ۳۱ تیر ۱۳۵۹ با سرمایهٔ اولیهٔ ۵/۳۳ میلیارد ریال تأسیس و در ادارهٔ ثبت شرکت‌های تهران با شماره ۳۸۰۷۷ به ثبت رسید و عملیات اجرایی بانک از همان تاریخ آغاز شد. به استناد مجمع عمومی فوق‌العاده بانک‌ها (۱۷ فروردین ۱۳۸۷) و تصویب‌نامه هیئت وزیران (شماره ۶۸۹۸۵/ت ۳۷۹۲۵ مورخ ۲ مرداد ۱۳۸۶) شخصیت حقوقی بانک ملت به سهامی عام تبدیل گردید. با ادغام بانک‌ها، سرمایهٔ اولیهٔ بانک ملت به سی‌وسه میلیارد و پانصد میلیون ریال رسید. همچنین به استناد مجمع عمومی فوق‌العاده بانک‌ها (۱۷ فروردین ۱۳۸۷) و تصویب‌نامه هیئت محترم وزیران (شماره ۶۸۹۸۵/ت ۳۷۹۲۵ مورخ ۲ مرداد ۱۳۸۶) شخصیت حقوقی بانک ملت به سهامی عام تبدیل گردید.

بیشتر بدان  لیست سایت شیراز پزشک

بانک ملت شریعتی دزفول

در سال ۱۳۸۷ مجموع دارایی‌های بانک ملت معادل ۱۳۱٫۰۰۰ میلیارد ریال اعلام شده‌است. پس از تغییر اجرای سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی در سال ۱۳۸۴، این بانک به عنوان اولین بانک دولتی، برای خصوصی‌سازی آماده شد و در ۳۰ بهمن ۱۳۸۷، معادل ۵٪ از سهام بانک ملت، در بورس تهران عرضه گردید، که از این میزان ۲٫۵٪ به‌فروش رسید و تنها خریدار آن نیز شرکت آتیهٔ کارکنان بانک ملت (متعلق به صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ملت) بود، که از زیرمجموعه‌های این بانک به‌شمار می‌آید.[۸]

بانک ملت شریعتی بابل

بانک ملت در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های ایران فعالیت می‌کند. مهم‌ترین راهبردهای بانک ملت توسعهٔ فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت روابط مشتریان، بهبود کیفیت خدمات، توسعه منابع انسانی و بهبود شاخص‌های عملکرد است. برای دستیابی به این راهبردها، اهدافی همچون رشد و بهره‌وری بانک، سوددهی و ارائه خدمات مناسب به مشتریان، شناخت نیازها و دسته‌بندی مشتریان و فرآیندهای مربوط به سود، آموزش‌های استراتژی محور، فناوری نوین بانکی و همسوسازی اهداف فردی، بخشی و سازمانی ترسیم شده‌است.

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، بانک
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
سمساری در شریعتی x بخوانید...