لیست استادبانک شیراز

leila

22 December 2020

لیست استادبانک شیراز


لیست استادبانک شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست استادبانک شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

استادبانک شیراز

استادبانک، در اسفند سال 1392 تاسیس شد. موسسین استادبانک تیمی از فارغ التحصیلان دانشگاه شریف هستند که در فضای آموزش کشور نیز فعال بوده اند. این تیم براساس نیاز مشتریان، استادبانک را تاسیس کردند و توانستند در مدت کوتاهی، با جلب اعتماد مشتریان، به موفقیت های بزرگی دست یابند.

استادبانک سعی می کند با استفاده از دانش روز، فضای آموزش و تدریس خصوصی را در کشور دگرگون کند. استادبانک در کنار توسعه بازار خود، کیفیت خدمات خود را ارتقا می دهد تا رضایت هرچه بیشتر شاگردان و اساتید تامین شود.https://shizyab.ir/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست استادبانک شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلاستادبانک شیراز

 • ایمیل: [email protected]
 • شماره تماس: 54435000-021
 • آدرس دفتر مرکزی:تهران، خیابان آزادی، خیابان حبیب اله، خیابان قاسمی، کوچه گلستان، بن بست گل، پلاک 2 (مرکز فناوریهای پیشرفته دانشگاه شریف)، طبقه 2
 • کدپستی:1459973811

استادبانک در شیراز

شما، در استادبانک موارد زیر را شاهد هستید:

 • بهترین معلم ها: مجموعه ای از معلم های رسمی آموزش و پرورش و رتبه های برتر کنکور در استادبانک حضور دارند.
 • تضمین درستی رزومه ها: استادبانک با همه معلم های ستاره دار، جلسات مصاحبه ی حضوری و یا تلفنی داشته است.
  از همه معلم ها نیز تصاویر مدارک آنها دریافت شده است. مدارک دریافتی شامل مدارک تحصیلی، حکم گزینش آموزش و پرورش، حکم رسمی آموزش و پرورش، معرفی نامه از مدارس و آموزشگاه ها، و موارد مشابه است.
  درصورتی که اثبات شود یکی از مدارک تضمین شده از جانب استادبانک درست نبوده است، کل هزینه کلاس های خصوصی شاگرد به بازگردارنده می شود.
 • قیمت شفاف و مناسب: استادبانک، برای اینکه بتواند بازار خود را توسعه دهد، قیمت های تدریس خصوصی را بصورت منصفانه تعیین کرده است. همچنین استادبانک با کاهش هزینه ها، سعی می کند بتواند قیمت های مناسبی را به مشتریان خود ارائه دهد. درواقع قیمت ها به گونه ای مشخص شده اند که هم برای شاگردان مناسب باشد و هم برای معلم ها.
بیشتر بدان  لیست فروش خرگوش شیراز

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، خدمات
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
لیست خرید تجهیزات پزشکی در ساری x بخوانید...