لیست اتحادیه املاک شیراز

leila

16 February 2020

لیست اتحادیه املاک شیراز


لیست اتحادیه املاک شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست اتحادیه املاک شیراز را در اختیار شما قرار دهیم

اتحادیه املاک شیراز shiaz fas povince

یک کارگزار املاک و مستغلات یا یک مشاور املاک و مستغلات، شخصی است که نماینده فروشندگان یا خریداران املاک و مستغلات است.

اتحادیه املاک شیراز

اتحادیه صنف مشاوران املاک شیراز

 

رییس : محمد قاسم تابنده ماه
آدرس : چهار راه اریا-خیابان ذکاءالملک شمالی-اتحادیه املاک شیراز
تلفن : 07132285201
فکس : 07132285211
آدرس سایت :
پست الکترونیکی : [email protected]
نرخ خدمات و کارمزد :https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست اتحادیه املاک شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گل 

اتحاديه املاك شيراز

اگرچه ممکن است یک کارگزار به شکل مستقل هم کار کند، اما مشاوران معمولاً تحت پوشش یک کارگزار مجاز، به عنوان نماینده مشتریان کار می‌کنند.[۱] کارگزاران و مشاوران، از طرف دولت مجوز دارند که در خصوص قراردادهای فروش مذاکره کنند و اسناد لازم برای انعقاد تراکنش‌های ملکی را مدیریت نمایند. در آمریکای شمالی، برخی از کارگزاران و مشاوران، عضو انجمن ملی مسکن (NAR) هستند که بزرگترین انجمن تجاری در این صنعت می‌باشد.

اتحادیه مشاورین املاک شیراز

عضای NAR طبق اصول و قواعد اخلاقی موظف هستند که بر زیر و بم الزامات حقوقی دولتی مسلط باشند تا بتوانند در راستای منافع مشتری کار کنند.

سایت اتحادیه املاک شیراز

معمولاً به خریداران و فروشندگان توصیه می‌شود که با یک مشاور املاک حرفه‌ای و مجوزدار مشاوره کنند.

اتحادیه صنف املاک شیراز

در ایالات متحده، کارگزاران و فروشندگان املاک، نه توسط دولت فدرال بلکه توسط هر ایالات مجوز می‌گیرند. هر ایالات یک «کمیته» املاک دارد که بر کارگزاران و مشاوران املاک نظارت داشته و به آنها مجوز می‌دهد.

بیشتر بدان  لیست کد شعبه بانک ملت مشهد

اتحادیه مشاور املاک شیراز

به عنوان مثال، برخی ایالت‌ها فقط به وکلا اجازه می‌دهند که اسناد مربوط به انتقال ملک حقیقی را تهیه کنند. در حالی که سایر ایالات به مشاور املاکی که مجوز داشته باشد نیز این اجازه را می‌دهند. قوانین ایالتی وجود دارد که نوع رابطه‌ای که ممکن است میان مشتریان و مجوزداران املاک وجود داشته باشد را تعریف می‌کند، و همچنین وظایف حقوقی مجوزداران املاک که بتوانند با استفاده از آن، به مشتریان و مردم خدمات ارائه دهند.

ریس اتحادیه املاک شیراز

برای یک توافق‌نامه میان کارگزار و مشتری، مهم است که یک سند قانونی که به شکل شفاف نوشته شده‌است، وجود داشته باشد تا از هر دو طرف محافظت شود. اگر طرفین فقط یک توافق شفاهی داشته باشند، احتمال اینکه مناقشه‌ای دربارهٔ قرارداد و چگونگی فروخته شدن ملک رخ دهد بیشتر است.

مرکز داوری اتحادیه املاک شیراز

برای کسب مجوز، اکثر ایالت‌ها متقاضی را ملزم می‌کنند که یک حداقل ساعت کلاس درسی جهت مطالعه قوانین املاک و مستغلات را بگذارد تا بتواند در آزمون مجوز شرکت کند.

اتحادیه صنف مشاورین املاک شیراز

چنین آموزش‌هایی اغلب توسط شرکت‌های املاک یا توسط شرکت‌های آموزش تأمین می‌شود که هر دو آنها معمولاً موجز آموزش چنین دوره‌هایی را در ایالت مذکور دارند. دوره‌ها به گونه‌ای طراحی شده که مجوزدار جدید را برای جنبه‌های حقوقی عمل انتقال ملک آماده سازد تا بتواند از آزمون کسب مجوز دولتی عبور کند.

 

مطالب بیشتر:

بیشتر بدان  لیست آموزش زبان در اصفهان

0 نظر

آدرس و شماره تماس ، املاکی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
سمساری در شریعتی x بخوانید...