لیست آموزشگاه خیاطی در اسلامشهر


لیست آموزشگاه خیاطی در اسلامشهر

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست آموزشگاه خیاطی در اسلامشهر را در اختیار شما قرار دهیم.

آموزشگاه خیاطی در اسلامشهر

دوزندگی یا خیاطی (به عربیخياطةصنعت و هنر پیوست یا پیوند اشیاء با استفاده از بخیه ساخته شده با سوزن و نخ است.

دوزندگی یکی از قدیمی‌ترین هنرهای منسوجات پدید آمده در دوران پارینه‌سنگی است. باستان‌شناسان بر این باورند که مردم عصر حجر در سراسر اروپا و آسیا، پیش از اختراع چرخ نخ ریسی و پارچه بافی لباس‌ها را از جنس خز و پوست و به وسیلهٔ سوزن‌هایی از جنس استخوان، شاخ گوزن و عاج و بند و نخ‌هایی که از اندام‌های مختلف بدن جانور شامل رباط و نخ ساخته شده از روده و دستگاه گوارش حیوانات و رگ می‌دوختند. امروزه برای دوزندگی از ابزارها و وسایل صنعتی و کاملا پیشرفته استفاده می‌شود که عمل طولانی دوزندگی را به کاری ساده تبدیل کرده است البته به شرط داشتن خیاطی توانا که آموزش‌های لازم را در جهت کار با ابزارآلات صنعتی دیده باشد.



https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست آموزشگاه خیاطی در اسلامشهر در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گل



آموزشگاه خیاطی در اسلامشهر تهران

اطلاعات تماس
توضیحات
آموزش صفر تا صد خیاطی بصورت تئوری و عملی در گرایشهای مختلف مبتدی، پیشرفته، عالی، شب و عروس، کرفیله، گن دوزی، باکس دوزی و… با محوریت مهارت آموزی و کارآفرینی در راستای توانمند سازی نیروی کار ماهر جهت ورود به بازار کار
برگزاری کارگاههای خوردباوردی باحضور روانشناسان مجرب جهت بالا بردن اعتماد بنفس مهارت آموزان بصورت رایگان
برگزاری کارگاههای توسعه کسب و کار در فضای مجازی و غیر مجازی جهت بالا بردن اطلاعات مهارت آموزان برای ورود به بازار کار
ارائه مدرک با کد بین المللی جهت کارآفرینی،اشتغالزایی،اخذ اقامت و ادامه تحصیل، افتتاح مزون، تولیدی،آموزشگاه

آموزشگاه خیاطی در اسلامشهر

هنر هستی
اطلاعات تماس
  • آدرس :

    تهران، اسلامشهر، شهرک قائمیه، کوچه 36، پلاک 24

  • تلفن :

آموزشگاه خیاطی در قائمیه اسلامشهر

چمانی
اطلاعات تماس
  • آدرس :

    تهران، اسلامشهر، 20 متری امام خمینی، خیابان شهدا، ایستگاه شیشه بری، پلاک 133

  • تلفن :

بهترین آموزشگاه خیاطی در اسلامشهر

خیاطی برای نخستین بار توسط یکی از پیامبران الهی در جامعه باب شد، به نحوی که تا قبل از آن مردم برای پوشاندن بدن خود از پوست حیوانات استفاده می کردند و از خیاطی و دوخت و دوز هیچ نمی دانستند. ادریس یکی از پیامبران خیاط بود. طبق اسناد دینی، او نخستین کسی بود که خیاطی کرد و طرز دوختن لباس را به مردم آموخت و از آن پس مردم به تدریج از لباس های دوخته شده استفاده می کردند.[۱]

آموزشگاه خیاطی اسلامشهر

چرخ های خیاطی براساس کاربرد به دو دسته صنعتی و خانگی طبقه بندی می شوند. مثلا برخی از چرخ های صنعتی فقط راسته دوزی می‌کنند و برخی دیگر فقط زیگزاگ می زنند.

از طرفی چرخ های خانگی برای استفاده خانگی است و به تجهیزات و دوخت های مختلفی مجهز است و برای دوخت و دوز در حجم کم مناسب اند.

تفاوت انواع چرخ خیاطی صنعتی و خانگی

آموزشگاه خیاطی محدوده اسلامشهر

چرخ خیاطی خانگی بیشتر برای افرادی مناسب است که به خیاطی علاقه دارند و می‌خواهند بعضی از لباس هایشان را خودشان بدوزند یا کارهای سبک دوخت و دوز منزل را انجام دهند.

اما چرخ های صنعتی مناسب دوخت های سنگین و در حجم بالا است و معمولا در مزون ها و محیط های کارگاهی از آن ها استفاده می شود.

مطالب بیشتر:

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغات در سایت ما و اینترنت بیشتر دیده شوید.