فوق تخصص غدد در غرب تهران

ع ب

06 June 2020

فوق تخصص غدد در غرب تهران


فوق تخصص غدد در غرب تهران

فوق تخصص غدد در غرب تهران

فوق تخصص غدد در غرب تهران

سلام و عرض ادب خدمت همه ی کاربران شیرازیاب، بیماری های ناشی از تیروئید ممکنه شما رو هم درگیر کرده باشه، امروز قصد داریم تا فوق تخصص غدد در غرب تهران، رو به شما معرفی کنیم. ممنون از همراهی شماhttps://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: فوق تخصص غدد در تهران در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گل 

  1. دکتر مهناز ایمانی
شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان – ساختمان زرین یک – واحد یک
شماره تماس:
2. دکتر هما یادگاری
شهرک غرب- فاز 4 – تقاطع فلامک شمالی و پونک باختری – طبقه بالای داروخانه غزالی

فوق تخصص غدد کودکان در غرب تهران

  1. دکتر پیمانه سرخیل
شهرک غرب – بلوار فرحزادی – بلوار دادمان – نبش فلامک شمالی – ساختمان پزشکان غزالی

فوق تخصص غدد در جنوب غرب تهران

  1. دکتر عباس علی صانعیان

آدرس: ابوذر مرکز و جنوب غرب تهران منطقه 17

تماس: 02155711256

شایع ترین بیماری های غدد درون ریز

محمد هاشمی در آستانه برگزاری دوازدهمین کنگره بین‌المللی بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم اظهار کرد: این کنگره ۲۳ تا ۲۵ آبان ماه سال جاری با حضور اساتید و صاحبنظران برجسته در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

وی افزود: بیماری‌های تیروئید، دیابت، اختلال چربی خون، اختلالات غده هیپوفیز، غده فوق‌کلیوی، پوکی استخوان، اختلال متابولیک استخوان، چاقی، پزشکی شخصی، اندوکرینولوژی باروری از جمله محورهای دوازدهمین کنگره بیماری‌های غدد درون‌ریزی و متابولیسم است.

بیشتر بدان  بانک مهر شعبه فاطمی

دبیر اجرایی دوازدهمین کنگره بین‌المللی بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم ادامه داد: ۳۰۰ مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال شد که تعدادی از این مقاله‌ها به دلیل غیرمرتبط بودن با این موضوع مردود و در نهایت ۲۴ مقاله به صورت شفاهی پذیرفته شد و بقیه مقاله‌ها به صورت پوستر در بخش نمایشگاهی ارائه می‌شود.

هاشمی بیان داشت: علیرغم تحریم‌ها سه سخنران خارجی و دو ایرانی مقیم آمریکا در دوازدهمین کنگره بین‌المللی بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم شرکت می‌کنند.

وی بیان کرد: یک روز پیش از برنامه علمی نیز دوره بازآموزی برای دستیاران فوق‌تخصصی غدد در محله پژوهشکده غدد پزشکی شهید بهشتی برگزار و اساتید داخلی و خارجی تازه‌های دیابت و اختلالات تیروئید را ارائه و دستاوردهای نوین در این زمینه مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد.

دبیر دوازدهمین کنگره بین‌المللی بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم گفت: در این کنگره اغلب گروه‌های پزشکی و برخی از گروه‌های علوم پایه می‌توانند شرکت کرده که امتیازات بازآموزی و جزئیات دیگر در سایت مربوط به کنگره درج شده است.

 


0 نظر

دسته‌بندی نشده
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
بیمارستان های شیراز x بخوانید...