شماره تلفن مرکز ژنتیک شهید سلطانی شیراز

re

16 February 2020

شماره تلفن مرکز ژنتیک شهید سلطانی شیراز


شماره تلفن مرکز ژنتیک شهید سلطانی شیراز

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما قصد داریم در سایت شیراز یاب اطلاعاتی نظیر شماره تلفن و نشانی در مورد “شماره تلفنمرکز ژنتیک شهید سلطانی شیراز” و تاریخچه ژنتیک را در اختیار شما قرار دهیم

مرکز جامع ژنتیک پزشکی جنوب کشور شهید سلطانی شیراز

مرکز جامع ژنتیک پزشکی جنوب کشور شهید سلطانی شیراز در خیابان قصرالدشت واقع شده است.

آدرس: خیابان قصرالدشت

این گزینه به شما مسیر رفتن به این مکان را نیز بروی نقشه نمایش می دهد.

نمایش این مکان بروی نقشه و مسیر یابی

این گزینه بصورت معمولی مکان را بروی نقشه گوگل مپ نمایش می دهد.
نمایش این مکان بروی نقشه

 

شماره تماس: 07136303421https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل:شماره تلفن مرکز ژنتیک شهید سلطانی شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گل 

ژنتیک (به فرانسویGénétique، ژنتیک) (به انگلیسیGenetics، جِنِتیکس) (از ریشهٔ یونانیγενετική؛ به معنای آفریدن) یا آفرینش‌شناسی[۱] بخشی از دانش زیست‌شناسی است که به وراثت و تفاوت‌های جانداران می‌پردازد. با استفاده از قوانین و مفاهیم موجود در این دانش می‌توانیم به همانندی یا ناهمانندی دو جاندار نسبت به یکدیگر پی ببریم و بدانیم که چگونه و چرا چنین همانندی یا ناهمانندی در داخل یک جامعه گیاهی یا جانوری، به وجود آمده‌است. دانش ژن‌شناسی، انتقال داده‌های زیستی از یک یاخته به یاخته‌ای دیگر یا از پدر و مادر به نوزاد و نسل‌های آینده تعریف می‌شود. ژن‌شناسی با چگونگی این جابجایی‌ها که باعث نشانگان‌ها، دگرگونی‌ها و همانندی‌ها در جانداران است، سروکار دارد. دانش ژن‌شناسی به سرشت فیزیکی و شیمیایی این داده‌ها نیز می‌پردازد.

بیشتر بدان  درباره دانشگاه آزاد واحد پردیس شیراز

تاریخچه

نخستین کسی که توانست قانون‌های حاکم بر انتقال صفت‌های ارثی را شناسایی کند، کشیشی اتریشی به نام گرگور مندل بود که در سال ۱۸۶۵ این قانون‌ها را که نتیجهٔ آزمایش‌هایش روی گیاه نخود فرنگی بود، ارائه کرد. اما متأسفانه جامعه علمی آن زمان به دیدگاه‌ها و کشف‌های او اهمیت چندانی نداد و نتیجهٔ کارهای مندل به دست فراموشی سپرده شد. در سال ۱۹۰۰ میلادی کشف دوبارهٔ همان قانون‌ها، توسط درویس، شرماک و کورنز باعث شد که دیدگاه‌های مندل به گونه‌ای جدی‌تر مورد توجه و پذیرش قرار گیرد. هم اینک، مندل به عنوان «پدر دانش ژنتیک» شناخته می‌شود.

از این مطالب دیدن فرمایید

درمانگاه های شبانه روزی در بوشهر

فراپرتو

بیمه البرز شیراز

موسسه ملل شعبه معلم مشهد

فست فود داربو

بیشتر بدان  مرکز ژنتیک شهید سلطانی


0 نظر

آدرس و شماره تماس
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
روانشناس بلوار کشاورز x بخوانید...