شعب بانک پارسیان اصفهان

leila

30 March 2020

شعب بانک پارسیان اصفهان


شعب بانک پارسیان اصفهان

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  شعب بانک پارسیان اصفهان را در اختیار شما قرار دهیم.

شعب بانك پارسيان اصفهان

بانک پارسیان، دومین بانک خصوصی ایرانی، شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی است، که با در اختیار داشتن شبکه‌ای از ۳۴۸ شعبه بانکداری، به عنوان یکی از بانک‌های خصوصی ایران شناخته می‌شود. بانک پارسیان در سال ۱۳۸۰ به‌عنوان دومین بانک خصوصی ایرانی، فعالیت خود را آغاز نمود.

شعبه بانک پارسیان اصفهان

نام شعب بانک پارسیان اصفهان تلفن شعب بانک پارسیان اصفهان آدرس شعب بانک پارسیان اصفهان
بانک پارسیان شعبه نـوربخش 03136642800 اصفهان، فلکه فیض، ابتدای خیابان آپادانا اول
بانک پارسیان شعبه چهارراه حکیم نظامی 03136287880 اصفهان، خیابان حکیم نظامی، چهارراه حکیم نظامی
بانک پارسیان شعبه بزرگمهر 03132683553 اصفهان، بعد از پل بزرگمهر، اول خیابان بزرگمهر


https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: شعب بانک پارسیان اصفهان در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلشعبه بانک پارسیان در اصفهان

بانک پارسیان شعبه چهارراه عباس آباد 03132355000 اصفهان، خیابان عباس آباد، خیابان اردیبهشت
بانک پارسیان شعبه امام خمینی 03133343051 اصفهان، خیابان امام خمینی، ساختمان الماس
بانک پارسیان شعبه خیابان توحید 03136264119 اصفهان، خیابان توحید میانی، مجتمع کوه نور

شعبه بانک پارسیان استان اصفهان

بانک پارسیان شعبه چهار باغ خواجو 03132733196 اصفهان، چهار باغ خواجو
بانک پارسیان شعبه شیخ صدوق 03136642574 اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، حدفاصل خیابان شیخ مفید و خیابان نیکبخت، نبش کوچه آسیاب، ساختمان سرو

شعبه بانك پارسيان در اصفهان

بانک پارسیان شعبه خانه اصفهان 03134447878 اصفهان، خانه اصفهان، فلکه گلها
بانک پارسیان شعبه بلوار ارتش 03136286521 اصفهان، بلوار ارتش، جنب شرکت توزیع برق اصفهان، پلاک 375
بیشتر بدان  لیست شستشوی فرش اصفهان

مدیریت شعبه بانک پارسیان اصفهان

این بانک در سال مالی ۱۳۹۱ درآمدی معادل ۱۰۱ هزار میلیارد ریال کسب کرد و در رتبه هشتم از بزرگترین شرکت‌های ایران قرار گرفت. بانک پارسیان هم‌اکنون پس از بانک ملی ایران، بانک ملت و بانک مسکن، چهارمین بانک بزرگ ایران بر پایه میزان درآمد سالیانه، به‌شمار می‌آید. آخرین سرمایه ثبت شده این بانک ۲۳/۷۶۰ میلیارد تومان اعلام شده‌است.

شعبات بانک پارسیان در اصفهان

بانک پارسیان به صورت شرکت سهامی عام و با مالکیت اشخاص غیردولتی و به استناد قانون اجازه تأسیس بانک‌های غیردولتی مصوب فروردین ماه ۱۳۷۹، ماده(۹۸) قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ضوابط تأسیس بانک غیردولتی مصوب نهصد و چهل و هشتمین جلسه مورخ ۱۳۷۹/۰۹/۲۰ شورای پول و اعتبار تأسیس یافته و در چارچوب قانون پولی و بانکی کشور مصوب سال ۱۳۵۱، قانون عملیات بانکی بدون ربا، قانون تجارت و مقررات اساسنامه بانک، در مرداد ۱۳۸۰، نسبت به انجام پذیره نویسی سهام و تشکیل مجمع مؤسس اقدام نمود و پس از انجام تشریفات و ثبت رسمی بانک به شماره ۱۷۸۰۲۸ در تاریخ ۱۳۸۰/۰۶/۱۵ در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیر تجاری تهران، به موجب نامه شماره ۲۳۴۸/هـ – مورخ ۲۶ شهریور ماه ۱۳۸۰ مجوز آغاز فعالیت را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود. بدین ترتیب ارائه خدمات بانک پارسیان از اسفند ماه ۱۳۸۰ آغاز گردید.

شعبه های بانک پارسیان اصفهان

لوگوی بانک پارسیان، برگرفته از گل لوتوس یا نیلوفر آبی می‌باشد. دلیل استفاده از گل نیلوفر در لوگوی بانک پارسیان طبق سایت رسمی بانک پارسیان، اهمیت آن در ایران باستان بوده‌است.

نیلوفر آبی در اغلب کشورهای آسیایی به عنوان نمادی همگانی مطرح گردیده‌است. گل نیلوفر آبی ریشه در خاک و ساقه در آب دارد و تاج آن به طرف خورشید است. این گل نماد مذهب بوده، همچون نماد پاکی و تهذیب نفس. پیام آن برای جهانیان دعوت برای رسیدن به نور، زندگی، صلح و دوستی و تابش این نور بر جهانیان است.

بیشتر بدان  بانک صادرات چهارراه طالقانی کرج

نماد نیلوفر آبی بیانگر نمادهای مختلفی است که مشترک با عقاید سایر ملل جهان نیز هست. باروری، کامیابی، قدرت حاصلخیزی زمین، حمایت از هر موجود زنده، صلح جهانی، زیبائی، تندرستی، مظهر عشق، ریاضت و عبادت از نیلوفر آبی قابل برداشت است. لوتوس مظهر روشنایی نیز هست، در نتیجه حاصل قدرتهای خلاق آتش، خورشید و ماه است و به عنوان محصول خورشید و آبها نیز شناخته شده‌است.

شعبه مرکزی بانک پارسیان اصفهان

بانک پارسیان، دومین بانک خصوصی ایران است، که در سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده‌است. این بانک در حال حاضر با در اختیار داشتن ۴۵٪ درصد از کل منابع بانک‌های خصوصی و سهم ۴۲٪ درصدی از کل تسهیلات اعطایی توسط بانک‌های خصوصی، عنوان بزرگترین بانک خصوصی ایران را از آن خود کرده‌است.[۳][۴]

آخرین سرمایه ثبت شده بانک ۱٫۳۲۰ میلیارد تومان است. بانک پارسیان در سال ۱۳۸۸ توسط سازمان مدیریت صنعتی ایران، به عنوان بانک نمونه کشور، انتخاب شد. این بانک در سال ۱۳۸۹ به عنوان برترین بانک ایران شناخته شد.

https://www.parsian-bank.ir/

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، بانک
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
لیست پزشک نازایی در شیراز x بخوانید...