شرکت نرم افزاری و سخت افزاری شیراز

شرکت نرم افزاری و سخت افزاری شیراز
تبلیغات در شیراز

شرکت نرم افزاری و سخت افزاری شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  شرکت نرم افزاری و سخت افزاری شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

توضیحات فروش انواع دستگاه کارتخوان سیار و ثابت عمده و استوک در شیراز
پوز اندرویدی و پکس
فروش پوز پکس سیار s90,s910,s58
فروش پوز اندرویدی n910,newland,A930,A920,urovo

شماره تلفن: 09365375212

 https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: شرکت نرم افزاری و سخت افزاری شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلدستگاه کارتخوان

کارت‌خوان پردازه[۱] وسیله‌ای است که از آن برای ایجاد تراکنش الکترونیکی به‌منظور پرداخت با کارت اعتباری استفاده می‌شود. بیشتر کارت‌خوان پردازه‌ها از خط تلفن، اترنت، یا اینترنت وای-فای برای انتقال داده استفاده می‌کنند.

در سال ۱۹۷۹ امکان کارت مغناطیسی برای نخستین بار به کارت‌های اعتباری افزوده شد. وریفون یکی از نخستین کارخانه‌هایی بود که در ۱۹۸۳ میلادی کارت‌خوان پردازه‌هایی را تولید کرد که شکل استاندارد امروزی دستگاه‌های کارت‌خوان را داشتند. جورج والنر اهل مجارستان، در ۱۹۸۲ میلادی تولید دستگاه‌های کارت‌خوان پردازه را آغاز کرد و موفق شد در ۱۹۸۸ با آمریکن اکسپرس قراردادی را امضا کند تا دستگاه‌هایش را در ایالات متحده آمریکا عرضه نماید. بعدها شرکت او با شرکت آمریکایی وریفون وارد رقابت نزدیکی شد.

تراکنش الکترونیکی یا مبادلهٔ الکترونیکی (انگلیسیElectronic funds transfer‎) خریدوفروش کالا و خدمات و انتقال پول از طریق سامانه‌های الکترونیکی به‌ویژه با استفاده از اینترنت است.[۱]

کارت پرداخت (به انگلیسیpayment card) نوعی کارت است که توسط دارندهٔ آن استفاده می‌شود و توسط فروشنده تأیید شده‌است و در پرداخت پول برای خرید استفاده می‌شود. کارت‌های پرداخت انواع بسیاری دارد که می‌توان از مثال‌های آن از کارت اعتباری استفاده کرد.

تبلیغات در شیراز
بیشتر بدان  دکتر صفیه محبی تبار