سمعک نامرئی در اهواز

zahra shams

18 May 2020

سمعک نامرئی در اهواز


سمعک نامرئی در اهواز

با سلام خدمت اهوازی های عزیز و دنبال کنندگان سایت شیرازیاب. باعث افتخار هست که اهوازی ها ما را دنبال میکنند. در این بخش ما نیز شما را همراهی خواهیم کرد و لیستی از اسامی و آدرس سمعک نامرئی در اهواز در اختیار شما قرار خواهیم داد.

تعریف سمعک:

سمعک‌ها انواع مختلف از جمله آنالوگ، دیجیتال یا قابل برنامه‌ریزی دارند. سمعک‌ها بر حسب اندازه و جایگاه قرارگیری در گوش به انواع پشت گوشی، داخل گوشی، جیبی، عینکی و CRT تقسیم می‌شوند. هر یک از این انواع بر حسب برندهای سازنده آنها ویژگی‌های مختلفی از نظر فناوری‌های به کار رفته در ساخت آنها دارند.
تعداد کانال سمعک از جمله پارامترهایی است که دارای اهمیت بوده و قبل از خرید باید به آن توجه شود. اگر برای اولین بار می‌خواهید این وسیله را خریداری کنید، لازم است درباره آن تحقیق کنید و قطعاً زمانی که به کلینیک یا فروشگاهی مراجعه کنید، فروشنده علاوه بر ذکر سایر ویژگی‌ها به کانال سمعک نیز اشاره خواهد کرد.

انواع سمعک:

صدایی که می‌شنویم مجموعه‌ای از فرکانس‌های مختلف است که توسط گوش شنیده می‌شود و در هنگامی که پزشک متخصص از شما تست شنوایی بگیرد، تمامی نتایج روی یک نمودار ثبت می‌شود. این فرکانس‌ها می‌توانند به اصوات بم یا زیر مربوط باشند و در پایان سنجش شنوایی شما در فرکانس‌های مختلف اصوات تعیین می‌شود.
افزایش تعداد کانال سمعک به این معنا است که وقتی شخص استفاده‌کننده از طریق این وسیله اصوات را می‌شود قادر است صداهای مختلف در فرکانس‌های مختلف و حتی فرکانس‌هایی که در آن دچار افت شنوایی شده است را نیز به خوبی بشنود. بنابراین به این نکته توجه داشته باشید که زیاد بودن تعداد کانال سمعک به معنی افزایش وضوح و کیفیت صدای حاصل از آن است. قطعاً یک ادیولوژیست مجرب با تکیه بر نتایج حاصل از تست شنوایی هر فرد بهترین و متناسب‌ترین نوع وسایت کمک شنوایی را به وی معرفی می‌کند.

بیشتر بدان  ورزش بی هوازی

سمعک نامرئی یا سمعک داخل گوش

سمعک نامرئی کوچک‌ترین سمعک‌های داخل گوش هستند. این سمعک‌ها در عمق کانال گوش و در برخی از مدل‌ها بعد از خم دوم کانال گوش قرار می‌گیرند. معمولاً سمعک نامرئی برای کم‌شنوایی‌های ملایم تا متوسط طراحی شده‌اند.

سمعک کاملاً داخل کانال

سمعک کاملاً داخل کانال نیز در رده کوچک‌ترین سمعک‌های سفارشی قرار می‌گیرند. این سمعک کاملاً داخل کانال گوش قرار می‌گیرد و مناسب افت شنوایی خفیف تا متوسط شدید است. این سمعک‌ها تقریباً نامرئی هستند و معمولاً برای کسانی تجویز می‌شوند که ظاهر سمعک برای آنها اهمیت دارد.

سمعک داخل کانال:

سمعک داخل کانال در بخش پاینی صدفه لاله گوش قرار می‌گیرند. استفاده از آن ثابت و آسان است و از آنجا که آنها بزرگ‌تر از این مدل هستند. عمر باتری طولانی‌تری دارند و می‌توانند ویژگی‌های اضافی مانند میکروفن جهت‌دار برای درک بهتر گفتار در محیط‌های پر سر و صدا و ولوم کنترل داشته باشند. سمعک داخل کانال مناسب افت شنوایی ملایم تا متوسط شدید است.

 

انواع سمعک کدام است؟ | وبی

سمعک داخل گوش فول شل

سمعک داخل گوش فول شل در داخل صدفه گوش بیرونی قرار می‌گیرد. اندازه بزرگ آنها اجازه می‌دهد تا حداکثر تعداد کنترل‌های اضافی و ویژگی‌هایی از قبیل میکروفن جهت‌دار در آنها تعبیه شود. به علت استفاده از باتری بزرگ‌تر، طول عمر باتری بیشتر خواهد بود. در واقع، آنها یک سمعک بزرگ با قدرت کافی هستند. این مدل سمعک برای کم‌شنوایی‌های خفیف تا شدید توصیه می‌شود.

 

لیست شنوایی سنجی و سمعک در اهواز:

شنوایی سنجی و سمعک مهر آذین اهواز:

تلفن همراه1

تلفن همراه2

09166056058

 

معرفی کلینیک شنوایی سنجی پاستـور اهواز

کلینیک شنوایی سنجی پاستـور در کیانپارس اهواز واقع شده است.

ابراهیم اسدی کارشناس شنوایی سنجی

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه نمایید:  ahwbcenter.com

آدرس کلینیک نادری :

اول نادری نبش فردوسی مجتمع پزشکی فردوسی شنوایی سنجی اهواز
تلفن تماس :06132211359

وب سایت های ما:
apbcenter.com
ahwbcenter.com

نام مدیر: زهرا دشت بزرگی

تلفن: 06132210631

منطقه: نادری

آدرس: اهواز، نادری، بین کتانباف و موسوی، روبروی بانک سپه، مجتمع پزشکی خوزستان، طبقه اول

نام مدیر: پردیس عالیوند

تلفن: 06132927170

منطقه: طالقانی

آدرس: اهواز، خیابان طالقانی، بین موسوی و علم الهدی روبروی بانک ملی

تلفن: 06132238652 / 06132238971

منطقه: نادری

آدرس: اهواز، خیابان نادری، خیابان کتانباف جنوبی، بعد از پارکینگ کارون، مجتمع پزشکی ایران زمین

تلفن: 06133922248 / 09359112248

منطقه: کیانپارس

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان 6 شرقی مجتمع پزشکی پارسا طبقه پنجم

نام مدیر: مریم موسوی نسب

تلفن: 06132927024

منطقه: نادری

آدرس: اهواز، خیابان نادری، بین فردوسی و نظامی، جنب داروخانه کیمیا، مجتمع امیرالمومنین، طبقه

 


0 نظر

بهداشت و سلامت
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
عکس دندان opg x بخوانید...