ساعت كار مترو شيراز جمعه

سهراب حبیبی

15 February 2020

ساعت كار مترو شيراز جمعه


ساعت كار مترو شيراز جمعه

سلام خدمت شما بزرگواران شیرازیاب، امروز قصد داریم تا شما را با ساعت كار مترو شيراز جمعه آشنا کنیم.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: ساعت کار مترو شیراز جمعه در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلساعت كار مترو شيراز جمعه

محبوبیت مترو شیراز به چه دلیل است؟

مترو شیراز یکی از بهترین و راحت ترین وسایل نقلیه عمومی در شیراز است. مترو شیراز به دلایل زیادی مورد توجه است. از جمله مواردی که مترو شیراز را محبوب کرده، ساعت کار مترو شیراز است. دقیق و سر ساعت حرکت کردن مترو شیراز بسیار حائز اهمیت است. ساعت حرکت مترو شیراز روز جمعه نیز کاملا واضح و مشخص است. سرعت و امنیت مترو شیراز، ظاهر بسیار تمیز مترو شیراز، ایستگاه های مشخص مترو شیراز و … باعث محبوبیت این وسیله نقلیه در شیراز شده است.

تعطیلی مترو شیراز

سوال بسیاری از کاربران این است آیا مترو شیراز امروز باز است؟ تعطیلی مترو شیراز به دلیل عدم شیوع کرونا ویروس، از تاریخ 15تیر ماه تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است.

ایستگاه های فعلی مترو شیراز

ایستگاه مترو شهید دستغیب شیراز:

این ایستگاه در میدان الله شیراز که در گذشته میدان گل سرخ نام داشته است، قرار دارد. این ایستگاه مترو شیراز در نزدیکی فرودگاه شهید دستغیب شیراز قرار دارد و مسافران می توانند برای ورود به شهر از فرودگاه، از ایستگاه شهید دستغیب استفاده کنند.

 

ایستگاه مترو شهید دوران شیراز:

این ایستگاه در بلوار مدرس شیراز واقع شده است و در نزدیکی آن چایخانه درویش واقع شده است.

 

ایستگاه مترو فرصت شیرازی شیراز:

این ایستگاه در همان بلوار مدرس و در تقاطع بلوار فرصت شیرازی واقع شده است. چند مرکز خرید و فروشگاه هم مانند افق و خلیج فارس در نزدیکی این ایستگاه فعال مترو شیراز قرار دارد.

بیشتر بدان  ساعت حرکت مترو شیراز جمعه

 

ایستگاه مترو جانبازان:

در همان بلوار مدرس و در نزدیکی تقاطع بلوار با خیابان دشت چنار قرار دارد.

 

ایستگاه مترو غدیر شیراز:

در همان بلوار مدرس و روبروی دانشگاه شیراز واقع شده است. در نزدیکی این ایستگاه مترو شیراز چهار رستوران و کافی شاپ قرار دارد.

 

ایستگاه مترو رازی شیراز:

در تقاطع بلوار مدرس و بلوار رازی واقع شده است.

 

ایستگاه مترو فضیلت شیراز:

در بلوار مدرس و نزدیکی بلوار فضیلت قرار گرفته است. روبروی این ایستگاه مترو شیراز پارک فضیلت واقع شده است. همچنین شما می توانید در آن سمت خیابان به درمانگاه ابا عبد الله نیز دسترسی داشته باشید.

 

ایستگاه مترو کاوه شیراز:

ایستگاه کاوه آخرین ایستگاه مترو شیراز در بلوار مدرس می باشد که به فاصله کمی از آن ترمینال اتوبوس رانی شهید مدرس قرار گرفته است.

 

ایستگاه مترو میدان ولیعصر شیراز:

این ایستگاه در میدان ولیعصر شیراز قرار گرفته است. برای رفتن به باغ نارنجستان قوام شیراز، هتل لطفعلی خان شیراز، مسجد نصیر الملک، خانه زینت الملوک، هتل سو و شون، هتل آناهیتا می توانید در این ایستگاه مترو شیراز پیاده شوید.

 

ایستگاه وکیل رعایا شیراز:

این ایستگاه مترو شیراز که به علت نزدیکی اش به بازار وکیل به این نام خوانده می شود، در حال حاضر غیر فعال می باشد.

 

ایستگاه مترو زندیه شیراز:

این ایستگاه در خیابان معروف کریم خان زند قرار گرفته است و به بسیاری از مراکز مختلف شیراز از جمله اماکن تاریخی و هتل های شیراز نزدیک می باشد. برای مثال می توان اشاره کرد به: ارگ کریم خانی، هتل پارسه،هتل زندیه، هتل جام جم، هتل پارسیان، هتل ارم، هتل کریم خان، هتل صدرا، هتل کوثر، هتل ساسان، هتل رودکی، هتل پارک، رستوران شاه عباس، مرکز خرید مهستان، سینما پیام و … .

بیشتر بدان  لیست خیاطی در شیراز

 

ایستگاه مترو امام حسین شیراز:

این ایستگاه متروی شیراز در میدام امام حسین، تقاطع بلوار کریم خان زند و خیابان انقلاب واقع شده است. این ایستگاه در نزدیکی دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شیراز قرار گرفته است. این ایستگاه در حال حاضر غیر فعال می باشد.

 

ایستگاه مترو نمازی شیراز:

این ایستگاه در انتهای خیابان کریم خان زند قرار گرفته است و در نزدیکی آن باغ فرزانه و دانشکده مهندسی دانشگاه شیراز و همچنین کتابخانه خوارزمی قرار دارد. این ایستگاه مترو شیراز در میدان نمازی واقع شده است.

ایستگاه مترو آوینی شیراز:

این ایستگاه در بلوار آوینی که از یک طرف به خیابان خبرنگار و از طرف دیگر به میدان خلیلی می رسد، واقع شده است. در اطراف این ایستگاه مترو شیراز بانک ها و بیمارستان های متعددی واقع شده است.

 

ایستگاه مترو مطهری شیراز:

این ایستگاه بالاتر از بلوار مطهری و در خیابان قصردشت واقع شده است. کمی بالاتر از این ایستگاه مترو شیراز، اتاق بازرگانی شیراز قرار دارد.

 

ایستگاه مترو قصردشت شیراز:

این ایستگاه در میدان قصردشت و ابتدای کوچه گلخون واقع شده است. این ایستگاه مترو شیراز در مجاورت پارک نوابی قرار گرفته است.

ایستگاه مترو شاهد شیراز:

این ایستگاه در تقاطع بلوار شاهد و خیابان دانش آموز و روبروی بلوار چمران واقع شده است. باغ مهر جوان شیراز کمی بالاتر از این ایستگاه مترو شیراز قرار گرفته است.

 

ایستگاه مترو میرزای شیرازی:

این ایستگاه در نزدیکی پل معالی آباد واقع شده است.

 

ایستگاه مترو دکتر شریعتی شیراز:

این ایستگاه در تقاطع خیابان خلبانان و بلوار معالی آباد واقع شده است. چند رستوران و کافه مانند کافه اهورا، کافه گلزار، فست فود لی لا وی و … در نزدیکی این ایستگاه قرار گرفته است.

بیشتر بدان  تشریفات عروسی در اصفهان

 

ایستگاه مترو احسان شیراز:

آخرین ایستگاه یا بهتر است بگوییم پایانه مترو شیراز ایستگاه احسان می باشد که در میدان احسان واقع شده است. در نزدیکی این ایستگاه کافه این قرار گرفته است. این میدان از یک طرف به بلوار معالی آباد و از سمتی دیگر به خیابان پرستار می‌رسد.

 

زمان حرکت مترو در شیراز


0 نظر

اماکن ، خدمات ، مترو شیرار
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
فلکه سوم تهرانپارس x بخوانید...