روزهای کاری مترو شیراز

Saloo

14 February 2020

روزهای کاری مترو شیراز


روزهای کاری مترو شیراز

با سلام و عرض احترام. مترو شیراز که این روزها به دلیل انتشار ویروس کرونا در تعطیلی کامل به سر می‌برد یکی از مهم ترین سیستم های حمل و نقل شهر شیراز است که روزهای کاری مترو شیراز و ساعات فعالیت آن را برای شما اعلام میکنیم.

 https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: روزهای کاری مترو شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گل 

متروی شیراز به مجموعه خطوط فعال و در حال ساخت قطارهای شهری و تراموا در کلان‌شهر شیراز گفته می‌شود. سازمان قطار شهری شیراز و حومه مسئولیت ساخت و بهره‌ برداری متروی کلان‌شهر شیراز را بر عهده دارد. با روند رو به رشد شهری در شیراز توسعه مترو در این شهر روبه رشد و تکامل می‌باشد. مترو شیراز به عنوان سومین سامانه قطار شهری در ایران پس از مترو تهران و مترو مشهد کرد.

شبکه و خطوط مترو شیراز پس از خطوط مترو تهران دومین خطوط بزرگ مترو در کشور را دارا می باشد و پس از تکمیل، در افق بلند مدت قرار است سالانه بیش از دویست میلیون سفر را پشتیبانی کند. در حال حاضر خط ۱ متروی شیراز به طول ۲۴٫۵ کیلومتر در ۲۰ ایستگاه از ایستگاه احسان تا ایستگاه شهید دستغیب در حال بهره‌برداری است.

ساعت کاری مترو شیراز امروز

مترو شیراز همه روزه در حال فعالیت و خدمت رسانی به همشهریان شیرازی و کلیه افراد و مسافرین میباشد اما در حال حاضر مترو و کلیه ناوگان حمل و نقل شهری به دلیل بیماری کرونا تعطیل میباشد و زمانی برای بازگشایی این ناوگان اعلام نشده است.

بیشتر بدان  ساعت کار مترو شیراز در روز جمعه

 

ساعت کاری مترو شیراز در روز جمعه

دانلود برنامه زمانی مترو در روزهای جمعه و تعطیل >> اینجا << کلیک کنید

 

موضوعاتی که احتمالا شما دنبال میکنید :


0 نظر

دسته‌بندی نشده
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
کمپ ترک اعتیاد رایگان x بخوانید...