رستوران آلپ شیراز

re

17 February 2020

رستوران آلپ شیراز


رستوران آلپ شیراز

سلام خدمت دوستان شیرازیاب های مهربان.امروزه یکی از بیشترین رقابت ها در تاسیس رستوران هاست.ما در این پست میخواهیم یکی از رستوران های شیراز به نام رستوران آلپ شیراز را به شما معرفی کنیم.در ادامه با ما همرا باشید تا شما را با شماره تلفن و آدرس و منوی رستوران آشنا کنیم.

کافه رستوران آلپ شیراز

کافه رستوران آلپ شیراز در بلوار ایمان جنوبی واقع شده است.کافه رستوران از دیدگاه نوع مشتریان، بهای خوراک‌ها و کیفیت خدمات ارائه شده، اغلب به دو دسته بخش می‌شوند، دستهٔ نخست، غذاخوری‌های بی‌تکلف و ارزان‌قیمت‌اند که بیشتر مشتریانشان از باشندگان همان محل هستند یا در همان محدوده کار می‌کنند. در این‌گونه غذاخوری‌ها، میهمانان مقید به رعایت آداب و رسوم ویژه‌ای نیستند و بیشتر با لباس‌های معمولی و غیررسمی در غذاخوری حاضر می‌شوند. دستهٔ دوم غذاخوری‌های گران‌قیمت هستند. در این‌گونه غذاخوری‌ها، بهای خوراک‌ها و خدمات بالاست و بسته به عرف و فرهنگ جوامع گوناگون، میهمانان با پوشاک رسمی یا نیمه‌رسمی حضور می‌یابند.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: رستوران آلپ شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلمنوی کافه رستوران آلپ شیراز:

  • کافه
  • نوشیدنی
  • چای و دمنوش
  • صبحانه

آلپ

میدان معلم، خیابان ایمان جنوبی، نبش کوچه ۱۵

 ساعت سفارش گیری

  • همه روزه از10ظهرتا11:45شب

 

رستوران چیست؟

غذاخوری یا رستوران به مکانی گفته می‌شود که در آن غذاهایی متناسب با آن منطقه یا نسبت به سلیقه رستوران دار عرضه می‌گردد و در همان مکان قابلیت میل کردن آن می‌باشد . از همین رو هرچه یک رستوران از کیفیت غذا مطلوب , تمیزی , چیدمان مناسب و عوامل مختلف دیگر بهرهمند باشد در موفقیت و شهرت رستوران تاثییر بسیار زیادی خواهد داشت .

بیشتر بدان  رستوران انارستان شیراز

 

 

غذاخوری یا رستوران (به فرانسوی: Restaurant) نوعی بنگاه (مؤسسه) است که در آن خوراک و نوشیدنی ارائه و در همان‌جا صرف می‌شود.

منبع:ویکی


0 نظر

رستوران
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
لیست قیمت تجهیزات فست فود x بخوانید...