دیالوگ نوید محمدزاده در متری شیش و نیم

ع ب

10 May 2020

دیالوگ نوید محمدزاده در متری شیش و نیم


دیالوگ نوید محمدزاده در متری شیش و نیم

سلام، یک سکانس از «متری شیش و نیم» با نقش‌آفرینی نوید محمدزاده بار‌ها و بار‌ها در فضای مجازی منتشر شد.

این سکانس را عوامل فیلم منتشر کردند و خواستند مردم از گرفتن فیلم و عکس از روی پرده سینما‌ها خودداری کنند. شیرازیاب دیالوگ نوید محمدزاده در متری شیش و نیم رو برای شما آماده کرده.

شخصیت ناصر خاکزاد در این ٢٧ثانیه می‌گوید:

«وقتی همه زندگیت میشه یه دختر… پنج‌ساله عمرمو گذاشتم پاش. من می‌دونم با یکی دیگه‌س. می‌دونم اون منو لو داده. می‌دونم منو لو داده. می‌دونم منو دیگه نمی‌خواد، ولی من الان دلم پر می‌کشه واسه این‌که یه‌بار دیگه ببینمش.»

نوید محمدزاده درباره نقشش گفته است:

«من این کار را انجام دادم. دوست دارم آن چیزی که می‌بینند را ببینند، درباره این‌که چه کردیم و چه شد زیاد حرف نمی‌زنم.

دیالوگ نوید محمدزاده در متری شیش و نیم

دیالوگ نوید محمدزاده در متری شیش و نیم

درباره فیلم

متری شیش و نیم فیلمی به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی و تهیه‌کنندگی سید جمال ساداتیان و محصول سال ۱۳۹۷ ایران است.

این فیلم نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به روی پرده رفت و موفق شد برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شود. بعد از ابد و یک روز، این فیلم دومین همکاری سعید روستایی با نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار و پیمان معادی است.

نام فیلم برگرفته از خاطرهٔ ناصر خاکزاد، متهم پروندهٔ مواد مخدر است که در بخشی از سکانس دادگاه روایت می‌کند که کفن برادرش را متری شش و نیم خریدند.

بیشتر بدان  تماس با بانک رسالت

موضوع فیلم

نوید محمدزاده در نقش ناصر / پیمان معادی در نقش صمد مامور آگاهی / پریناز ایزدیار در نقش نامزد ناصر / فرهاد اصلانی در نقش قاضی / گیتی قاسمی در نقش خواهر ناصر / مازیار سیدى در نقش افسر پلیس / هومن کیایی در نقش پلیس همکار پیمان معادی / محمد علیمحمدى / اصغر پیران / على باقرى / مرجان قمرى و مرضیه بدرقه.

در ابتدا قرار بود شهاب حسینی به عنوان یکی از بازیگران اصلی باشد و نقش نوید محمدزاده که یک قاچاقچی هست را ایفا کند و نوید محمدزاده نیز نقش افسر پلیس را ایفا کند اما به دلیل انصراف شهاب حسینی از بازی در این فیلم این اتافاق نیفتاد.

فیلم متری شش و نیم درباره یک قاچاقچی به نام ناصر می باشد که پلیس مدت زیادی به دنبال پیدا کردن او می باشد و در پی همین ماجرا و دستگیری او اتفاقاتی حین داستان رخ می دهد .

این فیلم به طور گسترده به موضوع اعتیاد و مواد مخدر و برخورد نیروی انتظامی با این موضوع پرداخته است .

این فیلم در لوکیشن های بسیار زیاد و متفاوت با حضور جمع زیادی از هنروان ها که در بعضی سکانس ها به هزار نفر هم می رسد تصویربرداری شده است .

مطالب بیشتر:

 


0 نظر

دسته‌بندی نشده
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
درباره مدل لباس تبریز x بخوانید...